PDA

View Full Version : Първия път



pi4agata666
11-06-2006, 07:37
Zna4i na men 6te mi e za pyrvi pyt i na priqtelkata mi sy6to. Ta kato ose6tam 4e 6te svyr6vam i sym s prezervativ kakvo da napravq- da go izvadq i da se izprazna v prezervativa ili kakvo? Pls help :-)

11-06-2006, 07:55
хах абе пич ти на колко си бе? 11-12 за кво мислисш, че е тоя презарватив??? Ако искаш свършвай там, ако искаш го извади и свърши в/у нея :)

JoeBanana
11-06-2006, 08:01
най-добре фърляй навън, че още си нов в занаята и да не стане фал

krem4et0
11-06-2006, 08:04
Извади пениса от влагалището й,както е с презервативът малко преди да свършиш. Може да се е скъсал и все пак това значително намалява рискът от нежелани последици-болести или бременост!

gotinam
11-06-2006, 08:11
Милия той :P Едва ли за първи път като му е, може да се контролира кога да го вади и къде да свършва....

Пич свършвай си в презерватива, няма от какво да се притесняваш.

Хубаво е да съумееш правилно да го сложиш. Ако не си сигурен, помоли приятелката ти да ти помогне с поставянето.

pi4agata666
11-06-2006, 08:15
Mi trqbva da se slozi hubavo, ama ne sym spec po tiq raboti :-D Abe 6te gledam da ne stane gaf

lifestyle
11-06-2006, 11:13
Извади пениса от влагалището й,както е с презервативът малко преди да свършиш. Може да се е скъсал и все пак това значително намалява рискът от нежелани последици-болести или бременост!Nai-dobre taka :!:

assd
11-06-2006, 11:31
абе луд ли си , в презерватива е шит да се свършва, направо го вади и пръскай семето на познанието :lol:

SINDEL
11-06-2006, 14:34
Свършвай си вътре бе, нали затва е тоя презерватив! [-(
А тва дет го разправят 4е можело да се скъса и да свършиш в нея без да искаш и да напраите гаф - усеща се като се скъса презерватива. И ако някой мъж се оправдае с тва 4е не го бил усетил кога се бил скъсал - не вярвайте - няма как да ти е на оная работа, да се скъса и да не разбереш! =;
Със бол мъже сме си говорили по въпроса

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 15:29
Свършвай си вътре бе, нали затва е тоя презерватив! [-(
А тва дет го разправят 4е можело да се скъса и да свършиш в нея без да искаш и да напраите гаф - усеща се като се скъса презерватива. И ако някой мъж се оправдае с тва 4е не го бил усетил кога се бил скъсал - не вярвайте - няма как да ти е на оная работа, да се скъса и да не разбереш! =;
Със бол мъже сме си говорили по въпроса

Не е вярно!На мен се с лучвалопрезерватива да има много малка дупчица (все едно е направено с дебела игла),което не може да се усети.Единствено можеш да го видиш като го напълниш с вода.

Forslor
11-06-2006, 15:44
Свършвай си вътре бе, нали затва е тоя презерватив! [-(
А тва дет го разправят 4е можело да се скъса и да свършиш в нея без да искаш и да напраите гаф - усеща се като се скъса презерватива. И ако някой мъж се оправдае с тва 4е не го бил усетил кога се бил скъсал - не вярвайте - няма как да ти е на оная работа, да се скъса и да не разбереш! =;
Със бол мъже сме си говорили по въпроса

Не е вярно!На мен се с лучвалопрезерватива да има много малка дупчица (все едно е направено с дебела игла),което не може да се усети.Единствено можеш да го видиш като го напълниш с вода.
Тва ми понамирисва на "Отмъщението на аптекарката 2" :twisted: Бъзикам са.
Просто си купувайте качествени презервативи(е те също не са застраховани,но все пак...) ,а не тея от 20 стотинки. :::

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 16:08
може да се случи на всеки презерватив.На мен се случи на Durex Extra Safe.Така че вски трябва да си има едно на ум.И за най-сигурно не свършвай в нея независимо дали с или без презерватив!

Jose
11-06-2006, 16:25
Еми пич най-добре гледай да не е в нея :mrgreen: Аз първия път не сварих да си го искарам ..... Най-важното е добре да си сложиш презерватива и да не се присняваш и сичко ще е ОК :D Успех !!!

BoboMaister
11-06-2006, 16:45
Свършвай си вътре бе, нали затва е тоя презерватив! [-(
А тва дет го разправят 4е можело да се скъса и да свършиш в нея без да искаш и да напраите гаф - усеща се като се скъса презерватива. И ако някой мъж се оправдае с тва 4е не го бил усетил кога се бил скъсал - не вярвайте - няма как да ти е на оная работа, да се скъса и да не разбереш! =;
Със бол мъже сме си говорили по въпроса

Не е вярно!На мен се с лучвалопрезерватива да има много малка дупчица (все едно е направено с дебела игла),което не може да се усети.Единствено можеш да го видиш като го напълниш с вода.
Тва ми понамирисва на "Отмъщението на аптекарката 2" :twisted: Бъзикам са.
Просто си купувайте качествени презервативи(е те също не са застраховани,но все пак...) ,а не тея от 20 стотинки. :::



аха според мен тряя да ги забранят тея шибани по 20 ст презервативи-за ко ги има и те не знаят

koalka
11-06-2006, 17:59
Ами,ако не се лъжа презерватива е за това,за да свършваш в него.Но вземи някой по-качествен и вземи да прочетеш нещичко за първия път.

pi4agata666
11-07-2006, 06:11
A q kazete koi prezervativi sa nai hubavi? Nqma zna4enie kolko sa skypi, no vaznoto e da sa ka4estveni :)

c0n7r0l
11-07-2006, 09:09
ми аз ти препоръчвам дурекс : )

The LiOn
11-07-2006, 10:18
Свършвай си вътре бе, нали затва е тоя презерватив! [-(
А тва дет го разправят 4е можело да се скъса и да свършиш в нея без да искаш и да напраите гаф - усеща се като се скъса презерватива. И ако някой мъж се оправдае с тва 4е не го бил усетил кога се бил скъсал - не вярвайте - няма как да ти е на оная работа, да се скъса и да не разбереш! =;
Със бол мъже сме си говорили по въпроса


Мога да ти кажа, че това изобщо не е вярно! При мен се скъса веднъж и аз изобщо не бях усетил.. и така се беше скъсал, че все едно съм съм си сложил някво ластиче... [-X Добре че беше мацката да го усети чеее... :roll:

vivian
11-07-2006, 11:07
emi vzemi si durex!no po-dobre go svar6i na vanka!dori edna malka nezabelejima dup4ica na prezervativa kolkoto i klasen da e toi moje da predizvika mn problemi!kato za parvi pat ako useti6 kato po4ne6 da svar6va6 izkarai...

KuReC
11-07-2006, 19:41
za kvo ti e condom we svur6vai vutre da vidim ko 6i stani

DarkStar
11-07-2006, 20:24
Презарвативи COOL, мисли с главата си :lol:

Alira
11-07-2006, 21:30
мисля че нея ще я накефи ако свършиш някъде върху нея.Ама все пак земи я питай да не стане фал :lol: :lol: :lol: :lol: