PDA

View Full Version : sa6testvuva li lubov ot raztoqnie :( help



w0w
11-06-2006, 20:10
:( taka eto i moqt problem:zna4i hodq s edno mom4e no to e ot dr grad.nasi4koto ot gore e stra6no sramejliv,1 toi me potarsi no po serioznata kra4ka napravih az. :oops: problemat e 4e ve4e nz kakvo da pravq za6toto ne go vijdam mn 4esto,a kogato go vidq toi sqka6 zamrazva,mn go e sram i ne moga da razbera kakvo da pravq,kazval mi e 4e me obi4a az go obi4am s cqloto si sarce no ve4e zapo4vam da se samnqvam v nego :( neprekasnato mu pi6a sms obajdam se a toi ni6to zn 4e nama pari v GSM no ako iska moje da nameri na4in darji se mn stideno i srtamat mu zapo4va da me pla6i nasi4koto ot gore e mn revniv :cry: molq vi daite mi savet kakv da pravq za6tot mn go obi4am a toi ne pravi ni4o a pak i mn mi lipsva vijdam go mn rqdko molq vi daite mi savet ko da napravq :cry: [-o< mislq si 4e go e sram i se darji taka s men za6toto ne iska da e s men no nz dali da skasa s men help molqvi :cry:

{Sweet_Dreams}
11-06-2006, 20:16
Ами защо всичко това което си написала тук не му го кажеш като се видите?!

w0w
11-06-2006, 20:49
za6toto nz kak 6te reqgira i nz dali po tozi na4in nqma da go zasrqmq poe4e :?

nPaCKoBKa
11-06-2006, 21:12
4estno toku 6to se razdelih s pr mi zaradi tva seriozno ti kazvam ne si gubi vremeto rano ili kysno 6te se razdelite po 1 ili druga pri4ina i pak 6te te boli taka samo se izmy4va6 o6te pove4e 4e ne se vijdate ..edva li 6te go zeme6 na seriozno tova ama ti sama 6te se ubedi6 :cry: opitai se da prodylji6 napred .. uspeh!!!

PP: 6te pla4e6 mn nqma kak ama 6te sre6te6 nqkoi dr ....

iiirish
11-06-2006, 21:17
според мен връзките от растояние нямат бъдеще. те дори не са изградени върху някакви перспективи (и не ми казвай, че греша, защото говоря от личен опит). много трудно е да поддържаш такава връзка, дори по-скоро се изискват огромни усилия за запазване на привличането по между ви, защото нали знаеш, че невиждати очи се забравят. защото за мен виждате от рода на 1-2 пъти в седмицата не може да се нарече връзка.

напави си сама изводите как да постъпиш от тук нататък с това момче