PDA

View Full Version : neshto napisano s mnogo 4uvstvo...



bez^nai^dobriq^fr
11-06-2006, 17:39
Toku shto slushah edna tajna pesen i se zamislih za predi,za nai-dobriq si priqtel,koito veche ne e takav.Stana mi mnogo machno i reshih da napisha neshto...eto go i nego:

Eto te stoish pred men sega,ne kazvash duma,malchish,govorish s vseki drug,no ne I s men!E zashto da govorish?Kakvo znachenie ima che me naranqvash?Nikakvo… :smt011 Ta stoish usmihnat,sqkash si shtastliv!Nedei taka!Ne shte me zabludish…az sam chovek,koito e stradal I strada!Znam kakvo e da se prestruvash,vijdam go v ochite ti,chuvam go v dumite ti,useshtam go v deistviqta ti!Ne badi jestok,za mig poslushai sarceto si!Kazvash,che nikoi ne ti e priqtl…az mnogo iskam da sam ti takava,no veche dori ne bi me dopusnal do sebe si!Tova mi e qsno,no ne mi e qsno zashto kogato vqrvash v neshto sled mig vqrata ti se zagubva nadalech!Ti si nqkak neestestven…zashto ne badesh sebe si,onzi chovek kogoto poznavah predi!Ne vqrvam che tova e novoto ti “aZ”!Tova ne si ti !Stoeiki sam ti si zamislen,izglejdash otchaqn.Ot kakvo?Nqma da razbera…I vseki pat kogato se sreshtame ti shte stoish otstrani,shte se darjish taka sqkash nikoga ne sme se usmihvali edin na drug,sqkash ne sme bili nai dobri priqteli.Togava shte chuvam glasa ti,dumite ti,koito ne sa otpraveni kam men,a kam nqkoi drug!I za mig glasa ti shte otshumi,zashtoto ti shte si zaminesh kato vseki pat bez da kajesh duma,bez dori da se usmihnesh!I vsichko shte se povtarq…zashtoto sadbata razdelq vinagi onezi,koito sa nai blizki edin s drug,onezi,koito sa si vqrvali,a sega se gledat taka sqkash se dolavq omraza v ochite im!I nikoga nishto nqma da bade sashtoto! :smt010