PDA

View Full Version : футболните отбори,които не харесвате...



the_o.c_girl
11-06-2006, 13:20
Е...всичко е ясно :-D кой е най-мразеният от вас футболен отбор?
п.п може и няколко,но да има и причини :D

11-06-2006, 13:38
цС*ка


Те са онези които са създадени с решение на партията-майка БКП!
Те са онези които партията подкрепя 45 години!
Те са онези чиято емблема е комунистически символ - петолъчка!
Те са онези които въведоха сателитна система от военни отбори в "А" група!
Те са онези които се кичеха с измислените титли на същата система!
Те са онези които крадяха всички добри футболисти чрез военна служба!
Те са онези които скандираха каквото им нареди партията майка (ЦФКА)!
Те са онези които смятат че са фашисти и веят знаме с петолъчка!
Те са онези чийто фенове са потомци на военни и комунисти!
Те са онези които бяха при ТУРЦИТЕ за да викат срещу Български отбор!
Те са онези които си режат гредите и си палят стадиона в знак на вярност!
Те са онези които си тръгват преди края на мача!
Те са онези които на националният празник на България викаха срещу Български отбор и си даваха гъза на чуждоземни фенове!


Те са цС*ка - ТУРЦИ!

мечтател
11-06-2006, 14:20
аз не мразя отбори, аз обичам. обичам Левски. не мразя никои

niki000
11-06-2006, 19:52
Taia tema moje da dovede samo do edno :? : :smt067 :smt072

GossipGirl89
11-06-2006, 22:40
цС*ка


Те са онези които са създадени с решение на партията-майка БКП!
Те са онези които партията подкрепя 45 години!
Те са онези чиято емблема е комунистически символ - петолъчка!
Те са онези които въведоха сателитна система от военни отбори в "А" група!
Те са онези които се кичеха с измислените титли на същата система!
Те са онези които крадяха всички добри футболисти чрез военна служба!
Те са онези които скандираха каквото им нареди партията майка (ЦФКА)!
Те са онези които смятат че са фашисти и веят знаме с петолъчка!
Те са онези чийто фенове са потомци на военни и комунисти!
Те са онези които бяха при ТУРЦИТЕ за да викат срещу Български отбор!
Те са онези които си режат гредите и си палят стадиона в знак на вярност!
Те са онези които си тръгват преди края на мача!
Те са онези които на националният празник на България викаха срещу Български отбор и си даваха гъза на чуждоземни фенове!


Те са цС*ка - ТУРЦИ!

и аз така :-D

teenkopele
11-07-2006, 04:40
Аз не мразя отбори.

Винаги съм си бил от Левски и ще продължавам да бъда. Ако обаче български отбор, дори и ЦСКА, играе срещу чуждестранен, няма клубни принадлежности...подкрепям българския! :wink:

11-07-2006, 07:21
Отбора цС*ка не го мразя толкова ,колкото феновете им.В първото ми мнение ,ще разберете ,защо.Има и още причини ,но вие се сещате ,кои са!

PR0
11-07-2006, 11:02
az mrazq Real Madrid 6toto e sbir6tina ot skypo struva6ti futbolisti, samo 4e ne imenata na futbolistite pravqt otbora. Loshoto e 4e provalqt mladi mom4eta s byde6te kato edin ot tqh e Robinho - neveroqten za men futbolist

Far
11-07-2006, 11:16
аз не мразя отбори...
аз обичам два отбора...


но мразя лумпенизирани фенове и умирам от кеф да ги дразня...

типичен пример по-горните мнения...

даже няма да ги удостоя с коментар... по всяка една точка мога да напиша много неща, но няма смисъл...Aйде бе?! :lol:
Аз мразя цска (иначе колкото го мразя,толкова ми е смешен и жалък тоя отбор и феновете и въобще цялата т. нар. "червена идея" :roll: ),но многократно повече пъти обичам отбора си Левски.


И някой написа нещо ,че като играе български обор в евротурнирите го подкрепя.При мен няма такова нещо.Престанете с тоя "патриотизъм"!

Иначе има доста отбори ,които са ми смешни и антипатични.Например : Ливърпул(тия са няма такива уроди),Реал Мадрид,Челси (донякъде),Ювентус,Интер особено,Ботев Пловдив - тея са жалки подлоги.
Има и малко отбори,които уважавам,но само уважавам : Лион - корав и резултатен отбор,който е достоен да вземе ШЛ ,но му серат отгоре,Манчестър Юнайтед - един велик английски отбор с истински традиции и фенове,Уест Хям - едно не лошо английско отборче ,което е много кораво и от време на време прави доста добри мачове срещу най-добрите и най-важното отбор с дух!
Другите са ми безразлични...

the_o.c_girl
11-07-2006, 13:38
az mrazq Real Madrid 6toto e sbir6tina ot skypo struva6ti futbolisti, samo 4e ne imenata na futbolistite pravqt otbora. Loshoto e 4e provalqt mladi mom4eta s byde6te kato edin ot tqh e Robinho - neveroqten za men futbolist
уууууууууууууу МАРЗЯ ЛИВРПУЛ....СТАРА СЛАВААААА

MaLka SLaDka InTriGa
11-07-2006, 13:39
Колко сте ми жалки ! Как може да мразите нещо което не познавате . Мога да се хвана на бас , че нито един от говеждата агитка не знае историята на отбор като ЦСКА !!!!! Тука някви малки пикли и 14 годишни пиклиовци ми мразели отбор който не познават!Почвам да се чудя дали въобще знаете историята на вашият отбор.От доста време чета форума и не съм писала , но просто не издържах . Направи ми впечатление , че всички лефскари знаят само едно ШЛ и 7:2 и неща които са известни дори на новоредени! Дееба как не ви е срам! С какво се гордеете , че резилите България по целият свят ли ??? Наистина браво , че влезнахте в ШЛ , но защо по дяволите отидохте да играете , за да ни резилите с жалките си попадения в собствената врата ли ? ДА ТОЗИ ОТБОР ЩЕ ОСТАНЕ В ИСТОРИЯТА НА БГ ФУТБОЛА С ТОВА КАК ИЗЛОЖИ БЪЛГАРИЯ ПРЕД ЦЕЛИЯ СВЯТ!!! БРАВО ГОРДЕЙТЕ СЕ , ЧЕ НИ СЕ СМЕЯТ ЗАРАДИ ВАС ! КАКВА ГОРДОСТ ПЛЮЯ НА ВАШАТА ГОРДОСТ!
Аз отбор не мразя , но обичам ЦСКА !!!! Може да не влезнахме в ШЛ , но този отбор ще остане завинаги в сърцата на истинските фенове!

Far
11-07-2006, 14:20
Резил? :shock: :-D Моме,на теб ти хлопа дъската! :roll: Не е резил да паднеш от 2-та най-добри отбора в света и най-добрия немски за момента.Първите голове в Германия и София с Вердер бяха смешни ,ама вие или не вдявате нищо от футбол или се правите на олигофрени като казвате,че било резил да паднем от тея отбор дори и с такива резултати.Ми ок ,то вие освен победа нищо друго не признавате ,дори и нея не признавате,освен ако не е ваша. :lol:

Я ,ни светни за историята на цска малко,че ние сме неуки и от нищо не вдяваме... :lol:

Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;)


но този отбор ще остане завинаги в сърцата на истинските фенове!Какви фенове? :|

Thug_Life
11-07-2006, 14:33
Резил? :shock: :-D Моме,на теб ти хлопа дъската! :roll: Не е резил да паднеш от 2-та най-добри отбора в света и най-добрия немски за момента.Първите голове в Германия и София с Вердер бяха смешни ,ама вие или не вдявате нищо от футбол или се правите на олигофрени като казвате,че било резил да паднем от тея отбор дори и с такива резултати.Ми ок ,то вие освен победа нищо друго не признавате ,дори и нея не признавате,освен ако не е ваша. :lol:

Я ,ни светни за историята на цска малко,че ние сме неуки и от нищо не вдяваме... :lol:

Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;)


но този отбор ще остане завинаги в сърцата на истинските фенове!Какви фенове? :|

смешни или не са голове и се броят на таблото нали?а плус тфа кат казваш смешни защо ЛЕВСКАРИТЕ допускат смешни голове гледам Вагнер напрао направи път на топката да мине,кво да коментирам за гола(афто) на вратаря ви айде младо момче както и да е,според теб с кво ш се запомни мача с барса в лигата:да барса носеха за пръв път емблеми на уницеф до колкото не се лъжа реклама на фланелките си и как ш баде записан тоя мач дран дран дран през сезон еди кои си барса носи еди кво си и победи левски софиа с 5 : 0,нема лошо играйте ф лигата след 7,8 години може и да биете...
ЦСКА завинаги

MaLka SLaDka InTriGa
11-07-2006, 14:59
Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;) Как не те е срам да го кажеш бе ????? Ти не си в ред бе мойто момче ](*,) Господи , защо има толкова заблудени хора по тоя свят Господи #-o

the_o.c_girl
11-07-2006, 15:03
ок нека левскарите да ми кажат...как допуснаха такива смешни голове(срещата с вердер)

PR0
11-07-2006, 15:40
az mrazq Real Madrid 6toto e sbir6tina ot skypo struva6ti futbolisti, samo 4e ne imenata na futbolistite pravqt otbora. Loshoto e 4e provalqt mladi mom4eta s byde6te kato edin ot tqh e Robinho - neveroqten za men futbolist
уууууууууууууу МАРЗЯ ЛИВРПУЛ....СТАРА СЛАВААААА
I az ne sam ot Liverpool ne me kefqt, tva 4e sam si slojil Peter Crouch na avatara ni6to ne zna4i

11-07-2006, 16:05
Чорбари феновете ви са "страхотни"..Отиват в чуждите агитки да викат за единствения Български отбор ЛЕВСКИ..Имате "чудесна" история..Като вие си знаете толкова много историята ми кажете нещо за отбора на офицерите АС-23 и как сте ги обесили на собствения им стадион ,защото не са искали да играят за цС*ка ,тогавашното цФка....

И какво ,като съм на 14 години??? Проблеми ли имаш??? Може да съм на 14 ,но не съм заблуден ,като вас и знам кой е ЕДИНСТВЕНИЯ отбор!!!

Thug_Life
11-07-2006, 16:13
Чорбари феновете ви са "страхотни"..Отиват в чуждите агитки да викат за единствения Български отбор ЛЕВСКИ..Имате "чудесна" история..Като вие си знаете толкова много историята ми кажете нещо за отбора на офицерите АС-23 и как сте ги обесили на собствения им стадион ,защото не са искали да играят за цС*ка ,тогавашното цФка....

И какво ,като съм на 14 години??? Проблеми ли имаш??? Може да съм на 14 ,но не съм заблуден ,като вас и знам кой е ЕДИНСТВЕНИЯ отбор!!!
хаха за или Против "Билгарския" отбор

GossipGirl89
11-07-2006, 17:33
...

Far
11-07-2006, 17:56
Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;) Как не те е срам да го кажеш бе ????? Ти не си в ред бе мойто момче ](*,) Господи , защо има толкова заблудени хора по тоя свят Господи #-o :shock: Моме,ти наистина си заблудена,моля те,ходи и се прегледай! :shock: А на кой е кръстен отбора тогава? :shock: Сега ще ми кажеш ,че е кръстен на някакъв си селянин със същото име?Стадион "Васил Левски" на кой е кръстен?Айде малко мисъл в главата бе!Айде като съм заблуден ,премахни тъмната завеса от очите ми като ме открехнеш за какво става дума.




Резил? :shock: :-D Моме,на теб ти хлопа дъската! :roll: Не е резил да паднеш от 2-та най-добри отбора в света и най-добрия немски за момента.Първите голове в Германия и София с Вердер бяха смешни ,ама вие или не вдявате нищо от футбол или се правите на олигофрени като казвате,че било резил да паднем от тея отбор дори и с такива резултати.Ми ок ,то вие освен победа нищо друго не признавате ,дори и нея не признавате,освен ако не е ваша. :lol:

Я ,ни светни за историята на цска малко,че ние сме неуки и от нищо не вдяваме... :lol:

Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;)


но този отбор ще остане завинаги в сърцата на истинските фенове!Какви фенове? :|

смешни или не са голове и се броят на таблото нали?а плус тфа кат казваш смешни защо ЛЕВСКАРИТЕ допускат смешни голове гледам Вагнер напрао направи път на топката да мине,кво да коментирам за гола(афто) на вратаря ви айде младо момче както и да е,според теб с кво ш се запомни мача с барса в лигата:да барса носеха за пръв път емблеми на уницеф до колкото не се лъжа реклама на фланелките си и как ш баде записан тоя мач дран дран дран през сезон еди кои си барса носи еди кво си и победи левски софиа с 5 : 0,нема лошо играйте ф лигата след 7,8 години може и да биете...
ЦСКА завинагиАми тоя мач и ние ще го запомним.Ще го запомним с това ,че е първия мач на български отбор в Шампионска Лига и срещу най-добрия за времето си отбори(макар че мен малко ме интересува с кого играем,важното е да съм на стадиона).Иначе то е нормално да падаме с такива резултати и мен не ме е срам,защото не падаме от кой да е,ама вас не ви грее ,че срещу нас се изправят най-силните отбори в света,интересува ви само да ни подигравате,макар и да повод за това да бъдат 2-3 гола от много допуснати.То за това ви остана да ни се подигравате като няма за какво друго :lol: .Като казвам смешни не казвам по случаен начин вкарани - например удря се в гредата и във вратаря и влиза,а такива като първия на Вердер в Германия и първия в София пак на немците от наши си грешки и некадърност ня някой вратар.



след 7,8 години може и да биете...Може и по-рано,може и по-късно.А вие след толкова или два пъти по толкова може и да влезете... :wink:




Thug_Life , не се подигравай на момчето,той поне е малък и има извинение.За теб не знам,ама като те гледам ти не правиш разлика между "ф" и "в". :| Така че не е много удачно точно ти да му правиш забележка.



Някой(знам кой,ама не е нужно да го "издавам" ,той си знае) ми направи забележка ,че не съм знаел историята на цска и съм бил пикльо на 14 години.Аз пак и призовавам да ме светне по въпроса... :-)

Thug_Life
11-07-2006, 17:57
Само да вметна колкото и да не ти се иска отбора се казва ФК Левски ,а не Лефски (лесно се помни,отбора е кръстен в чест на Апостола - информативно) ;) Как не те е срам да го кажеш бе ????? Ти не си в ред бе мойто момче ](*,) Господи , защо има толкова заблудени хора по тоя свят Господи #-o

Не е хубаво да се споменава Господ без причина :wink: И да - НЕ НИ Е СРАМ!!! Нито Far,нито мене,нито който и да е левскар!!! Да,отборът е кръстен на Апостола и е срамно да пишете ЛеФски.Мразете си колкото искате отбора,но поне проявете някакво уважение към Апостола и му пишете името правилно!! И изобщо няма никъф резил! Резил ли е това да паднеш от изключително добър и достоен отбор ?!?! Резил беше ващо с Хайдук Кула и Бешикташ!!!!
така да е Кийп Хейтин

BoboMaister
11-07-2006, 19:56
Чорбари феновете ви са "страхотни"..Отиват в чуждите агитки да викат за единствения Български отбор ЛЕВСКИ..Имате "чудесна" история..Като вие си знаете толкова много историята ми кажете нещо за отбора на офицерите АС-23 и как сте ги обесили на собствения им стадион ,защото не са искали да играят за цС*ка ,тогавашното цФка....

И какво ,като съм на 14 години??? Проблеми ли имаш??? Може да съм на 14 ,но не съм заблуден ,като вас и знам кой е ЕДИНСТВЕНИЯ отбор!!!


пич евала-и аз съм на 14 ама мога да претендирам че разбирам от спорт,да не говорим за футбол мн поввече от някои възрастни....и като разбиращ бих казал,че в българия има един отбор и това е ЛЕВСКИ....т.е. има мн отбори в България,ама Левски са истинския отбор-без много пари,без скъпи играчи-но с колектив,сплутеност и труд стигнаха до тези невероятно успехи....според мен от това не печели отлкова Левски ,колкото ЧОРБАТА щото ЛЕВСКИ винаги са си първи и са класират,ама ся като минахме напред в разнглистата на клубните нации и са отвориха повече квоти за места в европейските турнири....тамън ЧОРБАТА ще може да са класира(което си е под въпрос) за UEFA или Интертото.....аве Левски е отбора....в последните години толкова допринесе за бг футбол-като игарчи и с победи....аз лично се кланям или айде не кланям ама признавам и уважавам това което ЦСКА е направила и направи миналата година с победите си срещу Ливерпуул и Байер Леверкузен(макар че не бяха мн трудни ма айде),но имам молба към всички привърженици на ЦСКА-Левски играе за България....ние почитаме ващи успехи....уважавайте и вие нас...няма смисъл да идвате на мачове да освирквате....бъдете хора не дибили:}

Unknow
11-07-2006, 23:07
Обърнахте темата на вечния спор "Левски - ЦСКА.Можехте просто да кажете че не харесвате даден отбор.Но като сте почнали ....

Да, не е срамно, че сте паднали от Барса, срамна е ИГРАТА ВИ! Такива смешни голове ...елементарни.Как да не ни е СРАМ? Изложихте се като кифладжии...изложихте България! И какво се фукате "Да, ама ние играхме нали...а вие? " Ми да не бяхте играли изобщо.Стойте си тука и не ходете да ни срамите по света. И какво е това "Единственият отбор в България"?! :shock: Я се осъзнайте малко ... Носели името на апостол? Можете ли така да петните великото име на Левски?!

Левски си взе име светиня
от няколко букви и стана "велик",
но своята сила не може да покаже
и мъчи свещения лик.

Тръгнали да се хвалят...с кой играли, къде играли...И като играхте какво направихте бе мизерници?! Много велики били ...кое ви е виликото? Да покажете пред цял свят колко сте жалки!! И какво толкова ревностно го защитавате този отбор?? Феновете сте по-противни и от самия Левски.Само нападате... правите се на велики а не сте!! Тръгнали за ЦСКА-ри да говорят.Вижте се вие бе цигани....тогава ми казвайте че ЦСКА-рите били турци!

И стига вече, стига сме търпяли
отбори гнусни с фенове мангали.
Защото пее цялата страна
България значи, значи ЦСКА.

По темата: Не обичам Левски , Ювентус, Реал Мадрид и Ливърпул!!

http://images12.snimka.bg/001500608.jpg

GossipGirl89
11-08-2006, 07:27
...

Unknow
11-08-2006, 08:52
Да,да нека ни е срамна играта.Нека дойде мач Левски-ЦСКА да ви натрескаме 5-6 гола и тогава говорете пак!!! Толкова завиждате на факта,че ЛЕВСКИ играе в ШЛ,че направо се пукате по шевовете от яд!!! Може и да падаме с голяма голова разлика,но поне участваме там.Самият факт,че сме първия БГ отбор в ШЛ е достатъчно постижение! Нека падаме тая година-тамън ше имаме тренинг за догодина :wink:

Иначе по темата: АЗ МРАЗЯ ЦСКА!!!

Колко жалка е свинята
със забоден k*p в устата!
Всички питат се навред
КОЙ СЕГА Е НОМЕР 5?


Завиждали сме? И по шевовете се пръскаме? Ти на колко си бе момиче...на 13? И я слез малко на земята...5-6 гола?! Ми да...какво като се осрахте в ВЛ? Какво като направихте цяла България за резил...да ни се смее цял свят? Ми да...какво от това? Нали играхте? Нали ви видяха всички свинщината и мизериите...Гордееш ли се много? Хаха...я бягай от тука моля ти се ...
И нещо с много много любов от мен!! За всички като теб

ГОВЕДИАДА


Генетика наука е велика -
прави ДНК-то и на бика
на кравата ДНК-то майсторосва
щом ги смеси - говеда изтипосва

Говедото е същество неща.стно
наглед е грозно, често и ужасно
смърди на лошо, често на урина
в обор живее, с фекалии заринат.

Говедата акъл не обладават -
смърдят си само от където минават,
обичат вечно те бъдат втори
червена мощ отзад да ги разпори

Говедата са с телеса висящи
рога, копита често пак смърдящи
отдалеч говедото се разпознава -
мучи като ненаебана крава.

Говедата с мозъчна повреда -
съжаление буди в тоя, който ги гледа
живеят в гето - с цигани, педали
усещат те,че са братя и сестри мангали!

Говедото е облик уродлив
с характер смотан, често заядлив
говедото с човека нищо общо няма -
зее между тях огромна яма!

Гов.едото от еволюцията не разбира
за него тя преди милион години спира,
говедото е низсшо същество
по интелект е равно на лайно.

Гов.едото е антисоциално
животно тъпо, гадно, неморално
в говеждите гърди сърце не тупка .
там има със помия пълна дупка!

Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!"

О, музо възпей таз песен на Азиса
дет сите говеда заплени и слиса
чалгарска порода са тия рогачи
говедо да си - значи в прахта да се влачиш!

Говедо да си е позор най-велик -
майка ти крава, баща ти селския бик
пасеш по земята и копита влачиш
такъв позор е да си говедо значи!

Говедото е животински ром -
глава голяма, празна кат балон,
пространство празно, кухо, незаето-
такава е главата на телето!

GossipGirl89
11-08-2006, 09:05
...

Unknow
11-08-2006, 09:07
Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!"

11-08-2006, 09:17
СЪС СИНЬО ЗНАМЕ ВЪВ РЪКАТА
ЩЕ ОБХОДИМ НИЙ СВЕТА
И НА НЕГО ЩЕ НАПИШЕМ
СМЪРТ ЗА цС*кА!!!!

Чорбари за суперкупата говори....Там ви спестиха 2-3 червени картона и дадоха на нас 2 незаслуъжени..Вие си вижте играта..Опълчение.....10 човека в защитата.ГОВОРЕТЕ ЗА ИГРАТА НИ...ИГРАЕМ НАПАДАТЕЛНО И СРЕЩУ барЦа,челСЪм и вердер ...Играхме по-добре от челсЪм ,но вие това наричате лоша игра...

ЗАДНА ПРАШКА БЕШИКТАШКА ЕЙ ЕЙ

Пак ще биеме чорбата,
Ще ги разгромим! Бум!

'ЛЕВСКИ', 'ЛЕВСКИ', само 'ЛЕВСКИ'
днес на мода е в света.
Най-любими наш девиз е:
Смърт на цС*ка!

Млади български юнаци
явяват се там! Бум!

Млади български юнаци
явяват се там.
На чела им 'ЛЕВСКИ' знаци,
само 'ЛЕВСКИ', смърт на цС*ка!

Гордо Гунди там застана
младият им вожд,
па каза на капитана
с гол в ръката нож:

Ний летиме към България
помощ да дадем!
От чорбарска тирания
да я отървем!

'ЛЕВСКИ', 'ЛЕВСКИ', само 'ЛЕВСКИ'
днес на мода е в света.
Казали са всички хора:
смърт на цС*ка!

Със синьо знаме във ръката
ще обходим ний света
и на него ще напишем:
смърт на цС*ка!

Поне се класирайте за УЕФА...

Unknow
11-08-2006, 09:34
Човека с ник на педе**ст ...моля ти се...замълчи!


толкова млад, а вече се друса... :smt010 :smt010



:smt005 :smt005 Амин!

m0rb1d
11-08-2006, 11:27
От Каспичан, та чак до "Невски"
вик се чува - "К-у-р за лефски"


Тича старо, тича младо
възрастно и голобрадо
Клони кършат, хвърчат трески
в хор подемат - "К-у-р за лефски"

Крета дядо белобради
(дето лани ряпа вади)
носи на прасето смески
и ломоти - "К-у-р за лефски"

Тука е и млад Иванчо
гологлав и сополанчо
с якенце и със апрески
гука сладко: "К-у-р за лефски"

Мома млада, с едри цици
и с очи като звездици
пръстче нежно смуче кефски
и промърква .. "К-у-р за лефски"

Ученик преди матура
трудна - по литератира
с том дебел на Достоевски
тъпан бие: "К-у-р за лефски"

Гражданин пред РПУ-то
обяснява най-надуто:
"Тъп отбор милиционерски,
К-у-р бе, братя, "К-у-р за лефски"

Става всенародно сборище
идва група от Оборище
отпред момък с талант певски
химн подема - "К-у-р за лефски"

Поп, във расо черно, стене
и се свлича на колене:
"Во Христе, ликуйте днеска"
вдига кръста, "К-у-р за лефски"

Хващат Гонзо гадни типове
късат черните му слипове
той крещи, обзет от треска
"Моля ви се !! К-у-р за лефски"

Бабите от махалата
на седянка пред вратата
сред глуми и хуморески
пак припяват - "К-у-р за лефски"

В кафенето на цигарка
бизнесмен и секретарка
водят си с лаптоп бележки
със заглавие : "К-у-р за лефски"

Вестникарче нощна смяна
на кръстовище застана
по средата, от изрезки
надпис носи: "К-у-р за лефски"

В дъното на коридора
се намира стая втора
и оттам , с вик гротески
болен вика: "К-у-р за лефски"

В манастир, насред гората
с метла и с лопатата
историк открива фрески
някой писал: "К-у-р за лефски"

Сини г-овед-а в БеФеСе-то
шумно сърбат си кафето
току мятат поглед зверски
щот дочуват: "К-у-р за лефски"

Младоженец от вратата
хвърля поглед към кревата
между тласъците мощни, резки
люто кряска: "К-у-р за лефски !"

Вчера Емо в махалата
се напи до козирката
с две бутилки "Собиески"
цял ден вика "К-у-р за лефски"

Бате Бойко, вдигнал пура тежка
важно казва - тука станала е грешка
но на момента тайни служби Чешки
с депеша известяват: "К-у-р за лефски!"

Доцент мастит, по геометрия
доказва теорема за симетрия:
"В пространството на Лобачевски
всичко свежда се до "К-у-р за лефски"

По Нова телевизия блондинка сладка
за времето ни дава справка кратка
промени в климата ще има резки,
без изменение остава К-у-р за лефски !

а в Ливърпул на стадиона славен
финал достига този стих забавен
гол девети за разгрома вкарва Хески
и Анфийлд ревва мощно: "К-у-р за лефски!" !



Кур за Левски


САМО ЦСКА

the_o.c_girl
11-08-2006, 11:28
http://img96.imageshack.us/img96/2492/untitledjq7.png (http://imageshack.us)

m0rb1d
11-08-2006, 11:36
Ок

Челси мразя ...

PR0
11-08-2006, 11:46
Bravo!!!!!!!!! Umno i originalno!!!!Bravo tova e umstveniq bagaj na vsqka svinq!Bravo!Pone kato nqmate uvajenie kym sobstveniq si otbor imaite uvajenie da bulgarskiqt otbor v SHAMPIONSKATA LIGA

the_o.c_girl
11-08-2006, 11:48
Bravo!!!!!!!!! Umno i originalno!!!!Bravo tova e umstveniq bagaj na vsqka svinq!Bravo!Pone kato nqmate uvajenie kym sobstveniq si otbor imaite uvajenie da bulgarskiqt otbor v SHAMPIONSKATA LIGAМЪЛЧИ

quench
11-08-2006, 11:50
Аз пък мразя Курило...

PR0
11-08-2006, 11:54
Bravo!!!!!!!!! Umno i originalno!!!!Bravo tova e umstveniq bagaj na vsqka svinq!Bravo!Pone kato nqmate uvajenie kym sobstveniq si otbor imaite uvajenie da bulgarskiqt otbor v SHAMPIONSKATA LIGAМЪЛЧИ
Edinstveniq na4in na svin4etata da se pokajat nad LEVSKI e s prostotiq, za6toto,fenovete na цС*ка nikoga nqma da go pokajat po drug na4in. LEVSKI SAI NAI DOBRIQ OTBOR V BULGARIA

quench
11-08-2006, 11:57
Първо,във въпроса ми се крие единствено искрен интерес и любопитство.

Какво печелите лино вие,феновте на отбор Х или У,от това,че се обиждате,спорите и прочее?
Или пък от това,че толкова се палите?

Щото отбора печели - давате пари за тениски,знаменца,билети и прочее. Истината е,че сте сиал - но в икономически аспект....


Моля ви да си кажете мнението по този въпрос,без обиди и патос,моля!

Far
11-08-2006, 12:27
на последния мач Левски-ЦСКА ви видяхме играта...
ако не беше дядо Боре да припадне от старост и тъпия съдия да свири дузпа... еххххх
ами суперкупата помните ли я???

ще ни вкарата 5-6 гола...Да де,то винаги като ви бием все съдията е виновен или някой е продал/купил мача.Естествено никой не го реже отзад през краката...
На последния мач пак ви мачкахме до гола.После незнайно защо се прибрахме в половината си и поехте инициативата.

На онзи ,който пита какво стана от влизането ни в ШЛ : Ми записва се в историята ,че сме първият български отбор в ШЛ.Идват и много приходи от това ,че сме в групите.Да не говорим и за радостта да видиш отбора си докато слушаш химна на ШЛ.На мен това ми стига при тези условия и отбори.Следващия път повече и така.Иначе смешни могат да бъдат само два гола срещу Вердер и един срещу Челси.Играта ни била смешна?Смешно е че опитваш(дори и да нямаш силите) да се бориш с най-добрите отбори в света като равен с равен ,а не като някои други мишоци да се забият всички в защита.




Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!" Ами Азис е ваш фен,той лично го е казвал,също и Митьо пищова - все боклуци и отрепки от българския "Хайлайф" ;)

Иначе какво ми говорите?Вие срещу хайдук какво направихте?После бешикташ ви насра,а я ги погледнете ,че нямат и една точка в групите...

Unknow
11-08-2006, 13:00
Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!"
Ами Азис е ваш фен,той лично го е казвал,също и Митьо пищова - все боклуци и отрепки от българския "Хайлайф" ;)


Той наш фен...вие върли негови....така ще да е.Какво да се прави :smt005 :smt005

CVETELLINA
11-08-2006, 14:36
Ненавиждам Барселонааа аау!!!....Причините са много,но някои от тях са това,че са конкуренция на Реал Мадрид (любимият ми отбор),както и заради Роналдиньо..леле не мога да го гледам,както и другите в този отбор... :-#

Communist
11-08-2006, 15:40
цС*ка


Те са онези които са създадени с решение на партията-майка БКП!
Те са онези които партията подкрепя 45 години!
Те са онези чиято емблема е комунистически символ - петолъчка!
Те са онези които въведоха сателитна система от военни отбори в "А" група!
Те са онези които се кичеха с измислените титли на същата система!
Те са онези които крадяха всички добри футболисти чрез военна служба!
Те са онези които скандираха каквото им нареди партията майка (ЦФКА)!
Те са онези които смятат че са фашисти и веят знаме с петолъчка!
Те са онези чийто фенове са потомци на военни и комунисти!
Те са онези които бяха при ТУРЦИТЕ за да викат срещу Български отбор!
Те са онези които си режат гредите и си палят стадиона в знак на вярност!
Те са онези които си тръгват преди края на мача!
Те са онези които на националният празник на България викаха срещу Български отбор и си даваха гъза на чуждоземни фенове!


Те са цС*ка - ТУРЦИ!
:smt005 :smt005 :smt005
Смешник

the_o.c_girl
11-08-2006, 16:23
Ненавиждам Барселонааа аау!!!....Причините са много,но някои от тях са това,че са конкуренция на Реал Мадрид (любимият ми отбор),както и заради Роналдиньо..леле не мога да го гледам,както и другите в този отбор... :-#

само реал мадридддддддд

the_o.c_girl
11-08-2006, 16:31
Севиля,барца,олимпик лиол,ливърпул,саутенд и левски!
П.П РЕАЛ МАДРИД И МАНЕЧЕСТЪР СА ВЕЛИКИИИИИИИ \:D/

11-08-2006, 16:32
Еми това е истината за вашия отбор.За някой смешна ,за други жалки

Far
11-08-2006, 17:49
Говедата са дяволска порода -
безмозъчни и кухи по природата,
безкрайно жалък е и техния девиз -
"ний всички фенове сме на Азис!"
Ами Азис е ваш фен,той лично го е казвал,също и Митьо пищова - все боклуци и отрепки от българския "Хайлайф" ;)


Той наш фен...вие върли негови....така ще да е.Какво да се прави :smt005 :smt005В грешка си.Тоя просто няма как да не го мразим.Засягаме си се,ама то са си наши причини за какво и от какво... :wink:

Unknow
11-08-2006, 17:51
Айде стига флууд! Темата не е за Левски и ЦСКА ...

11-08-2006, 17:55
Еми като не искаш флууд чорбарите си пишете мненията и не почвайте темата ЛЕВСКИ-цС*ка!

Unknow
11-08-2006, 18:03
Уфф...писна ми от тебе! Само като ти видя ника...Толкова ли се свършиха педалите в БГ....че точно този слижи? И престани да се заяждаш...дете! Всички те разбрахме, че си "говедо".Престани....

11-08-2006, 18:06
Уфф...писна ми от тебе! Само като ти видя ника...Толкова ли се свършиха педалите в БГ....че точно този слижи? И престани да се заяждаш...дете! Всички те разбрахме, че си "говедо".Престани....

АХА ТОПЧО педал АХАхАХАхАХ СМЕЯ СЕ ДА НЕ ГО ПОВТОРИШ..ТОй да не е като скауеца и сакаТлиев.. и като http://ludnichar.hit.bg/azis-chorba.jpg

http://cmguild.web.data.bg/gallery/storage/cmguild/userpics/10001/anti_cska123_Gays.jpg

Unknow
11-08-2006, 18:20
Айде моля ти се бе...как пък ще да не е? Чист педерст си е

11-08-2006, 18:29
Еми лесно НЕ Е !!!

Unknow
11-08-2006, 18:37
Моля те прекрати флууда...темата не е за това.Ако имаш нещо да ми казваш...има си ЛС!! А-а извинявай....ти вече го каза на някой друг.Не се притеснявай.Предадоха ми го!

11-08-2006, 18:41
Ахах Ти ,докато викаш стига си флудил и т.н. флудиш много повече ,а и мойто не е флууд просто отговарям.


ДА ИМА СИ ЛС,поне да беше писал/а да кажеш да не флууда !!!

BoboMaister
11-08-2006, 19:29
божеее как може някой да каже че Левски са слаби аа пък хептен че Топчо бил гей,като той е един от най-големите мъжкари,които съм виждал-ако искате гейове погледнете "армейския си тим" и ако ви хар толкова може да са наебете с някой играч....горните снимки мисля че показват всичко...така аз сега ще оставя снимките да говорят вместо мен:)

мечтател
11-09-2006, 12:06
какво се палите толкова за слаби отбори? отбор, който не може да влезе в групите на УЕФА след като игра с отбор, който пък не може да вземе точка там и отбор, който бъхтят като брашнян чувал в ШЛ. няма значение, че те са най-силните. по думите на някои тук излиза, че Левски е от най-силните в света, ама те просто са си далеч от там. за мое съжаление, тъй като това е отбора на сърцето ми. аз си казах - не мразя никого. аз обичам Левски. харесват ми и други отбори, но обичам Левски.

maldini
11-09-2006, 12:30
Не мразя никой,просто смешните фенове ,форумните хулигани на лефски ме карат да мразя и самия отбор. :? Жалки са.....Такъв интелект,който те притежават не се среща лесно.....
Погледнете се бе на вас само бешикташ и айдук ви е в устатата,а като губите в ШЛ
"Да,но ние сме там,където вие никога няма да бъдете" :lol: ШЛ,айдук бешикташ тфа е друго не можете да кажете...
Но докато ЦСКА почти отпада от айдук и други смешни отбори лефски направо си ОТПАДА от колоси като олимпия и беверен.

Thug_Life
11-09-2006, 12:35
[quote]Thug_Life , не се подигравай на момчето,той поне е малък и има извинение.За теб не знам,ама като те гледам ти не правиш разлика между "ф" и "в". :| Така че не е много удачно точно ти да му правиш забележка.[quote]
е бъркаш се аз не съм правил забележки отностно правописа на еди кой си,не казвам че съм много грамотен,бате
ама виж ние сме се подигравали .ами вие?заеби
не съм такъв цесекар че да викам за другите като играят Български отбори,като играят Литекс и чужд отбор съм за литекс,със левски също защото съм БЪЛГАРИН,ти не мислиш ли тка а?

Far
11-09-2006, 12:45
Не мразя никой,просто смешните фенове ,форумните хулигани на лефски ме карат да мразя и самия отбор. :? Жалки са.....Такъв интелект,който те притежават не се среща лесно.....
Погледнете се бе на вас само бешикташ и айдук ви е в устатата,а като губите в ШЛ
"Да,но ние сме там,където вие никога няма да бъдете" :lol: ШЛ,айдук бешикташ тфа е друго не можете да кажете...
Но докато ЦСКА почти отпада от айдук и други смешни отбори лефски направо си ОТПАДА от колоси като олимпия и беверен.Не ,не знаем само това ,но просто е актуално това в момента иначе и доста други неща знаем... :wink:


е бъркаш се аз не съм правил забележки отностно правописа на еди кой си,не казвам че съм много грамотен,бате
ама виж ние сме се подигравали .ами вие?заеби
не съм такъв цесекар че да викам за другите като играят Български отбори,като играят Литекс и чужд отбор съм за литекс,със левски също защото съм БЪЛГАРИН,ти не мислиш ли тка а?Не.Цска никога не бих ги подкрепил в Евротурнирите.

BoboMaister
11-09-2006, 15:44
Не мразя никой,просто смешните фенове ,форумните хулигани на лефски ме карат да мразя и самия отбор. :? Жалки са.....Такъв интелект,който те притежават не се среща лесно.....
Погледнете се бе на вас само бешикташ и айдук ви е в устатата,а като губите в ШЛ
"Да,но ние сме там,където вие никога няма да бъдете" :lol: ШЛ,айдук бешикташ тфа е друго не можете да кажете...
Но докато ЦСКА почти отпада от айдук и други смешни отбори лефски направо си ОТПАДА от колоси като олимпия и беверен.

това с Беверен и Олимпия е вече в историята-тогава Левски градеше отбор и наистина имаше непритен сезон,но пък поне Левски не пада и не се проваля срещу супер грандовете като Ботев Пд(да припомня че Ботев игра и с човек по-малко 30 мин)....Беласица Петрич....Марек Дупница и цялата българска сбирщина....Левски пада в ШЛ ама пада от Барса на Ноу Камп а не от Марек на митичния стадион Бончук....Левски пада от Челси,но пада след супер игра.....ЦСКА пада от Левски след като армейския клуб неотправя нито един точен удар към вратата на Гошо Петков....евала на ЦСКА че са създали такива добр ииграчи като-Стоичков,Лечков,Стилян,Мар ин,Бербатов.....евала на ЛЕВСКИ,че са създали такъв велик отбор-колектив,който прославя цяла България в цял свят....ако не политици и подобни,то Левски ще е визата ни към Европа и именно Левски ще накара цяла една Европа да "ахне" след бижутерския гол на Йовов във вратата на финалиста от световното Бартез,след категоричното отстраняване на Киево,Удинезе,ЦСКА Москва,Артмедия и прочие..... =D>

maldini
11-09-2006, 15:48
Да тогава Левски изграждаше отбор,а сега ЦСКА не е в най-доброто си състояние и затова се получават и тези резултати.Основни играчи са контузени други пък бяха продадени.На мач ЦСКА разполага с около 16 футболиста.

И Левски са падали от Родопа и други тимове,които запълват бройката в А група,както и ЦСКА,така че не даваш особени аргументи.

BoboMaister
11-09-2006, 15:56
1)Ако нямаш играчи и ти липсват-това е грешка на ръководството на клуба
2)по тая логика ЦСКА никога няма да са "във форма"
3)Клубът не си знае парите,а и просто играчите са усетиха,че играят в мизерия и простотия

maldini
11-09-2006, 16:00
Това е повече от ясно,че ръководстовото е зле.
Когато ЦСКА победи Ливърпул и Байер Леверкузен,и мачкаше всичко първия полусезон не беше във форма така ли?

the_o.c_girl
11-09-2006, 18:39
темата не е левски ЦСКА

PR0
11-09-2006, 18:57
темата не е левски ЦСКА
Da naistina e taka...temata e za tva na kakvi typi otbori si fenka...momiche da govori za futbol....lele kopele taq e ne chovek brato.
REAL MADRID SUX!

BoboMaister
11-09-2006, 19:02
Това е повече от ясно,че ръководстовото е зле.
Когато ЦСКА победи Ливърпул и Байер Леверкузен,и мачкаше всичко първия полусезон не беше във форма така ли?


О.К. Ливърпул би там с един гол-евала,макар че тогава Мърсисайтци изтърваха поне 12 чисти положение-но има дни,в които господ е с теб,а в този случай беше с ЦСКА.....а срещу Байер-то в тогавашния Байер кой нямаше да ги бие-тогава само Бербатов им играеше а дори и той тогава неиграйше шото от сантименталности и т.н...............

the_o.c_girl
11-10-2006, 14:21
темата не е левски ЦСКА
Da naistina e taka...temata e za tva na kakvi typi otbori si fenka...momiche da govori za futbol....lele kopele taq e ne chovek brato.
REAL MADRID SUX!пхаха изащо не...ти да не се мислиш за мъж

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 15:42
[quote=the_o.c_girl]темата не е левски ЦСКА
Da naistina e taka...temata e za tva na kakvi typi otbori si fenka...momiche da govori za futbol....lele kopele taq e ne chovek brato.
пфф не е истина че виждам такъв коментар...Братлеее колко си заблуден просто...
Как ше не може да гледа футбол щото е момиче?! Да не би това да е само за мъже? Половата дискриминация отдавна е отминала пич...И аз съм момиче, и аз гледам футбол и познавам още сумати момичета, които са много по-големи футболни фенки от голяма част от момчетата! Не можеш да я съдиш според това дали е момиче или момче. Всички имаме равни права!

BoboMaister
11-10-2006, 17:43
момичета напълно ва подкрепям =D>

PR0
11-10-2006, 21:17
da qvno ne6to ne sam v 4as, az poznavam samo edno momi4e deto gleda futbol :roll: ot koi otbor ste be fenki

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:34
LEVSKI!!!!!!!!!!!! аз съм на абсолютно всеки мач, като изключим тези в чужбина:) ходя и по провинции и по глупости...

PR0
11-10-2006, 21:36
vsy6tnost tozi futbolist e Peter Crouch :D :D :D :D

the_o.c_girl
11-11-2006, 10:13
real madrid,manchester united,цска!велики са!и не се простирам само в тези отбори...наистина харесвам този спорт.

the_o.c_girl
11-11-2006, 10:15
vsy6tnost tozi futbolist e Peter Crouch :D :D :D :D какво за него...крауч е пич малко висок,но нищо харесвам го от национала на англия е и това ми е достатъчно,но само дето играе в ливърпул...

gery_to
11-11-2006, 14:12
Има само 2 отбора за мен- REAL MADRID и Ботев Плд,другите не че ги мразя но не ми са симпатични.но като се замисля...........мдам мразя Левски и Барселона!

the_o.c_girl
11-11-2006, 16:00
Има само 2 отбора за мен- REAL MADRID и Ботев Плд,другите не че ги мразя но не ми са симпатични.но като се замисля...........мдам мразя Левски и Барселона!да само за ботев пловдив не съм съг. :-D

mrsy
11-11-2006, 16:18
Има само 2 отбора за мен- REAL MADRID и Ботев Плд,другите не че ги мразя но не ми са симпатични.но като се замисля...........мдам мразя Левски и Барселона!
Ааа мразя Реал и Ботев... Левски и Барса са ми симпатични! :) Но Ливърпул ... тва е съвсем друго :) :smt007

LunaTriCk
11-11-2006, 16:23
Мога да кажа само "Who the F*ck are Manchester ?? :shock: :? :-k


П.П. Chelsea & Bayern

11-11-2006, 16:27
Мога да кажа само "Who the F*ck are Manchester ?? :shock: :? :-k


П.П. Chelsea & Bayern

Munich :lol:

the_o.c_girl
11-11-2006, 17:06
Мога да кажа само "Who the F*ck are Manchester ?? :shock: :? :-k


П.П. Chelsea & Bayern
пахах а кои са ливърпул убити от съдбата!манчестър ги биха,така че гледай да не ги псуваш :-D пахах много добри постижения имат в англия :smt005 :smt005

n0 CoNnEc7i0n =)
11-11-2006, 18:16
vsy6tnost tozi futbolist e Peter Crouch :D :D :D :D
aми...всъщност знам :) как да не позная пинокио...

LunaTriCk
11-11-2006, 18:32
Мога да кажа само "Who the F*ck are Manchester ?? :shock: :? :-k


П.П. Chelsea & Bayern
пахах а кои са ливърпул убити от съдбата!манчестър ги биха,така че гледай да не ги псуваш :-D пахах много добри постижения имат в англия :smt005 :smt005

http://www.sport1.bg/sport1/node/25838
ми, да. и не само там :-D
"манчестър ги биха", еххх, тоз Саутенд. Чувам били ток и жица. :-D

Fena
11-11-2006, 18:59
Ахах тея Ман Ютд :lol: Един "шапкар" от Саунтенд направо ги направи за смях ..


Най-противния ми отбор е МИЛАН. Тва е една измет, сган....да си останат в Б груба на Италия дано !!!

the_o.c_girl
11-12-2006, 06:59
Всеки отбор е имал и слаби мачове!!!Никои не може да отрече,но това,че са на 1 во място в англия,на 1 во място в ШЛ...това какво е...просто никои,но наистина никои не може да ме накара да вярвам,че 1 велик отбор(не цитирам имена)няма слаби моменти!

PR0
11-12-2006, 07:52
vsy6tnost tozi futbolist e Peter Crouch :D :D :D :D
aми...всъщност знам :) как да не позная пинокио...
mnogo razbira6 ot futbol da znae6...obarka go s Cristiano Ronaldo

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 12:51
апф ми щото е в червено после реших да си видя поста и умрях от ужас:)

ivan_kolev
11-12-2006, 15:27
аз не мразя отбори, аз обичам. обичам Левски. не мразя никои
и аз не мразя но ме дразни ЦСКА

maldini
11-12-2006, 19:11
абе фенчета я си кажете от кога сте от левски бе?

ах ах как искам отново левски да се срине и да почнат слабите игри просто за статистика да се види колко са истинските фенове на левски ....

11-12-2006, 19:37
абе фенчета я си кажете от кога сте от левски бе?

ах ах как искам отново левски да се срине и да почнат слабите игри просто за статистика да се види колко са истинските фенове на левски ....

Еми от когато гледам футбол съм Левскар...

GossipGirl89
11-12-2006, 20:05
абе фенчета я си кажете от кога сте от левски бе?

ах ах как искам отново левски да се срине и да почнат слабите игри просто за статистика да се види колко са истинските фенове на левски ....

Аз от мъничка-може би 5-6 годишна. :wink:

LunaTriCk
11-12-2006, 20:48
Всеки отбор е имал и слаби мачове!!!Никои не може да отрече,но това,че са на 1 во място в англия,на 1 во място в ШЛ...това какво е...просто никои,но наистина никои не може да ме накара да вярвам,че 1 велик отбор(не цитирам имена)няма слаби моменти!

Всичко това е временно нали знаеш :roll: Да споменавам ли клишето "Кой е най-титулования английски клуб?" :mrgreen:

OtherDimension
11-13-2006, 09:00
1 - lefskispor
2 - real madrid
3 - chelsea
4 - bayern munich


p.S. GLORY GLORY GLORY GLORY MAN UNITEEEEEEEEEEEEEEEEEEED

PR0
11-13-2006, 11:03
ot malak sam fen na Levski. Pomna puskam televizora i gledam mach LEVSKI - cska i si vikam koito bie ot nego sam...I biha Levski s 5:0, ne znam ot koga e macha, no ot togava sam fen na LEVSKI

nikinkaaa
11-13-2006, 11:07
ЦСКА

mgxpower
11-13-2006, 12:28
Ненавиждам ЦСКА-то и Арсенал :wink:

the_o.c_girl
11-13-2006, 12:49
абе фенчета я си кажете от кога сте от левски бе?

ах ах как искам отново левски да се срине и да почнат слабите игри просто за статистика да се види колко са истинските фенове на левски ....

Аз от мъничка-може би 5-6 годишна. :wink:
ау аз на 2 загледах футбол :smt005 :smt005 и съм фен на цска!бахти как лъжeте :smt005 :smt005

11-13-2006, 16:05
ot malak sam fen na Levski. Pomna puskam televizora i gledam mach LEVSKI - cska i si vikam koito bie ot nego sam...I biha Levski s 5:0, ne znam ot koga e macha, no ot togava sam fen na LEVSKI
1998 г.ЧЕСТИТ 5:0 ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ! :lol:

GossipGirl89
11-13-2006, 17:21
абе фенчета я си кажете от кога сте от левски бе?

ах ах как искам отново левски да се срине и да почнат слабите игри просто за статистика да се види колко са истинските фенове на левски ....

Аз от мъничка-може би 5-6 годишна. :wink:
ау аз на 2 загледах футбол :smt005 :smt005 и съм фен на цска!бахти как лъжeте :smt005 :smt005

Ти си яко зле заклевам се.... За кво да лъжа? От точно тая възраст съм фенка на Левски! А на тебе ти личи,че си фенка на ЦСКА :smt005

11-13-2006, 17:25
Феновете на чорбабирлиги-по тъпотата ще ги познаете...

maldini
11-13-2006, 17:29
PR0
така се става фен мойто момче.браво!!! :lol: :!: :lol: :lol:

топчо-друг е въпроса откога си гледаш футбол нали дечко? :lol: :lol:

11-13-2006, 17:36
Еми да да съм фен на ЛЕВСКИ е мой собствен избор ,а не някой родител или познат да е от някой отбор и аз да съм от него...

maldini
11-13-2006, 17:39
Еми да да съм фен на ЛЕВСКИ е мой собствен избор ,а не някой родител или познат да е от някой отбор и аз да съм от него...
а откога гледаш футбол? :wink:

11-13-2006, 17:47
Еми да да съм фен на ЛЕВСКИ е мой собствен избор ,а не някой родител или познат да е от някой отбор и аз да съм от него...
а откога гледаш футбол? :wink:

Аз още малък гледам мачове ,но преди време нищо не съм разбирал...

Някъде от 4-5 години гледам постоянно футбол и при головете на ЛЕВСКИ изпитвах едно странно чуство сякаш цял живот съм бил ЛЕВСКАР.А от 2-3 години хода на всеки мач на ЛЕВСКИ в София...

PR0
11-13-2006, 18:21
PR0
така се става фен мойто момче.браво!!! :lol: :!: :lol: :lol:

топчо-друг е въпроса откога си гледаш футбол нали дечко? :lol: :lol:
Taka e...sled vreme kato mina macha se porazrovih i razbrah 4e LEVSKI sa velik otbor, s bogata istoriq edin naistina klasen tim. Mersi na Topcho za infoto na4i ve4e 8 god sam fen na LEVSKI

ruff_rider_lady
11-14-2006, 19:36
Не че ги мразя , ама Милан не ми допадат особено .

the_o.c_girl
11-18-2006, 09:48
радвам се,че започнахте да пишете и чужди отбори:)

pampers
12-02-2006, 17:08
Левски и Liverpool тва са двата най-противни отбора...мега грубо играят..напралл го изкарват ръгби...аа Barca тва се казва красив футбол..с кеф да го гледа6.. :mrgreen:

PR0
12-02-2006, 17:48
Левски и Liverpool тва са двата най-противни отбора...мега грубо играят..напралл го изкарват ръгби...аа Barca тва се казва красив футбол..с кеф да го гледа6.. :mrgreen:
razbira6 ot futbol da znae6

panterata
12-08-2006, 23:05
Не харесвам ЦСКА и Manchester United !!

the_o.c_girl
12-09-2006, 07:26
Не харесвам ЦСКА и Manchester United !!защото гаджето...не ги харесва :smt005

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 10:14
ЦСКА-Ми то е ясно големи слабаци и слаби играци полвината от който са чужденци незнам защо го водят за бг.отбор сред като българите се броят на пръсти.А да паднаха от много слаби отбори срещу който можеха да постигнат победа но не .Това е просто ги е яд на Левски защото бяха в ШЛ защото са по добри и са истински БГ Отбор в момента са най-добрите а ЦСКА милите пропадат ли пропадат на долу :P :P :P .Били са ми по -добри в миналото стига тва минало миналото си е минало сега Левски са най-добрия БГ.Отбор
Барса-Не искам да ги коментирам мисля че славата през 2006 ги заслепи и сега се дънят нон стоп.Те винаги са го правили но сега е много по зле нямат силни играци и винаги разцитат на съдиите който измисляха какво ли не само да вкарат един жалък гол.ако продължават така ще последват събдата на реал
Реал Мадрит-Няма да го коментирам не ми харесват въобще в момента не показват нищо и все повоче пропадат ако не са вече.В миналото са били силни но сега за нищо

Не харесва също-интер арсенал Байрен Леверкузен да това са

NerazreshenSimvol
09-13-2007, 07:38
Милан, Ливърпул, Интер. :smt012

radito
09-13-2007, 13:56
Левски
Милан
Челси
Арсенал

Disrespect
09-13-2007, 15:32
Ман. Юнайтед и Реал Мадрид ...

а и Милан

не гледам особено много футбол ама...тея ич не ме кефят

woshata
09-13-2007, 15:47
цС*ка


Те са онези които са създадени с решение на партията-майка БКП!
Те са онези които партията подкрепя 45 години!
Те са онези чиято емблема е комунистически символ - петолъчка!
Те са онези които въведоха сателитна система от военни отбори в "А" група!
Те са онези които се кичеха с измислените титли на същата система!
Те са онези които крадяха всички добри футболисти чрез военна служба!
Те са онези които скандираха каквото им нареди партията майка (ЦФКА)!
Те са онези които смятат че са фашисти и веят знаме с петолъчка!
Те са онези чийто фенове са потомци на военни и комунисти!
Те са онези които бяха при ТУРЦИТЕ за да викат срещу Български отбор!
Те са онези които си режат гредите и си палят стадиона в знак на вярност!
Те са онези които си тръгват преди края на мача!
Те са онези които на националният празник на България викаха срещу Български отбор и си даваха гъза на чуждоземни фенове!


Те са цС*ка - ТУРЦИ!

и аз така :-D ъъ да и аз така....особено последните неща :-({|= цска :smt097

Iviqna
09-16-2007, 21:19
cska....

OtherDimension
09-16-2007, 21:38
реал мадрид
байерн
всички италиански..

;)

Novkov
09-17-2007, 05:28
Манг. Юнайтед, Чел$и, Анал(Лондон), всички италиански отбори.

i'm so excited!
09-17-2007, 08:52
литекс :?

namina
09-17-2007, 10:27
има 1 отбор който признавам :-D и той е

ЛЕВСКИ СОФИЯ! :!: =D>

OtherDimension
09-17-2007, 12:18
има 1 отбор който признавам :-D и той е

ЛЕВСКИ СОФИЯ! :!: =D>
почти уцели темата =D>

IGNGN
09-17-2007, 14:40
Говедоспор, Реал Мадрид, Челси и Милан

IRRIDUCIBILI
09-17-2007, 15:28
vsi4ki bez levski i lazio