PDA

View Full Version : United Underground Festival



magesnik
11-06-2006, 10:32
На 18.11 ще се проведе United Underground Festival с участието на следните групи:
Cupola,Zaplaha,Distorment,InXile и I.N.S.I.
Мястото е читалище "Неофит Бозвели" намиращо се в кв."Левски",ул"Дряновски манастир" 12.Ето точна карта на мястото на читалището.
http://bgphoto.net/photos/21062/632984161732343750.png


Фестивала ще започне от 17:00 часа и входа ще е 4 лева.Ето и плаката за фестивала
http://store1.data.bg/cupola/poster.png

Ами тва е айде идвайте да се счупиме. :D [/img]

quench
11-06-2006, 10:34
Мамка му,тогава имам изпит в провинцията....

Батка,пий една водка и заради мен и удари един лакът в погото заради мен!

Swinkenhoffer
11-06-2006, 17:35
Cupola & Distorment :smt007

ако се навият да дойдат с мене - отивам.

Boot
11-06-2006, 18:16
Предвижда се посещение.
Дистормънт http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/wub.gif
+ Cupola.


хем е почти до нас. Кеф.
Ъъъ
Distorment - Помия от лъжи!

magesnik
11-12-2006, 12:26
Преди малко се прибах от репетиция на Cupola,хора очаква ви нещо главоизкъртително :twisted: идвайте.


До там се стига с трамвай 22 да уточня и това.

Swinkenhoffer
11-18-2006, 19:46
magesnik беше звездата на купона :lol:

аа иначе... мноого яко!! Cupola са ебати добрата група!! сйкдхрхдфдгкдй!! и въобще всичко беше ок. (сеп е готин)

и само един приятелски съвет към една част от метъл обществото - Хора, къпете се [-o< не друсайте бело и не досаждайте на разни смотани девойки :lol:

BornFromPain
11-18-2006, 21:05
Охааа най-сетне вкъщи :>
Деба много беше добро.. Само дето метълите не обичат въртележки а там преобладаваха те :/ Иначе едно голямо евала на Заплаха деба изпиха ми силите и успях да уважа Дистортмънт само за 2 песни(и на втората си имах кубинка в глезена и сцепена джука.. вече ще спазвам правилото за последната песен - да внимавам :П)
А като добавка към якия концерт намерих и къде се продават Eve 120 на дребно :>>> Много добри цигари.. Освен че на половината вече не ми се пушеше, метнах я, взех я дръпнах 2 пъти, пак я метнах, пак я взех и я допуших хаха :> Не се знае кога пак ще пуша такова все пак :>
Та все пак стига глупости - концерта беше страшен!! :П

magesnik
11-18-2006, 21:07
Прекалено съм разбит за да пиша.Анфсднасдкнгасд;гкасд г;сдакгсдйфсдкл; мелето беше брутално,аз съм рзбит и доволен,сдобих се даже и с диск на Дистормънт,ааааа ебати якия концерт. :-D

Boot
11-18-2006, 21:13
Аз много държа да отбележа, че някой много зверски ме цапардоса по главата.
Иначе беше фън и.... Cupola ааааа ксйегхога;ра !!!!!!! Иии zaplaxa и distorment и всички. Фън беше.

BornFromPain
11-18-2006, 21:14
Е аз минах без дискове.. Деа немаше за без пари :>
За мен де.. Не мое всички да сме като Жицата който влезна за 50 стотинки, и получи диск на Дистортмънт за без пари хаха :>
П.С. забравих да кажа за Купола дет не ги чатнах(кефеха ме солата ама тях ги чувах и отвънка :П), и за тия психари Итси.. Леле тия хора ако не направят няква музикална революция.. От 2 техни песни ме заболя глава(кога ме е боляла глава от муизика...) и се изнизах :>

magesnik
11-18-2006, 21:16
Oбаче Тошо от InXile беше ебаси животното,тоя не спря да се мята от сцената и разбиваше в погото.

BornFromPain
11-18-2006, 21:18
Групата ме кефи ама на него не съм му голям фен :> Надувчица ми се струва а и по едно време през мене крещеше на некъв малък и щеше да му скача хаха :> Нз..

BornFromPain
11-18-2006, 21:41
Че те много ли са.. Един пънкар.. Как му се казваше групата.. Бензин мисля или нещо такова.. Днеска за първи път ги чух :>

Rock'N'Roll
11-18-2006, 21:44
:-D беше якоо

magesnik
11-19-2006, 19:11
Rock'N'Roll ти кой/коя беше?


Хора беше върховно,жалко че дойдоха толкова малко хора.Озвучението беше адски добро,а и светлините също си бяха екстра.Голям смях беше преди концерта като бутахме 20 човека камиона на озвучителя :lol:,дееба и ИФА-та.Дано и занапред да има такива фестивали,за да се поддържа и без тва слабата ни ъндърграунд сцена.


Евала на всички,които поситиха феста вчера. :smt023

Rock'N'Roll
11-19-2006, 19:15
amiii :-D с черен бомбер,кубинки с червени връзкиии

тфа съм аз мое се сетиш (http://myspace-036.vo.llnwd.net/01432/63/02/1432142036_l.jpg) малко тЪпа снимка ма няма мно :lol:

magesnik
11-19-2006, 19:26
мда сетих се коя си.скоро май ше има и някво видео от концерта амма още незнам кога. :)

Rock'N'Roll
11-19-2006, 19:33
мда сетих се коя си.скоро май ше има и някво видео от концерта амма още незнам кога. :)

оо даноо :D а ти кой беше?

magesnik
11-19-2006, 19:38
Ми тоя дето се обита да скочи няолко пъти в публиката на Cupola,ама тъпиде копелета не ме поемаха и се се разбивах. :lol:

11-20-2006, 14:36
Само като гледам кои са групите и ми става лошо. Нео метълът не е добър за здравето.

BornFromPain
11-20-2006, 16:59
Е аз отидох щото Линкин Парк трябваше да са там ама ги нямаше :/
Само някъв български гаден нео метъл дето тапаците само се блъскаха и въртяха.. За т'ва няма да просперира нео метъла в България.. Заради такива като тия!

magesnik
11-20-2006, 17:07
Е зареди ей такива индивиди като тоя българската ъндърграунд сцената е на тва ниво.Хората ше си скъсат гъзовете от работа да го организират тва и разни нещастници като тоя ше им плюят на труда.

11-20-2006, 17:30
Е зареди ей такива индивиди като тоя българската ъндърграунд сцената е на тва ниво.Хората ше си скъсат гъзовете от работа да го организират тва и разни нещастници като тоя ше им плюят на труда.
Коя е българската сцена? Сцената, която аз подкрепям си се развива доста добре и си ходя редовно по концерти, купувам дискове и мърчъндайз. Бих казал, че заради хора като мен сцената се развива. Просто тия групи не представляват моята сцена. Сори ама не слушам нео-метъл или другия гаден популярен стил сред нео-метълите - кросоувър. Отврат. Уважавам и подкрепям само групи които ми харесват. Гледам на групите според музикалните им възможности и сега ако някоя банда според мен не струва, защо да ги уважавам? Да уважавам труда им дето ражда помия ли? Не става така.

BornFromPain
11-20-2006, 17:41
:-$

Punk_ChiCk
11-20-2006, 18:13
Ами кат изключим че ми разбиха носа си беше кефче хахаха ма рок ап рол ти не искаше да ме чукаш и ми развали партито :smt007 хахаха

Rock'N'Roll
11-20-2006, 18:20
Ами кат изключим че ми разбиха носа си беше кефче хахаха ма рок ап рол ти не искаше да ме чукаш и ми развали партито :smt007 хахаха

[-X ЕЕЕЕЕеЕЕеее :lol: ако още си навита чакам те :lol: :lol: :lol:

Punk_ChiCk
11-20-2006, 18:31
коч МНОГО добре знаеш че за теб съм винаги готов картоф :smt007 хахахаххахаха

magesnik
11-20-2006, 19:07
Е зареди ей такива индивиди като тоя българската ъндърграунд сцената е на тва ниво.Хората ше си скъсат гъзовете от работа да го организират тва и разни нещастници като тоя ше им плюят на труда.
Коя е българската сцена? Сцената, която аз подкрепям си се развива доста добре и си ходя редовно по концерти, купувам дискове и мърчъндайз. Бих казал, че заради хора като мен сцената се развива. Просто тия групи не представляват моята сцена. Сори ама не слушам нео-метъл или другия гаден популярен стил сред нео-метълите - кросоувър. Отврат. Уважавам и подкрепям само групи които ми харесват. Гледам на групите според музикалните им възможности и сега ако някоя банда според мен не струва, защо да ги уважавам? Да уважавам труда им дето ражда помия ли? Не става така.


И аз уважавам групи които правят стойносттна музика,но не плюя по другите,които се опитват да правят нещо с желание.Когато имам възможността винаги бих отделил пари да си купя някакъв диск или тениска.А и цялата сцена беше осакатена от затварянето на О!Шипка,ей так по средно 40 групи на месец загубиха мястото си за изява.Как да се развият тези които имат желанието да направят нещо.