PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата



AssShot
11-06-2006, 20:49
Примерно съм излязнал с моята приятелка и примерно се разхождаме по алеята[ в ХАсково имаме една алея, мн готино, есента има много листенца, това-онова, някоя и друга пейчица, а бе романтика направо лъха и от кофите за боклик :) ], та на каква тема бихте иска ли да си говорите с мен, ако бяхте моята приятелка?

white_chik
11-07-2006, 08:47
Ами на всякакви теми.Музика,филими,общи познати.Бих избягвала темите за бъдещия ни съвместен живот,защото като цяло момчетата не обичат да говорят затова.Ако обстановката е толкова романтична би ми било приятно дори само да си седим двамата и да усещам,че е до мен и че ме обича,очите му ще ми говорят достатъчно :smt007
Малко се отклоних.Пак казвам за всичко,за което си говорите по принцип :wink:

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 09:58
Ами не знам бихме си говорили за нас,за обстановката около нас,за бъдещето.Както дойде,то си зависи и от човека.

Sarabi
11-07-2006, 10:35
За някой готин филм,който сме гледали и двамата.За някой от общите ни интереси(по принцип гледам да са много),да обсъждаме някой,който ни дразни,ей такива.Но естествено през цялото време прегръдки,целувки,погледи и т.н.
Абе да ви е хубаво двамата и това е :mrgreen:

koalka
11-07-2006, 10:39
Ами ти се ни уточнил точно каква приятелка?Просто приятелка или нещо повееч?Но ако сме гаджета(тая дума хич не я обичам),бих искала да говоря с теб за отношенията ни,за нас и за всичко,което ни харесва.

AssShot
11-07-2006, 16:45
Приятелка смисъл гадже. Казах приятелка, защото и мен ме дразни думата гадже.

macka123
11-07-2006, 16:49
emi za ob6tite ne6ta m/u nas :)

magi_to
11-07-2006, 16:55
mi spored men bihme si govorili za nasa i za na6ite otno6eniq,za tova kolko sme 6tastlivi ili ako ne6to vuv vruskata ni ne ni haresva da se opitame da q popromenim po-po dobur na4in,ae tva e ot men :P

ruff_rider_lady
11-07-2006, 16:58
Ами за нас , за общите ни интереси (музика , филми и т.н.) . За нещо , за което ни е кеф и се отпускаме като си говорим за него .