PDA

View Full Version : Tupo No Fakt-Penisa



11-05-2006, 22:09
Vijte pri men kak stoqt neshtata[porednata tema za razmera znam no e tupo tva deto shte napisha znam, i shte vi se stori nai golqmata prostotiq ] Na 17,5 sum i mi e 15 cm,slusham gi vsi4ki ot klasa[momi4eta] i mi omrazna da kazvat kato ti stane golqm togava shte si namerish priatelka,tva mnogo mi vliqe i moje bi zaradi tova nqmam priatelka ,spored vas tolkova malko li sa 15 cm za po4ti 18 godishen mladej 4e da izbivam kompleksa za malkiq Penis
P.S. 4el sum vsi4ki temi v foruma davaite ako moje qsni otgovori bez linkove!

fdsfsdfsdfa
11-05-2006, 22:29
ave 15 sm ti e v sredniq standart , nito ti e malyk nito ti e golqm... tolkoz temi ima trqashe malko da sa porazrovi6.... a pyk i ne e vajna dyljinata na penisa vajna e debelinata....nqma smisyl da polu4avash kompleksi pri polojenie 4e penisa ti e NORMALEN... spokoino moi dobre si...

11-05-2006, 22:34
ave 15 sm ti e v sredniq standart , nito ti e malyk nito ti e golqm... tolkoz temi ima trqashe malko da sa porazrovi6.... a pyk i ne e vajna dyljinata na penisa vajna e debelinata....nqma smisyl da polu4avash kompleksi pri polojenie 4e penisa ti e NORMALEN... spokoino moi dobre si...

Absolut4no .. tva sa pylni gluposti, jenite sa go izmislili 6tot tva e edinsteniq na4in da ni kompleksirat i da ni stane gadno .. vob6te ne im se vruzvai na tiq ot tvoq klas .. i kak e stanalo taka 4e ti znaqt razmerite? ..

Suvet - tiq deto ti kazvat 4e 6tot ti e malyk i nema si fane6 gadje - begai nadale4e ot takava papla4, su6to i ot momi4eta deto gi ineteresuva goleminata na penisa .. i 30 da e pak nqma da i stiga .. i 6te hodi po 4ujdi ku6ti .. abe s dve dumi - vob6te da ne te boli ..

11-06-2006, 01:17
Vijte pri men kak stoqt neshtata[porednata tema za razmera znam no e tupo tva deto shte napisha znam, i shte vi se stori nai golqmata prostotiq ] Na 17,5 sum i mi e 15 cm,slusham gi vsi4ki ot klasa[momi4eta] i mi omrazna da kazvat kato ti stane golqm togava shte si namerish priatelka,tva mnogo mi vliqe i moje bi zaradi tova nqmam priatelka ,spored vas tolkova malko li sa 15 cm za po4ti 18 godishen mladej 4e da izbivam kompleksa za malkiq Penis
P.S. 4el sum vsi4ki temi v foruma davaite ako moje qsni otgovori bez linkove!

Ае ти като ходиш да си търсиш аверка първо с пишката си ли я запознаваш? Жените гледат кво има в горната глава после гледат долната. + тва на женските им тря само 8 см за да ги задоволиш.

11-06-2006, 06:57
Razbirate li suglasen sum s ALL,no tva e problema 4e kato kajat " maluk ti e "
bilo moi ili nqkoi drug,i kak da se po4uvstvash kato znaesh 4e ima i po-golemi ot tebe,vqrno e gledat te purvo gore ,a posle dolu,mi ako gore si dobre ,a dolu si 15 cm,kak bi reagiralo momi4eto.Momi4eta kajete shto taka razsujdavate pove4eto ili tva sa samo moite "ligli" ot klasa i tuk tame nqkoe ot ulicata[pone kolkoto poznavam] ?Pak kazvam 4el sum golqma 4ast ot Vsi4ki temi v foruma..

JoeBanana
11-06-2006, 07:39
Mноо тъпи пyтки, мнооо.
А на тия от класа ти им пожелавам да ги пори някой 23 сантиметров :mrgreen: тогава ше си говорим пак :mrgreen:

SINDEL
11-06-2006, 08:42
Ми 15 см са си средна работа.. :-k
Не е толкова малко

assd
11-06-2006, 11:42
аре не лъжете човека бе, моя е 18 .... обиколка :-D
не бе 18 ми е (някъде там) ама да лъскам ми трябва една бригада хора да го хванем и да укротим дзверо
която не верва да дойде да го измери с уста :lol:

а още нещо, да ти е голям не е много гот защото познавах дето му беше 22см и като го надърви през дънките... малееее бегай на далеч

Alira
11-06-2006, 14:19
абсолютно нормално е, доста добра дължина за възрастта ти.Ако не е и много тънък , значи си спр.А тея путки дето те базикат да се шибат в гъза , като имат претенции те да си намерят нещпо по- добро. За да говорят така помисли колко си имат на хабера.Айде и с повече самочувствие :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

kristina_ok
11-06-2006, 14:22
Abe 4estno da ti kaja nie jenite bihme predpo4eli edin 15 santimetrow,otkokkoto edin 25 santimetrow, za6toto kato e po-golqm boli!Taka 4e se uspokoi!Tova ne e bolka za umirane!

totev
11-06-2006, 15:23
братле, недей да се плашиш ! всичко е наред, в никакав случай не ти е малък :) 15 санта са добра дължина... плюс това "не е важно колко ти е голяма магическата пръчка, важна е магията в нея" ;) ако ме разбираш кво искам да ти кажа :) ;) :D
а относно шибаните путки дето приказват такива глупости сигурно не са виждали пишка през живота си... :)
спокойно можеш да задоволиш жена :) майната им на ония...

П.С. моя е малко по-голям и когато го вкарам целия, приятелката ми я боли :( така че дължината не е толкова важна :)

11-06-2006, 15:50
Nqkoi po-gore beshe kazal 4e za god. mi bilo dobre,dobre ako moga da popitam kakuv e shansa da porasne oshte ? A da i nqkoi beshe pital debelinata [ 4 cm ] Neznam,tva kato po4nat da drunkat " Ako e po-maluk ot 18,5 cm ne se useshtalo nishto,i tva mi idva da im izvadq edna liniq i da im e navra 4estno vi kazvam,znam 4e ne e mnogo 15 cm deiba,znam 4e do 25 god shte raste ,no prosto e kofti useshtaneto kato ti go kajesh ,makar da znaesh ot knigi i ot pove4eto xora tuka ot foruma 4e tova e normalno i 4e ne trqbvat kompleksi ot tova,da kato mi govorite 4estno [ koeto si li4i ] povqrvaite mi vliqete mi dosta polojitelno,nadqvam se da ste iskreni :oops:

Faramir
11-06-2006, 17:13
А те от къде ти знаят размера на оная ти работа бе братле ? Мисли малко преди да говориш, + тва са тъпи курви и нищо не разбират.Споко съвсем нормален си си, а и не ги слушай, вярно разбирам те, че е сдухващо ама момичето , което ще те обикне и което ти ще обикнеш няма да ти говори такива глупости споко :).

BoboMaister
11-06-2006, 17:43
не е важен размера на пениса,а е важно как го използваш!!! :---) :wink:

malone
11-06-2006, 18:03
Пич първо да ти порасне акъла после и пишката.Айде успех и споко като се праснеш с някоя едва ли ще пита колко ти е :wink:

11-06-2006, 19:09
А те от къде ти знаят размера на оная ти работа бе братле ? Мисли малко преди да говориш, + тва са тъпи курви и нищо не разбират.Споко съвсем нормален си си, а и не ги слушай, вярно разбирам те, че е сдухващо ама момичето , което ще те обикне и което ти ще обикнеш няма да ти говори такива глупости споко :).
4oveko slusham gi ,pred men diskutirat i kato zadadat vuprosa kvo mislq az i stupisvam,povqrvai mi ne e nujno da kajesh to se razbira :)

koalka
11-06-2006, 19:18
Няма за какво да избиваш комплекси,просто няма за какво.С нормална дължина ти е,споко.А тия от твоя клас не ги слушай.Не е вярно,че не можеш да си намериш приятелка.Една жена не е с теб или съответно няма да е с теб,само заради дължината на пениса ти.Е,има и такива,ама дано не попадаш.

BeSeN
11-06-2006, 22:50
abe ima edna pesni4ka Kobaka - BABY,BABY i tam se pee
"ako toi ne be6e kobaka kobaka .. ako roleksa mu ne tiktaka tiktaka .. ako nqma6e kinti da ti caka caka .. shteshe li da si otvorish krakata krakata"
i taka de misulta mi e 4e za v momenta istinata v BG e takava 4e ne e vajno kolko ti e golqm penisa a djuba ...
kofti no fakt neznam za6to tuk nikade ne e spomenat tozi fakt
znam 4e sled men 6te se pishe 4e nqma ni6to takova ... i t.n. tezi gi znam
no za sega spored men taka stoqt ne6tata..
\/ to all and respect to all

11-07-2006, 09:30
Парите правят мъжа красив(това го каза слави трифонов и е напълно вярно!)!!!!

Forslor
11-07-2006, 12:21
Парите правят мъжа красив(това го каза слави трифонов и е напълно вярно!)!!!!
Красив НЕ , желан ДА :wink:

HagpycaH
11-07-2006, 13:10
Не мисля че е проблем няма да те е срам колкото ти дал госпот толкова аз сам на 15 и моя е почти 17см и какво от това ако момичето те обича няма да е проблем размера напално нормално е :) споко не го избивай на комплекси

11-07-2006, 15:16
A be Mom4eto pita osnovno momi4etata,te pove4e mom4eta otkolkoto momi4eta sa pasila be xora...neznam do kolkoto sum 4uval pi4 mai raste do 25 god ,no drugite [ momi4etata ] shte kajat dali ti e dobre i dali ima nujda da se pritesnqvash !!!

омг
11-07-2006, 15:28
Пич...повярвай..стигне ли се до секс и 10 да имаш ,ако моеш да го дигнеш се ще ебеш;)
Аз имам 1 фр дет е с голяма ланга и да ти кажа до ся е имал 2 неуспешни опита ...т.ч скопо;)

Guest1234
11-07-2006, 16:32
Bratle mani gi tupite putki kvo govorqt, ko4ana ti 6e raste ne se pritesnqvai, do 22-23 god 6e se ugolemqva spokz.Az sum na 16, po4ti 17 i mi e kum 16 santa ,debelinata okolo 14 i ne6to, i vuob6te ne mi puka kvo govorqt za mene, si4ko bratle na taq tema e kompleksarska rabota, ti kvo iska6 da ti e 23 santa i kato go nadurvi6 da pripadne6 ot nedostig na kruv, a gajeto da pripadne ot bolka , tva sa pulni prostotii.Vuob6te da ne te pritesnqva goleminata.Si4ko e normalno :)

11-07-2006, 19:59
Pi4a deto e pusnal Temata ima pravo,dneska nashte momi4eta si govorixa za huiove i az pitax vikam kvo nqkvi golqmi li iskate ,nqma li da vi boli ot tqx ,i ednata vika " po maluk ot 18 cm ne mi se mqrkai ,a debel okolo 5 cm no ne i po malko " az vi kazvam pi4a e pusnal MNOGO qka tema i neka momi4etata pishat pove4e !!!

Drakthul
11-07-2006, 20:03
Pi4a deto e pusnal Temata ima pravo,dneska nashte momi4eta si govorixa za huiove i az pitax vikam kvo nqkvi golqmi li iskate ,nqma li da vi boli ot tqx ,i ednata vika " po maluk ot 18 cm ne mi se mqrkai ,a debel okolo 5 cm no ne i po malko " az vi kazvam pi4a e pusnal MNOGO qka tema i neka momi4etata pishat pove4e !!!

Ха-ха-ха .. представям си за кви девствени пички си говориме .. ха-ха-ха-ха .. :lol: :lol:

vvs_go
11-07-2006, 20:09
idi na psiholog i 6a si oprai6 jivota btw moq e po golqm

11-07-2006, 21:25
Da we i Na men mi e interesna taq tema ,tq pokazva to4no kvo se vulnuvat ,ako moga taka da kaja momi4etata ,osobeno v daskalo,i az ne gi 4atkam kvo im se kefqt kato i 12 cm sa im dostatu4ni dr. e avans ,te trugnali da merqt s liniikata i ako ne bil si edi kolko si tam are maxai se ... tva ne e lubov tva e neshto nevijdano,samo dneshnoto pokolenie moje da izmisli takiva gluposti ....

Пенчу
11-07-2006, 23:54
debelinata okolo 14 i ne6to,:)


Аз ли изпускам нещо или това е колкото крака ми ?? :roll:

11-08-2006, 15:07
tova e obikolka,samo 4e nqkoi da mi kaje s kvo trqbva da se primeri tazi obikolko s shivashki metur li ?

Пенчу
11-08-2006, 16:08
Еми да по-логичния избор..понеже със счупена линийка пак няма да е точно :lol:

Djiji
11-08-2006, 16:14
debelinata okolo 14 i ne6to,:)


Аз ли изпускам нещо или това е колкото крака ми ?? :roll:

Be kvo ti staa be,normalnoto e 10sm obikolka,a 14 se smqta za perfektno,moq e 14i polovina sy6to,a pyk ako na teb ti e pod 10 zna4i i godinite ti sa pod 10 ili prosto zasega nqma6 pi6ka

Пенчу
11-08-2006, 16:19
Как да нямам пишка ,те бебетата имат..я мислете малко ве..
А и откаде да знам че на обиколки си ги мерите....дебил

11-08-2006, 20:38
Da we Kajete seriozno s kakvo da primerq obikolkata,i nad kolko cm e normalnata debelina ?

Forslor
11-09-2006, 21:22
Da we Kajete seriozno s kakvo da primerq obikolkata,i nad kolko cm e normalnata debelina ?
:arrow: http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/main/page34.htm

Айде мерете си ги :lol: и сравнявайте с таблицата :lol: :::

fdsfsdfsdfa
11-09-2006, 22:01
Da we Kajete seriozno s kakvo da primerq obikolkata,i nad kolko cm e normalnata debelina ?
ei tolkoz li si prost ve , vzemi primerno edin konec i go omotai okolo penisa ti i posle vij do kyde e stignal koneca i kyde ve4e se zastypvat maxni go i go sloji na liniika....okolo 12 santimetra e normalna debelina

dream_dragon
11-10-2006, 06:56
Струвами се нормален размера. Ама не ми се вижда да има нещо общо с намирането на приятелк, не е ли въпроса дали ще те хареса теб, а не инструмента ти?

11-10-2006, 07:08
14 cm debelina-tva e 4i malko cm DIametur dobre li e ?

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 09:24
Ами нормално е . но няма от какво да се притесняваш [-X то си е лично твое и никой не може да те съди