PDA

View Full Version : Болката...



МоНиЧкА
11-06-2006, 19:23
Здравейте! Аз не за пръв път пиша тук, защото давате много хубави съвети, които в повечето случаи помагат!
И така, новият ми проблем е доста оплетен!
Преди около 5 месеца се запознах с едно момче. Всичко беше наред, излизахме в една компания, държахме се приятелски, но след 2-3 месеца започнаха да стават странни неща! Той започна да се държи по-мило, по-нежно, намекваше ми че има чувства. Аз също имах симпатии, но до тогава не ги бях показвала, защото не бях сигурно.
Същевременно обаче, друго момче от същата компания ми беше хвърлило око. И една вечер, първото момче (нека го кръстим М) ми написа че ме обича...всичко в мен се преобърна, бяха наистина щастлива, защото и аз както споменах го харесвах! М знаеше за К (второто момче) но това не ми направи вчепатление!
Дотук добре...имам гадже, обичаме се, виждаме се всеки ден, щастливи сме, нищо не ме притесняваше! Него също (или поне така съм смятала)
Една вечер той отиде на Рожден Ден и оттогава коренно се промениха нещата! 3 поредни дни не го бях виждала, не го бях чувала и когато една вечер се засякохме, разбрах че всичко е свършило! От най-добра аси приятелка разбрах че той имал чувства към друга!
Между тях нещата не се получиха, но онзи ден докато бях на купон у тях, разбрах че се е натискал с едно друго момиче...
Ужасно ми беше кофти, ужасно гадно ми е и сега, непркъснато мисля за него, непрекъснато плача, всяка втора дума е свързана с него, дори на купона съм го целувала и съм казвала колко го обичам (бях пияна) Адски ме боли сърцето...доега не е било така, досега не съм усещала толкова силна и изгаряща болка, досега не съм се раздирала така...моля ви, кажете ми какво да направя, как да постъпя! Всеки ден го виждам, всеки ден мисля за него...да му обясня ли че немога пвече така или да замъча и да продължа да се мъча, докато той е щастлив с друга!
Имам чувството че е невъзможно просто ей така да му се изпарят чувствата, ако наистина ме е обила...
Благодаря ви предварително! :oops:

SINDEL
11-06-2006, 19:32
Според мен мили4ка няма да навреди ако поговорите и разбереш как така уж те оби4ал а след няколко дена се натискал с друга. Не знам на колко години е съответното мом4е но може да е в период дето гледа да прекара колкото се може пове4е девойки едновременно (за съжаление някои не излизат от тоя период ама...) и да ти е казвал 4е те оби4а с мисълта как ще му се вържеш и ще намаже...Може просто да е плейбой4е - да оби4а да върти по няколко мадами. Ако е така - не те заслужава.
Бих те посъветвала да говорите, да разбереш какво то4но изпитва към теб и към другото моми4е, да си изясните нещата и в крайна сметка всеки да си продължи по своя път.
Не мисля 4е след като той те е наранил може да се съберете и да сте щастливи заедно. Освен това никога няма да си сигурна дали пак няма да ти направи нещо такова...а пък връзка в която си нямате доверие взаимно никога не трае дълго.
Дано съм помогнала. Успех :)

VeSna
11-06-2006, 19:33
И аз сам изпадала в подобно положение
Ако неможеш да спреш да го обичаш - намрази го! Повтаряй си колко много го мразиш,как те дразни и нервира,колко е противен,че не те заслужава. Не си мисли колко го обичаш - мисли си какво ти е причинил и как го мразиш,мисли колко те боли и мрази. Аз така го преживях. Сега не изпитвам нищо към въпросното момче,нито го обичам нито го мразя.
Споко с вермето ще се научиш да не обръщаш внимание на болката и тя ще спре. Това е моя съвет - ако искаш го слушай,ако искаш не - твоя воля.

МоНиЧкА
11-06-2006, 19:37
Еми той е на 18, а за на 14...баш в тая възраст е...ама аз съм много податлива и лесно се привързвам! Ще опитам с говоренето, ако не се получи, минаваме на план Б
Благодаря ви :D