PDA

View Full Version : oplakvali li sa se ot povedenieto vi?



,,angelche''
11-06-2006, 08:51
mn gadno maika ti da se vurne ot roditelska i da ti kaje''Abe,mame,za tebe govoriha poveche loshi raboti otkolkoto za vsichkite momcheta v klasa vi''

IlLuSi0nS`
11-06-2006, 08:56
хаха ми да случвало се е но преди като бях по малка.. ем да не ти пука.. голяма работа.. те даскалите винаги преувеличават

11-06-2006, 08:56
ami napravi taka,4e da ne govorqt lo6i raboti. :twisted:

ProstoAz
11-06-2006, 14:28
Хаха, на мене баща ми обикновенно се връща от родителски срещи с думите: "Г-жата ти по БЕЛ каза, че не е виждала по-невъзпитано дете от теб. Г-жата ти по мат. каза, че много те мързи, нищо не разбираш, пречиш на другите, говориш в час. Класната ти каза, че не и влизаш в часовете, имаш мн. отсъствия, учителите се оплакват от теб [...]" и т.н. и т.н....Вече е свикнал. :lol: От 6-ти клас насам вече нищо не може да го впечатли или учуди, какви ли не работи е слушал за мен. То не беше неприлично облекло, нагло и невъзпитано поведение, оценки, осъствия...
Аз за това му разправям на бащата да не ходи на родителските, че да не умирам от срам там. :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-06-2006, 15:36
xaxaxaxa ne :) nai lo6ite neshta deto sum 4uvala za men sa bili "amii tq .. ne e o4arrovana ot ideqta da u4i AE " koeto e 10000% vqrno i drugoto ot min god "ami tq .. ne se spravq mn`dobre" vsa6tnost gospojata me e oburkala s edno drugo momi4e.. po predmeta i az i izkarvah nai visokite ocenki.. :smt017 i kak me e oburkala nz.. :smt013

P.S. sega se setih za neshto.. min god klasnata kazala na maika mi 4e s o6te 2 momi4eta ot klasa sme svalqli gashtite na mom4etata.. em ne be6e vqrno te hodeha sus smuknati gashti i dulgi bluzii i nie kato im vdignem bluzkata leko i vs. se vijdashe nie ne sme im svalqli gashtite [-X

simemel
11-06-2006, 17:35
Emi slu4vat se takiva raboti :wink:

princess
11-06-2006, 17:44
засега не O:)

reason
11-07-2006, 20:07
Мммм да,ест.Връщат се,пилят 10 минути,после млъкват...

HopeLesss
11-07-2006, 21:25
Всяка родителска среща едно и също... все аз съм черната овца, но класната постоянно ме занимава с всякакви глупости. Веднъж дори майка ми се опита да се прави на строга, но не успя :D Сега май пак наближава някаква родителска среща ама не ме бърка. Вече сме 12 клас... всичко което са казвали са го казвали няколко пъти... колко повече :::

mechtaq_za_teb
11-08-2006, 16:29
kato se zamislq mai dosega ne se e slu4valo 4ak da se oplakvat na nashte za neshto...po princip ne shumq v chas,oba4e imam i takiva slu4ai :D

malone
11-08-2006, 16:53
Aми напоследък съм кротък и няма за какво да се опалкват родителите но до 7 клас винаги имаше една която да се оплача :wink:

IdiOtKa
11-08-2006, 19:49
ооо тва е традиция ...и то разбирасе аз щото съм от наи възпитаните и ученолюбивите секи даскал ме нарежда яко .. и напрау маика ми е пре учарована ...но се пак казват само за оценките хуаво че класната премалчава кво става по екскурзиите и в даскало ..

Nu[m]b
11-08-2006, 20:02
Амии.. май се е случвало ама кво ми пука :lol:

SaYoNaRa
11-08-2006, 21:30
майка ми като се връща се аз съм бил лошия и после си ляга и на другия ден не помни...Пък баща ми един път отиде и кат се върна каза тая дребната(класната ми е ниска) ако беше продължила да говори така за сина ми щях да я сваля на бърза ръка :lol:

koalka
11-09-2006, 05:12
Хах,аз съм добро момиче и по принцип учителите не говорят за мен,а и майка ми не й правят впечетление тези неща да ти кажа.

PaChanGa_GiRl
11-09-2006, 12:11
Хааа ми да случи ми се на последната родителска.. класната казала, че само се хиля и дивея, а баща ми ми се хили и казва "споко, то няма лошо да се смееш".. та на наще много не им пука :) Даже баща ми го казва с насмешка "класната говори само за някакви момчета и за тебе" ахаха. Е, разбира се, ако съм напраил нещо наистина тъпо, тогава може да ме "скастрят" малко. :)

meri88
11-09-2006, 15:49
kato se zamislq mai dosega ne se e slu4valo 4ak da se oplakvat na nashte za neshto...po princip ne shumq v chas,oba4e imam i takiva slu4ai :D
a za6to li mi e poznato \:D/

Qnchety
11-10-2006, 12:00
Случвало ми се е защото аз съм си много агресивна и се ядосвам за най малкото нещо и крещя не само на съучениците си, но и на даскалите. И които и да са даскали се почват "Тя Яница редовно крещи. Крещи дори и на мене след като и казвам кое е правилно и кое не." :-# ! Напрао ужас ама мене в пойчето случаи не ми пука и тва е :-({|= !!!

Bonbonenata
11-10-2006, 12:03
Оплаквания не е имало. Не съм брилятна ученичка, но просто има прекалено крайни случаи в моя клас и не остава време да ме споменат :lol:

11-10-2006, 15:12
Ами наще не ходят мн мн редовно, защото просто няя кво да чуят повече. Те 5-6-7 клас чуха всички възможни неща, сега съм в най доброто училище в града и не ми правят проблеми, освен за по ниските оценки (2-3 ;D) ..

BunnYY_f
11-11-2006, 10:17
Миии не, аз съм добро дете :twisted: Дада Дори и нещо да са казвали на родителски срещи мама не го е чула щото класната е една овца и постоянно мрънка и мама няма нерви да я слуша :lol: Ама не се е оплаквала от поведението ми и никой друг не го е правил :-D

niGGa
11-11-2006, 11:52
Аз след една близка среща с глобус в 7-ми клас вече си казвам всичко..Смисъл, като дойде родителската майка ми ме пита какво ще й кажат и аз й казвам.. Така не ми е викала никога.. :lol:

Джи
11-11-2006, 13:22
За поведение не.Ала един път ме бяха сбарали с някакви си оценки и една седмица майка ми ми беше сърдита.На мен не ми пука особено, за мен си е все пак.

SaSeTo
11-21-2006, 18:12
На мен не м се е случвало подобно нещо от две три години,защото вече се научих като направя някоя беля да си прикривам следите :wink:

panterata
11-25-2006, 21:11
мда оплаквали са се. когато бях по-малка. вече не ми се праят мн простотии :)

rosskata
11-25-2006, 21:23
:oops: Винаги. Дори свикаха не една, а НЯКОЛКО родителски заради мен и моите две приятелки, защото видиш ли, ние сме КАРАЛИ класа да се води по нашия акъл и да бяга от часовете... :shock:

То вярно нашето не беше работа... в 9 клас имах 350 извинени... В десети- малко повече... НАште не знаеха, а когато разбраха(класния им показа моите 20 фалшиви бележки и десетина молби по семейни причини, посписани "от тях" 8-[ ), майка ми понеже "много се разочаровала от мен, предала съм доверието и и няма да ми го прости" ( за което се чувствах като смачкано лайно :cry: ), каза, че повече няма да стъпи на родителска среща, за да не се срами...

И така в 11 клас идваше баща ми на някои срещи, но на други го мързеше... Не можа да чуе как съм била изгорила дневника видиш ли ( вярно, но недоказуемо твърдение), как с приятелките ми сме псували класния (100% лъжа), и т.н, и т.н(класния ни мразеше... Кво ти пука, че имахме само 6 и вземахме стипендия- трябваше да се изтъква само лошото ](*,) )... В 12 клас на последната среща МОЛИХ баща ми да дойде... Накрая се нави де. :wink:

CuCuHKaAa{}
11-26-2006, 18:55
Редовен номер.Която и да е даскалка види нашите започва.."Тя това,тя онова..тя незнам си какво.."..Абе въобщее.. :-D А колко неизвинени имам просто не е истина..И скоро може и да ме изгонят ..това е друг въпрос..хах.. :mrgreen: O:) :smt005

Enfoego
12-01-2006, 16:26
Че ако за мене кажат нещо хубаво ще съм крайно изненадан :):):):):)
След последната родителска маика ми ми мрънка цели ПЕТ минути.... а да и каза че на следващата няма да ходи хахуахухуа

DevilWish
12-02-2006, 15:45
Кофти тръпка е особено ако те накажат ама.. ](*,) :-({|=

12-04-2006, 15:44
te y4itelite se se oplakvat ot meneamakak dakajat na na6te kato az za ni6to svarzano s daskalotone gi informiram. kat mepitat kak minai az vikam dobre :D

Ni6to nemoa napraa.
Sega e gadno 4e sam 7miklas 4e se trea da znaqt i na6te ne6ti4ko. Taq godina me vikna psiholojkata 4e sambila imala mn otsustviq po RUSKI :::
Tfa pa nai go mraza
4a0 i mn pozdravi :smt016

[Industrial_Fr3aK]
12-04-2006, 17:19
да бе.. кофти.. **** им **** у мизерните даскали.. ама поне не казвам на мамка ми или баща ми за родителските и те не ходят.. тъй че тея смотани даскали няма на кой да се оплакжат :twisted:

Stephanie Jay
12-06-2006, 11:30
Обичам мама и не искам да умре :-D За това не й казвам за родителските срещи :mrgreen: :!:

reason
12-06-2006, 18:56
Ем да...естествено :-D Даже утре родителска среща... :lol: и тоя път ще има доста оплаквания ми се струва...

KykYBabY
12-06-2006, 19:31
mn gadno maika ti da se vurne ot roditelska i da ti kaje''Abe,mame,za tebe govoriha poveche loshi raboti otkolkoto za vsichkite momcheta v klasa vi''

Аммм при мене на последната родителска класната беше казала всички родители да си ходат,а само тате да остане...уфффф после 1 месец без кафета и дискотеки [-( амааа се свиква... O:)

LaPeNcEto0o
12-06-2006, 19:37
ufff sled vsqka roditelska mama mi vrqka i ma pita dokoga 6te se dyrja taka v 4as 4e i sa oplakvali 4e sym bazikala daskalite emi takava sym si...