PDA

View Full Version : 18+ ...с придружител?



Jamalska
11-06-2006, 09:29
Тъй да питам тука има ли някой дет да има регистриран придружител?...в смисъл който не му е брат/сестра/родител...Нали има някакъв вариянт ваще да подпишат нещо си и да можеш да ходиш с този човек примерно по партита дет има 18+.
Та знаете ли как става тоя номер?!Къде как...Какви средства и време изисква..?

BornFromPain
11-06-2006, 09:55
Тва са глупости.. Достатъчно е ти и един човек да попълните едно формулярче пред охрната, да се подпишете че твоя човек носи отговорност за теб и тва е сичко.. Вече са си измисли ръцете ако стане нещо и не може да не те пуснат.. Такива формулярчета даже най-често си ги имат при тях - а ако нямат можете да скалъпите едно с лист и химикал :>

koalka
11-06-2006, 11:19
Честно казано не съм чувала за такова нещо,но не е изключено да има,незнам.Аз лично нямам такъв придружител.

fake
11-06-2006, 11:52
значи ся шти издам една тайна...осмиците от бандерола на цигарите стават перфектно на мястото на деветката в егн-то ни...демек след 12ти декември вече спокойно мога да съм пълнолетна..
та мисълта ми беше ако партито ти е след 11ти декември, търсиш осмица от бандерола...дотогава и със седмица става.тубичка каноколит(как се пише тфа беееее :smt017 ), седмица и лична карта ти трябват...и 2 минути :lol:

Jamalska
11-06-2006, 17:08
Хъх...звучи интересно...Може би ще пробвам ама тряа потърся пушач:/А и ще важи след 6дек...И предното е добре..така няма да се задължавам да си замъквам авера на вско парте а винаги може друг...Аз бях чувала нещо за некфи документи..с родителите дет се подписват не знам си де си ала-бала...

fake
11-06-2006, 17:22
упс :oops: не беше ли на 11ти :oops:
бтв това с бандерола от цигарите е перфектно просто, даже по бандерола има някфи розови линийки дето много приличат на тия на личната карта...направо е муцка:)

Jamalska
11-06-2006, 18:10
Аз всъщност аз не съм хич наяцно...то туй после как се маха от картата?Тя мойта не знам как съм го постигнала ама се е поразлепила...

BornFromPain
11-06-2006, 18:24
Е такива оферти има много... С коректор да забелиш осмицата ако си 88 и директно ставаш 83 и нищо не могат да ти кажат ако си го направила добре.
Другото е ако имаш международен паспорт да лепнеш цифричка и после целия го овърташ с тиксо и той така и така си е лъскав и тъпите охрани въобще няма да забележат разлика.
Можеш също да си сложиш личната карта в тия обикновените пластмасови опаковчици за документи, да лепнеш една осмица или седмица където трябва отгоре и те дори няма да те карат да я вадиш. И сичко изглежда перфектно.(едно време така си фалшифицирах картата за транспорта.. просот с черен маркер рисуваш звездичка където ти трябва, после като мине месеца просто я триеш и рисуваш нова).
Изобщо ако ти се занимава начини има 1000.. Ама тва с декларацията е много по-лесно и се прави на място.