PDA

View Full Version : Me4tii .. da vqrvame li v tiah?



no way ..
11-05-2006, 22:52
Sajaliavam ako temata ne e za tuk,prosto neznaeh kade da q pusna.Moje da vi se stori glupavo,da,moje bi e.Az si imam me4ta i to e dosta goiama i dori nadhvurlq vuzmojnostite mi,no niama zna4enie.Moita me4ta e izvan predelite na BG i naistina e trudno osushtestvima,no az viarvam v neq - viarvam v sebe si i v sobstvenite si ka4estva.Moje da vi prozvu4i naduto,no ne e.Az prosto znam,znam 4e moga i iskam da vi kaja 4e vseki ot nas moje da osushtestvi me4tite si nezavisamo kakvi sa i nezavisimo ot vunshnia vi vid.Povecheto ot mladoto pokolenie dnes e mnogo kompleksiran to4no zardi tova kak izglejda .. A ne triabva !Ako se stremite,iskate,i viarvate v sebe si i me4tite si,i pravite vsichko nujno da se osushtesviat...niakoi den te shte stanat realnost.Moje da vi se stori glupavo ili bezsmisleno vsi4ko tova,koeto napisah,no az ne mislia taka.Prosto iskam da kaja na onezi,na koito gi e strah ot budeshteto i mechtite si da vdignat visoko glava i da vurvqt po putia po koito iskat,a ne po koito niakoi gi kara.Ne se ot4aivaite .. s oporitost,trut i viara vsichko se postiga..dori tova,koeto mislite za nepostijimo....Ako iskate da si pogovorim ili da mi kajete neshto moje da go napishete tuk ili na onlyou@abv.bg .. Tnx {}




Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

HopeLesss
11-06-2006, 09:03
Права си, но нека не забравяме, че човек преди всичко трябва да е реалист. Не може да си музикален инвалид и да искаш да бъдеш като Мадона или Стинг. Не може да си скаран с химията и биологията и да мечтаеш да станеш лекар :D Това е от мен, а иначе съм абсолютно съгласна, че човек трябва да следва мечтите си и да ги осъществява, стига да си струва, защото понякога даваме всичко, което сме имали в името на една мечта и като се обърнем назад имаме само нея... нищо друго... :roll:

Nightmare
11-06-2006, 09:38
Мечтитв са това, което ни дава сили, когато се събудим сутрин, това което ни помага да се борим и да посрещаме новите изпитания. Но е и вярно, че човек не може да живее само с мечтите си. Понякога се налага да си стъпим здраво на краката и да видим, че има и други неща в живота освен мечтите за бъдещето-а именно настоящето. Не бива да изпускаме сегашните моменти мечтаейки за по добри в бъдещето. За всичко си има време.

LO6IQ
11-06-2006, 18:27
Ами така е ... има хора като мен които не мечтаят за нищо голямо ... просто да си имам приятелка която да ме обича и аз нея , наи нормална връзка ама и такава да ми е мечтата , ако ще на 90 градуса да си вдигна главата и да гледам небето ... пак не вярвам да се случи :cry:

648541
11-06-2006, 18:34
mi az si me4taq no i znam 4e moite me4ti nikoga nqma da stanat realnost zatova izbqgvam da me4taq pove4e :(

geri777
11-06-2006, 18:49
Понякога не е хубаво да се мечтае!Можеш да мечтаеш за неща който знаеш че можеш да ги постигнеш а напримерно да си мечтаеш за омчето/момичето което обчаш или искаш че можеш да си с нея.Тогава още повече се нараняваш като мечтаеш за непостижимото.Йелая на всички мечтатели да постигнат това което мечтаят и смятат че може да го осъществят

kobrichka
11-06-2006, 19:01
мечтите са нещо великолепно,чрез мечтите ти постига все повече и повече,колкото по голяма е мечтата ти толкова по големи неща постигаш.Всеки трябва да мечтае,защото иначе какъв ще е смисъла сутрин да станеш,ако не ставаш с мисълта за нещо,поне според мен е така

Smiley_Girl
11-06-2006, 19:23
Мечти...хубаво е да си мечтаеш.А най-забавно е,когато ги гледаш как рухват.

XeRo
11-06-2006, 19:41
Човек е способен на всичко стига найстина да го желае и да го иска!
Като например и аз имам една мечта, но да се надяваме че ще се сбъдне 8) затова работя по себе си от 4 години насам и има напредък според мен....нещо без което найстина немога и не издържам :) както и да е отплеснах се по себе си :wink: . Винаги и навсякаде може да постигнете исканото от вас, стига да се знае дали го искате и колко е важно за вас самите...

n0 CoNnEc7i0n =)
11-06-2006, 20:53
мечтите са много хубаво нещо...всеки трябва да мечтае....

YouR_PoisoN
11-07-2006, 06:58
Мечти...хубаво е да си мечтаеш.А най-забавно е,когато ги гледаш как рухват.
That's brutal :shock:... ама си е самата истина :|

Alex___f
11-07-2006, 17:14
`Човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му`Аз лично често мечтая..просто ей така,въпреки нова аз знам,че дадените неща не ще се усъществят..но въпреки това си губя времето.По принцип е хубаво да мечтаем,стига да не влагаме излишни надежди за нещо неосъществимо.

^FaiNt^F
11-07-2006, 18:47
кефеше ме кво казваше една позната-'аз няям мечти, аз имам планове!'
нещо подобно е и при мен. не обичам да мечтая...'напразно'. не обичам да знам, че идеите са ми неосъществими. на моменти смятам, че съм прекалена реалистка или нещо подобно....но просто не мога да мечтая за нещо 'голямо'. иначе мечтите са хубаво нещо-карат те да се откъснеш от сивия живот, да си починеш от мислите за ежедневието и т.н.

Communist
11-07-2006, 19:21
Дам, често мечтая, няма лошо :)