PDA

View Full Version : Malko pomo6t ot po opitnite



11-05-2006, 20:18
Zna4i lqtoto bqhme na more s na edin moi prqitel daskaloto i tam s zapoznah s edno momi4e koeto mnogo haresah dori izturvah edin golqm 6ans za6toto neznam tva e purvoto momi4e ot koeto me e sram prosot dosq sam nqmal problemi nemojeh ni6to da i kaja nz za6to taka ](*,) ](*,) ](*,) .svur6i moreto no neq nemojeh da e zabravq hodihme 1-2 puti s teq ot moreto i tq na kafe d se vidim a y no ni6to nemojeh da napravq :( fanah si i priqtelka no pak taka sq ve4e skusah i minaliq den pak e vidqh zdrasti a y kak e iam 4yvstvo 4e mnogo mi se kefi dori toq moq priqtel mi vika6e 4e kato bila razbrala 4e si iam priqtelka i bilo stanalo nogo kofti.sq sigorno neznae 4e sam skusal no i da znae nemgoa da napravq ni6to se spi4am prosto neznam za6to taka :(.Naistina tva momi4e mnogo me radva i me kefi.PLS pomognete daite mi nqkakuf savet.
za6toto naistina iskam da sum s neq

DeSsY`
11-06-2006, 03:40
Не съм от "опитните", но все пак...

Срам.. гадно нещо е тва. :? Май си влюбен. Но замисли се, тя явно те харесва, ти я харесваш, няма какво да му мислиш. Излез няколко пъти с нея докато така да кажа свикнеш и после нещата ще се наредят от самосебе си.

YouR_PoisoN
11-06-2006, 07:31
Не съм от "опитните", но все пак...

Срам.. гадно нещо е тва. :? Май си влюбен. Но замисли се, тя явно те харесва, ти я харесваш, няма какво да му мислиш. Излез няколко пъти с нея докато така да кажа свикнеш и после нещата ще се наредят от самосебе си.
i az ne vijdam problem, DEISTVAI... i uspeh :wink:

11-06-2006, 08:57
Da no neznam kak da se prestra6a nevurvi da izpiq edna vodka i da ida i da luham na alkhol :D .Prosto nemoga i nemoga neznam za6to taka :( moje bi kakto kazvate sam istinski vluben :smt007 :smt007 :smt007

koalka
11-06-2006, 10:02
Аз не съм опитна,но ще ти дам съвет какво да направиш.Следващият път като я видиш я покани на среща и от там вече каквото стане-стане.Но положи усилия да я поканиш,а не да се срамуваш,защото така надали нещо ще стане.

assd
11-06-2006, 11:04
аре праи квото искаш що мъ занимаваш?

LO6IQ
11-06-2006, 17:12
Не съм от "опитните", но все пак...

Срам.. гадно нещо е тва. :? Май си влюбен. Но замисли се, тя явно те харесва, ти я харесваш, няма какво да му мислиш. Излез няколко пъти с нея докато така да кажа свикнеш и после нещата ще се наредят от самосебе си.
Именно ... :mrgreen: абре хора ,искам и аз някое момиче от тези които харесвам да ме харесва и тя.. това за мен ще е ,,върха на сладоледа'' и аз както всички имам мечти , но нещо не се осъществяват :?

TreeHill
11-06-2006, 18:13
Аз не съм опитна,но ще ти дам съвет какво да направиш.Следващият път като я видиш я покани на среща и от там вече каквото стане-стане.Но положи усилия да я поканиш,а не да се срамуваш,защото така надали нещо ще стане.

XeRo
11-06-2006, 18:19
незнам колко съм опитен ама братле... земи се малко в ръце мъж си все пак :wink: ясно е че изпитваш чувства към това момиче и това ти пречи да бъдеш с някоя друга(поне така си мисля), но все пак пак повтарям ЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ :) и аз съм бил в такова положение мисля че 2 пъти до сега, просто докажи че си готин без да те е срам и спичане, но знай ли човек какво търси момичето :wink: случая е емоционален и те съветвам да действаш без срам без нищо :wink: срама прави човека хубав, но и го прави отчаян :| ...

RoSsY88
11-06-2006, 18:33
Аз не съм опитна,но ще ти дам съвет какво да направиш.Следващият път като я видиш я покани на среща и от там вече каквото стане-стане.Но положи усилия да я поканиш,а не да се срамуваш,защото така надали нещо ще стане. напълно съм съгласна с koalka 8)