PDA

View Full Version : Кажетв МиМичеТа И моМчеТа???????



GalleNo_MoMi4eNce
11-06-2006, 16:40
ZDRaVEite!!Znachi my love ima rojden den sled 1 sedmica a az si namqm napredstava kakvo da mu podarq?Vie momcheta kakvo predpochitate da poluchavate?A momichetata kajete kakvo podarqvate na vashite gadjeta???????????????Pishete PlSsssssssssssssssssssss ](*,) ](*,) ](*,)

LO6IQ
11-06-2006, 17:35
Парфюм с букет от рози / нещо малко и ценно - например сребърно синджирче с висулка на която пише името ти или нещо като ,,I Love You'' , задължително да има от онези малки картички които се продават в книжарниците , на нея да има нарисувано нещо мило и да има задължително думата ,,любов'' ,а вътре да напишеш много любовни и здравословни пожелания ( максимум колкото можеш да събереш ) .. така той винаги ще си поглежда картичката и ще се усмихва , това ще засили неговата любов към теб ( аз лично не съм получавал нещо от тези които изброих , но много бих искал да имам гадже , хипер много искам да имам човек до себе си които да обичам и тя да ме обича , ще чакам да дойде този миг в които някой ще обикне и мен :cry: ) . Дано съм ти помогнал в избора на подарък :wink: :wink: :wink: :roll:

koalka
11-06-2006, 17:40
Има такива теми във форума.Просто му подари нещо,което на него ще му хареса.Обиколи магазините и избери.

AssShot
11-06-2006, 19:56
ООО, НИКОГА не му купувай нещо, което той би бил избирал със супер интерес, защото ние момчета не харесваме някой да ни избира примерно телефона или работи от сорта. От моя гледна точка на момче бих те посъветвал да не му търсиш материален подарък, а ми примерно си купи някое супер, ама супер секси белйо и хоп в кревата след рд-то на приглупена светлина. Леле, нямаш си и напредстава колко ще се накефи момъка. :wink:

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 20:18
Хубава голяма рамка с твоя или негова симка.Или ако има някакво хоби му купи нещо от този сорт!