PDA

View Full Version : Cifrov Fotoaparat



11-05-2006, 19:16
hora iskam da si vzema nqkakav cifrov fotoaparat.. predimno mi trqbva za klip4eta. Kajete nqkakvi dobri marki i modeli no da ne sa prekaleno skupi.. ne6to za okolo 300 leva ? :-k

DetE-Idi0t
11-05-2006, 20:45
Искам фотоапарат за клипчета... :shock: #-o ](*,)
ФОТОапарат. Нека те върна назад във времето. Фотоапаратите (диапозитивните) са си били единствено за снимки, а видеокамерите (лентовите) за видео. Видеото при сапунерките и снимките при камерите са функций, а не осоновно приложение. Като ще правиш клипове си вземи камера, снимки - фотоапарат. Оптиките на едното и другото са със съществени различия.
По темата. За фотоапарат гледай да е CANON за камера - Panasonic. Канон си правят от край време фотоапарати, а не миксери с вградени камери.
Panasonic като фотоапарати не са лоши, но имат съществен недостатък - при 400 ISO са неизползваеми, като говорим за този ценови клас. Откровенно за 300 лв добър апарат надали ще намериш. Провери за CANON PowerShot A420. Мисля,ч е беше около 250-300 лв. Не съм запознат за около 300лв. дали можеш да си намериш камера.

bulgarche
11-05-2006, 20:48
ФОТОапарат - правят се снимки и според модела..нещо като клипчета
ВИДЕОкамера - правят се клипчета и нещо като снимки

Виж...запомни тез неща дето са написани с главни букви...може да са ти полезни. То името му ти "говори"

BornFromPain
11-05-2006, 20:53
Ей ама на вас скиновете и пънковете ви дай само да ебавате някой хах :>
И за да не е оффтопик можеше да напиша нещо ама съм такъв невежа по въпроса така че по-добре да си трая ;>

11-06-2006, 08:04
hubavo togava mi predlojete nqkakva kamera :S egati samo znaete da se zaqjdate a realno s ni6to ne pomagate ](*,)

lori
11-06-2006, 15:35
da vqrno si e vsi4ki sdamo se zaqjdat

lori
11-06-2006, 15:36
та по темата Панасоник не са лоши.

WILD__BOY
11-06-2006, 18:13
da vqrno si e vsi4ki sdamo se zaqjdat


hubavo togava mi predlojete nqkakva kamera :S egati samo znaete da se zaqjdate a realno s ni6to ne pomagate Brick wall

Никой не се заяжда. Просто ти не знаеш какво искаш. Лека малумно е да искаш фотоапарат за видео. Иначе, ако ти трябва фотоапарат за снимки аз препоръчвам Canon 20D

http://www.canon.com/camera-museum/camera/digital/l_product/2004_eos-20d.jpg

Forslor
11-06-2006, 20:30
SAMSUNG имат добри цифрови фотоапрати виж в сайта на технополис или потърси из гуглето да видиш цена за определен модел.
А за останалите няма какво да се правите на големите "разбирачи",един средностатистически човек едвали би предпочел да даде парите си само за фотоапарат като може за същата цена да има и видеокамера . Ако професионално се занимава "ДА" . И аз мога да кажа вземи си Canon PowerShot S2 IS защото няма да сгрешиш,но надали ще се хвърли да го купува.

WILD__BOY
11-07-2006, 05:42
SAMSUNG имат добри цифрови фотоапрати виж в сайта на технополис или потърси из гуглето да видиш цена за определен модел.
А за останалите няма какво да се правите на големите "разбирачи",един средностатистически човек едвали би предпочел да даде парите си само за фотоапарат като може за същата цена да има и видеокамера . Ако професионално се занимава "ДА" . И аз мога да кажа вземи си Canon PowerShot S2 IS защото няма да сгрешиш,но надали ще се хвърли да го купува.

Ne me bii. Prosto imam simpatii kum toq aparat ;) (lichni chuvstva ;) )

Psycho Realm
11-07-2006, 08:35
SAMSUNG имат добри цифрови фотоапрати ...
Направо са най-добрите... fool. [-X

Mimka_sweet
11-07-2006, 16:37
CANON :-D