PDA

View Full Version : болката ме убива малко и по-малко . . .



11-06-2006, 18:18
. . . и накрая няма да остане нищо от мен.

Обичам го а вече отношенията ни не са същите. Чудила съм се ЗАЩО ? Какво ли не правя за него , в началото той ме обичаше знам го усещах го, чувстваше се дори в въздуха който дишах, бях безкрайно щастлива, какво се случи сега :cry: Господи сълзи не ми останаха. Влезнах в един сайт за запознанства и видях че се е регистрирал,в описанието си беше написъл че търси гадже,флирт,любов,неангажи аща връзка.... направо останах сразана. Има всичко това а той търси друго. Страдам, въздух не ми достига, не знам какво да правя реших да пиша за да ми олекне но не се получава. Не искам да го загубя но не мога нищо да направя защото вече се изчерпах.Давам всичко от себе си и правя всичко а кво получавам :cry: . Лошото е че се вързвам на всяка мила приказка , мисля си че е истина и се разтапям веднага.Тва ми е тъпата грешка. Всеки път едно и също.

Ние толкова време сме заедно а аз едва сега разбирам че е нямал чувства а просто е задоволявал нуждите си. Ето това ме убива . . . не мога да спра сълзите ...текат и текат .... нямам силичка за нищо.

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 18:46
Съчувствам ти наистина!Ужасно е да страдаш за човек,когото обичаш и от него да няма нищо.А добре как стесе разделили?Каква е причината да спре да те обича,да му истинат чувствата? :-k

11-06-2006, 18:52
Мила работата е там че не сме се разделили,още сме заедно но той е с мен за да си задоволява нуждите а иначе търси другаде любов и връзка въпреки че му давам всичко :cry:

XeRo
11-06-2006, 18:53
и аз същото питам като слуиит дреамс :| станало е нещо между вас двамата, за което сте се разделили :/ Гадно е да загубиш някого, когото найстина обичаш, но надеждата че нещатата ще се наредят винаги трябва да те води по своя път...

SINDEL
11-06-2006, 18:54
Колкото и невъзможно да ти зву4и - ще ти мине. Съжалявам ако зву4а груба, но винаги ти минава, и това което си преживял те прави по-силен. Няма да ти предлагам съ4увствие, няма да те утешавам- няма КАК да те утеша. Който и каквото и да ти казва няма да ти помогне - просто трябва да се оставиш на 4увствата си и на времето - пла4и, страдай, викай, крещи ако искаш, но 4акай. Знам за какво говоря. Знам каква ти е мъката, изпитвала съм това което ти изпитваш в момента. Мислех си 4е губя любовта на живота си. Напротив - едно нищожество губеше най-доброто нещо което е имал и ще има в живота си. Губеше ме и не ме заслужаваше. Не губех аз.
Един ден ще ти мине и споменът за това което ти се е слу4ило ве4е няма да те наранява, дори няма да те натъжава. Сега пла4и. Един ден ще се смееш, един ден ще благодариш 4е е станало така. Един ден ще се събудиш и ве4е няма да има болка. :!:

IlLuSi0nS`
11-06-2006, 18:54
това че се е рег в некаф си сайт не може да е причина да мислиш че не те обича повече.. може просто да му е дошло в повече и да иска малко разнообразие и почивка от дългата връзка.. абе поговорете по въпроса и разбери какви са чувствата му ..

XeRo
11-06-2006, 19:01
Мила работата е там че не сме се разделили,още сме заедно но той е с мен за да си задоволява нуждите а иначе търси другаде любов и връзка въпреки че му давам всичко :cry:
как може да си толкова обезчувствена?!?! без грам съобразителност и морал?!?!

11-06-2006, 19:02
аз спах с него за първи път и сега страдам още повече от това че му се доверих и той дет се вика се изгаври с мен

11-06-2006, 19:03
Мила работата е там че не сме се разделили,още сме заедно но той е с мен за да си задоволява нуждите а иначе търси другаде любов и връзка въпреки че му давам всичко :cry:
как може да си толкова обезчувствена?!?! без грам съобразителност и морал?!?!

какво искаш да кажеш

koalka
11-06-2006, 19:06
Не се е изгаврил с теб според мен.Просто чувствата му са охладнели и не те обича може би вече.Това се случва понякога.И сега какво?Цял живот ли ще страдаш за него?Все някога трябва да го преглътнеш и да продължиш напред.Сега това ти се струва невъзможно,но трябва да опиташ.

11-06-2006, 19:10
Не се е изгаврил с теб според мен.Просто чувствата му са охладнели и не те обича може би вече.Това се случва понякога.И сега какво?Цял живот ли ще страдаш за него?Все някога трябва да го преглътнеш и да продължиш напред.Сега това ти се струва невъзможно,но трябва да опиташ.


поне да беше си казал че вече няма чувства и да се разделим а не да си ме използва. Поне сега се чувствам по добре след вашите мнения много ви благодаря на всички

He3HauKa
11-06-2006, 19:13
Знаеш ли,той те приема като даденост.Знае ,че го обичаш и би направила всичко за него и малко по малко губи интерес.Звучи тъжно,и наистина боли но това е положението,От опит ти го казвам.Не се отдавай на никой изцяло ,защотото той ще се възползва.

11-06-2006, 19:16
да и това си го поимислих и наистина е така, знае че ще направя всичко за него и съм опитвала да се държа по студено но няма ефект

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 19:18
Според мен има някаква причина!На мен ми се случи нещо подобно.С моя приятел сме вече 4 годни и повече.По-едно време се чувствах точно така,омърсена едва ли не,убидена и много разочарована.Търпях,търпях и накрая ми кипна и му показах,че точно както казаха по-нагоре,че не аз губех а той.Страдах,много ме болеше ден след ден и така след месец той ми падна наколене направи всичко за да се върна при него.Сега сме заедно пак,защото страшно много го обичам,но играе по мойте правила.Затова ти казвам,че не може да няма причина.Можи би не е наясно с чувствата?Може да си мисли,че каквото и да стане понеже го обичаш всичко ще му простиш и че винаги ще сте заедно?

bebety
11-06-2006, 19:19
Milichka... nz kakvo da ti kaja...znaem vsichki che strashno mn stradash, a az nai-dobre te razbiram zashtoto do nqkude sym go prejivqla pochti sushtoto...no...jivota ne svarshva,,, vij...ne gledai na neshtata ot loshata shtrana che ako go izgybich shte se srine jivota ti i taka natatak...spored men ....sqdate dvamata i provejdate edin seriozen ama Mn seriozen ragovor i si isqsnqvate vsi4ko....Bez taini i t.n tam veche shte razberesh mn neshta ot togava jivota ti shte se promeni,no "Vsqko zlo za dobor" i sled vsqko bolka idva 2no i 3no shtastie!!!Yspexx :roll:

11-06-2006, 19:20
и в такъв случай какво да правя аз :( да го зарежа ? и да видим дали ще ме моли :((

11-06-2006, 19:24
Milichka... nz kakvo da ti kaja...znaem vsichki che strashno mn stradash, a az nai-dobre te razbiram zashtoto do nqkude sym go prejivqla pochti sushtoto...no...jivota ne svarshva,,, vij...ne gledai na neshtata ot loshata shtrana che ako go izgybich shte se srine jivota ti i taka natatak...spored men ....sqdate dvamata i provejdate edin seriozen ama Mn seriozen ragovor i si isqsnqvate vsi4ko....Bez taini i t.n tam veche shte razberesh mn neshta ot togava jivota ti shte se promeni,no "Vsqko zlo za dobor" i sled vsqko bolka idva 2no i 3no shtastie!!!Yspexx :roll:


щях да си поговоря скоро с него но знам какъв ще е края,знам че ще се разделим и до тук. Но не искам искам да има кой да си гушкам макар и да не чувствам любовта му което ме болиииии

VeSna
11-06-2006, 19:38
Колкото и невъзможно да ти зву4и - ще ти мине. Съжалявам ако зву4а груба, но винаги ти минава, и това което си преживял те прави по-силен. Няма да ти предлагам съ4увствие, няма да те утешавам- няма КАК да те утеша. Който и каквото и да ти казва няма да ти помогне - просто трябва да се оставиш на 4увствата си и на времето - пла4и, страдай, викай, крещи ако искаш, но 4акай. Знам за какво говоря. Знам каква ти е мъката, изпитвала съм това което ти изпитваш в момента. Мислех си 4е губя любовта на живота си. Напротив - едно нищожество губеше най-доброто нещо което е имал и ще има в живота си. Губеше ме и не ме заслужаваше. Не губех аз.
Един ден ще ти мине и споменът за това което ти се е слу4ило ве4е няма да те наранява, дори няма да те натъжава. Сега пла4и. Един ден ще се смееш, един ден ще благодариш 4е е станало така. Един ден ще се събудиш и ве4е няма да има болка. :!:


Много, много, много, много добре казано !!!

nifa
11-06-2006, 20:08
Колкото и невъзможно да ти зву4и - ще ти мине. Съжалявам ако зву4а груба, но винаги ти минава, и това което си преживял те прави по-силен. Няма да ти предлагам съ4увствие, няма да те утешавам- няма КАК да те утеша. Който и каквото и да ти казва няма да ти помогне - просто трябва да се оставиш на 4увствата си и на времето - пла4и, страдай, викай, крещи ако искаш, но 4акай. Знам за какво говоря. Знам каква ти е мъката, изпитвала съм това което ти изпитваш в момента. Мислех си 4е губя любовта на живота си. Напротив - едно нищожество губеше най-доброто нещо което е имал и ще има в живота си. Губеше ме и не ме заслужаваше. Не губех аз.
Един ден ще ти мине и споменът за това което ти се е слу4ило ве4е няма да те наранява, дори няма да те натъжава. Сега пла4и. Един ден ще се смееш, един ден ще благодариш 4е е станало така. Един ден ще се събудиш и ве4е няма да има болка. Exclamation

KuReC
11-06-2006, 20:08
spored ne go obi4a6 tolkova mnogo kolkoto te e qd 4e te e naranil jestoko i produljava da ta naranqva ... ama ako si tolkova flubena si v mn lo6o polojenie i 1nia ti variant e nai gadnia za teb da go zareji6 ........

InHell
11-06-2006, 20:17
Знаеш ли какво ти трябва точно в този момент? Някой, който да ти зашлеви два шамара и да те накара да се огледаш около себе си, за да видиш колко много други (и вероятно) по-добри има от него. Самосъжалението няма да доведе до никъде.

11-06-2006, 20:28
така е :( само,че аз естествено си мисля че от него по добър няма да има а пък както и някой каза яд ме е може би че с него спах да първи път

dream_dragon
11-06-2006, 20:28
Има и по-добри. След време се надявам и твойте чувства да се успокоят и да разбереш, че не е бил той човека. Ще го преживееш, така да се каже щом не те е убил значи те е направил по-силна. А ти спомена ли си му, че знаеш?

11-06-2006, 20:30
Има и по-добри. След време се надявам и твойте чувства да се успокоят и да разбереш, че не е бил той човека. Ще го преживееш, така да се каже щом не те е убил значи те е направил по-силна. А ти спомена ли си му, че знаеш?

той все още не знае че аз знам за сайта, нали това имаш предвид. Тая вечер видях сайта и сега му пиша но той нее иска да ми отговаря естествено