PDA

View Full Version : Ужас!Не зная..помогнете,моооля Виии



уффф
11-06-2006, 09:23
Не знам какво да правя, чуствам се ужасно от това което ми се случи вчера.Никога не съм си мислел, че може да ме сполети подобно нещастие.Сега мисля за самоубийство защото се чувствам омърсен, омерзен...ужасно е.
Аз съм на 14 год.Вчера към 8 и пол докато минавах през Борисовата градина отидох до единия от паметниците да се изпикая.В този момент ме видяха 3 баби и хукнаха с бастуните си към мен крещейки, че съм хулиган, невъзпитан и тем подобни бабешки идиотизми. Аз не можех да избягам щото гащите ми бяха свалени а и не се бях изпикал още докрай. А те дойдоха, едната ме удари с бастуна си по главата, много ме заболя и паднах на земята.Тогава и трите започнаха да ме удрят коя където свари и тогава започна най-лошото!!! Едната си вдигна полата тип фуста, не знам кога си е свалила гащи, чорапогащници, сичко , хвана ми пишката и започна да я дърпа на горе.Много ме болеше и се повдигах.От това се възползва другата баба като каза на третата да ме държи здраво и ме обърнаха и ми вкараха бастуна в дупето.Гадно, болеше но не знам защо се възбудих.Тая която си беше дигнала полата ме накара да легна по гръб и се качи в/у мене и си го вкара.Миришеше на нафталин и склероза.Другата продължаваше да си вкарва бастуна в ануса ми, а третата говореше гнусотии и ми държеше ръцете.Гавриха се с мен близо половин час и после избягаха докато се съвземах.
Сега не зная защо живея..банята не можа да измие миризмите им от мен.Майка и татко ме гледат странно , а не съм им казвал нищо.Сигурно им мириша на бабички.Мразя бабичките и никога повече няма да ходя у бабини....

Простащината
11-06-2006, 09:25
що не ги преби бе хахахахахаа ебаси лудите бабички лудорий

Sladkata_Nansi
11-06-2006, 09:52
Maleeee ujas :smt009 ko e tva ne6to e?Ne sam znaela 4e bulgarskite babi4ki sa tolkova perverzni...Demek sa te iznasilili :smt017 oli maiko!tctc-opla4i se nqkad ebe ne moje taka aaaa...Oh gorkoto-ne se pritesnqvai,to 4e nqma da go zabravi6 nqma skoro,ama ne mu misli mnogo,sasredoto4i se varhu nqkakva deinost da pozabrai6,4e zle...

koalka
11-06-2006, 10:27
Да бе!100% някой ще ти повярва.

11-06-2006, 10:28
spored men tva e ebavka ...

DarknessInside
11-06-2006, 10:29
Застреляй се и се обеси...едновременно ;)

quench
11-06-2006, 10:30
А защо не искат с мен да спят,мамка им и бабички!? Защо като им се натискам в тролея и нито една не ме обара по ташака? Дееба и късмета имам и аз...

Ноубади лавз мииии!!!! :smt010

Jose
11-06-2006, 10:32
Дано да се базикаш [-(

Azis4o
11-06-2006, 10:46
Не знам какво да правя, чуствам се ужасно от това което ми се случи вчера.Никога не съм си мислел, че може да ме сполети подобно нещастие.Сега мисля за самоубийство защото се чувствам омърсен, омерзен...ужасно е.
Аз съм на 14 год.Вчера към 8 и пол докато минавах през Борисовата градина отидох до единия от паметниците да се изпикая.В този момент ме видяха 3 баби и хукнаха с бастуните си към мен крещейки, че съм хулиган, невъзпитан и тем подобни бабешки идиотизми. Аз не можех да избягам щото гащите ми бяха свалени а и не се бях изпикал още докрай. А те дойдоха, едната ме удари с бастуна си по главата, много ме заболя и паднах на земята.Тогава и трите започнаха да ме удрят коя където свари и тогава започна най-лошото!!! Едната си вдигна полата тип фуста, не знам кога си е свалила гащи, чорапогащници, сичко , хвана ми пишката и започна да я дърпа на горе.Много ме болеше и се повдигах.От това се възползва другата баба като каза на третата да ме държи здраво и ме обърнаха и ми вкараха бастуна в дупето.Гадно, болеше но не знам защо се възбудих.Тая която си беше дигнала полата ме накара да легна по гръб и се качи в/у мене и си го вкара.Миришеше на нафталин и склероза.Другата продължаваше да си вкарва бастуна в ануса ми, а третата говореше гнусотии и ми държеше ръцете.Гавриха се с мен близо половин час и после избягаха докато се съвземах.
Сега не зная защо живея..банята не можа да измие миризмите им от мен.Майка и татко ме гледат странно , а не съм им казвал нищо.Сигурно им мириша на бабички.Мразя бабичките и никога повече няма да ходя у бабини....

С тея трите баби искам аз да сам мил :smt008 :smt008 :smt008
Тенк ю вери мач не съм некрофил :smt010 :smt010 :smt010

:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= ::: :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

11-06-2006, 10:58
Не знам какво да правя, чуствам се ужасно от това което ми се случи вчера.Никога не съм си мислел, че може да ме сполети подобно нещастие.Сега мисля за самоубийство защото се чувствам омърсен, омерзен...ужасно е.
Аз съм на 14 год.Вчера към 8 и пол докато минавах през Борисовата градина отидох до единия от паметниците да се изпикая.В този момент ме видяха 3 баби и хукнаха с бастуните си към мен крещейки, че съм хулиган, невъзпитан и тем подобни бабешки идиотизми. Аз не можех да избягам щото гащите ми бяха свалени а и не се бях изпикал още докрай. А те дойдоха, едната ме удари с бастуна си по главата, много ме заболя и паднах на земята.Тогава и трите започнаха да ме удрят коя където свари и тогава започна най-лошото!!! Едната си вдигна полата тип фуста, не знам кога си е свалила гащи, чорапогащници, сичко , хвана ми пишката и започна да я дърпа на горе.Много ме болеше и се повдигах.От това се възползва другата баба като каза на третата да ме държи здраво и ме обърнаха и ми вкараха бастуна в дупето.Гадно, болеше но не знам защо се възбудих.Тая която си беше дигнала полата ме накара да легна по гръб и се качи в/у мене и си го вкара.Миришеше на нафталин и склероза.Другата продължаваше да си вкарва бастуна в ануса ми, а третата говореше гнусотии и ми държеше ръцете.Гавриха се с мен близо половин час и после избягаха докато се съвземах.
Сега не зная защо живея..банята не можа да измие миризмите им от мен.Майка и татко ме гледат странно , а не съм им казвал нищо.Сигурно им мириша на бабички.Мразя бабичките и никога повече няма да ходя у бабини....

Tuka ne6p ne go doizmisli mi se struva :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

sherry
11-06-2006, 11:10
Леле, как мирише склерозата, бе, шефе :lol: :smt005
Иначе ко се оплакваш, нали си се възбудил от бастуня \:D/
И още нещо...от кога мъжете си събуват гащите, когато пикаят навън :-D :lol: :lol: :lol: :lol:

assd
11-06-2006, 11:34
ахахахахах едно от смешните неща във леееко скучния форум :-D :-D :-D

Klamer4o93
11-06-2006, 12:19
Е пак като не са били дядовци :-D

KiLLeR_InSTiNkT
11-06-2006, 13:56
Епа ти май яко се бъзикаш с нас бре дете! Земи оди на психиатър, щот мисля, че фантазията ти работи прекалено много...

Klamer4o93
11-06-2006, 14:00
Епа ти май яко се бъзикаш с нас бре дете! Земи оди на психиатър, щот мисля, че фантазията ти работи прекалено много...
Може да му е сексуална фантазия и миризмата на нафталин да го възбужда :-D

SINDEL
11-06-2006, 14:29
Наеш кво - фани се застреляй верно, то закво ти е да живееш :smt097 :smt098 :smt071 :smt070

kristina_ok
11-06-2006, 14:30
Ti ne si jiv,be mom4e!

IlLuSi0nS`
11-06-2006, 16:31
ххахаахаххаххахаха умрях от смях хаха бахти въображението хаха

BoboMaister
11-06-2006, 16:59
божее божеее има фантазия момчето -ама да беше седнал да го доизкусури....щото някои неща са мн зле-как като легнеш по гръб някой може да ти пъха нещо в ануса :? ...също и аз съм момче и знам-кат пикаеш извън вас как ше си сваляш гащите-да ти гледат хората красотите...а и най-малкото някоя баба ще тръгне да са занимава с тебе [-X

Faramir
11-06-2006, 17:05
Готина историйка :mrgreen:

MaLkAtA^f
11-06-2006, 18:14
ОМФГ!

11-06-2006, 22:50
КАКЪВ КЪСМЕТЛИЯ!!! САДО МАЗО НА АВАНТА!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D