PDA

View Full Version : prevod4e



is_it_love
11-05-2006, 19:24
moje li prevod na slednoto
1.Of all the friends I've ever met,you're the one I won't forget. And if I die before you do, I'll go to heaven and wait for you.
2.The day that I'll die, when death replaces birth, I'll recognize angels' faces, because I live with one on earth.
3.You showed me how it is to be loved. Now i know what really love is. 1 day we will be together forever. I can't wait to hold you in my arms again.
4.Where ever you're going, I'm going your way !
5.The moment I first saw you, you warmed my heart, the second time you made little flames and now you make my heart burn like hell !
6.If I die tonight, I'd go with no regret. If it's in your arms, I know that I was blessed. And if your eyes r the last thing I see, I know I'll die with a smile.
7.If loving you is a crime, lock me up, I'm guilty!
8.If I am old and I die I go to haven, I'll put your name on a golden star. So that all angels can see, how much you mean to me.
9.I'll be missing you honey! I love you always and forever! Don't forget it! Je t'aime mon amour!
10.Of all the friends I've ever met. Your the one I won't forget. And if I die before you do, I'll go to heaven and wait for you.

11-05-2006, 19:36
1.От всички приятели,които съм срещнал,теб никога няма да забравя.И ако умра преди теб,ще отида в рая да те чакам.
2.В деня когато ще умра, когато смъртта ще замени раждането,ще разпозная лицата на ангелите,защото живея с ангел на земята.
3.Ти ми показа какво е да бъдеш обичан.Сега знам какво е любов.Един ден ще останем за винаги заедно.Не мога да чакам да те държа в ръцете си отново.
4.Където и да отидеш,ще бъда по теб !
5.В момента в който те видях,ти ми стопли сърцето,вторият път запали малки огънчета и сега ме караш сърцето ми да адски да гори!
6.Ако умра довечера,ще си отида без да съжалявам.Ако умра в твоите ръце,ще знам,че съм бил благословен.И ако очите ти са опследното нещо което видя,ще умра с усмивка.
7.Ако да те обичам е пресъпление,хвърлете ме зад решетките,виновен съм!
8.Ако съм възрастен и умра и отида в рая,ще си сложа името на златна звезда.Така че всички ангели да видят какво означаваш за мен.
9.Ще ми липсваш скъпи/скъпа! Ще те обичам винаги!Не го забравяй! Je t'aime mon amour (тва не го знам как да го преведа)
10.От всички приятели,които съм срещнал,теб никога няма да забравя.И ако умра преди теб,ще отида в рая да те чакам.
(това е същото като първото)

Много са яки :)

11-05-2006, 19:46
Je t'aime mon amour (тва не го знам как да го преведа) -->Обичам те любов моя

grammar
11-05-2006, 21:05
1.От всички приятели, които съм срещнал, теб никога няма да забравя. И ако умра преди теб, ще отида в рая да те чакам.
2.В деня когато ще умра, когато смъртта ще замени раждането, ще разпозная лицата на ангелите,защото живея с ангел на земята.
3.Ти ми показа какво е да бъдеш обичан. Сега знам какво е любов. Един ден ще останем завинаги заедно.Не мога да чакам, да те държа в ръцете си отново.
4.Където и да отидеш, ще бъда с теб !
5.В момента в който те видях, ти ми стопли сърцето, вторият път запали малки огънчета и сега караш сърцето ми адски да гори!
6.Ако умра довечера, ще си отида без да съжалявам.Ако умра в твойте ръце, ще знам, че съм бил благословен. И ако очите ти са последното нещо което видя,ще умра с усмивка.
7.Ако да те обичам е пресъпление, хвърлете ме зад решетките, виновен съм!
8.Ако остарея и умра и отида в рая, ще сложа името ти на златна звезда.Така че всички ангели да видят, какво означаваш за мен.
9.Ще ми липсваш скъпи/скъпа! Ще те обичам винаги!Не го забравяй! Je t'aime mon amour (тва не го знам как да го преведа)
10.От всички приятели, които съм срещнал, теб никога няма да забравя.И ако умра преди теб, ще отида в рая да те чакам.
(това е същото като първото)

Много са яки :)
[-X

InHell
11-05-2006, 21:53
Самите изречения на английски не са много правилно построени...леко неграмотно дори и не на едно или две места....