PDA

View Full Version : Sestri!!!!



kukundelkata
11-06-2006, 21:06
Zna4i ot mnogo vreme se svalqme s edno mom4e i sega ot izvestno vreme ne6tata se zadulbo4iha.Az mnogo go obi4am i sum mnogo vlubena v nego no problemut e 4e imam po-golqma sestra s koqto toi predi e hodil i ne moga da razbera dali e s men po lubov ili iska nqkak si da se dobliji do sestra mi???Kak da razbera kakvo iska toi?I taka kakto si hodim ot 1 mesec ve4e a i predi tova lqtoto i o6te ne sme spali zaedno.K`vo stava???

mercedes_bentz
11-06-2006, 21:15
ми определено иска нещо но не се знае от кой,съжалявам че ще го кажа и е по вероятно да е от сестрати

Solitary
11-06-2006, 21:32
Иска 3ка май :)

И все пак 1 месец не е толкова много, освен ако не знаеш как са протекли нещата при сестра ти ... и като стана дума - може би тя би могла да ти помогне да разбереш истината ...

iiirish
11-06-2006, 21:39
той определено иска нещо, но дали от теб или от сестра ти, само той може да каже. според мен щом е със теб има вероятност да те харесва, но няма смисъл да си губиш времето в догадки, ами направо го попитай!
а за секса не се притеснявай. аз и приятеля ми го наравихме някъде около месец след като тръгнахме, което е в реда на нещата и е напълно нормално

dream_dragon
11-07-2006, 06:05
Защо питаш нас - питай него? Той е човека който може да ти го каже, а относно спането, не разбрах какво общо има.

LO6IQ
11-07-2006, 06:12
Ами както споменаха горе- питай него ,само той може да ти каже.А относно спането - има време ... :mrgreen: аз Пък смятам че те харесва щом в момента е с теб :P

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 10:02
Ами според мен ако отидеш да го питаш той едва ли ще ти каже истината,не знам поне така си мисля аз.Сега ти го познаваш по-добре.Но защо не отидеш да питаш сестрати.Все пак ти е сестра и ще ти даде някакъв съвет какво да правиш с този човек и що за човек е.А относно секса,не трябва да те притеснява.Аз с моя приятел го направихме година след като ходихме така че както дойде. :wink:

koalka
11-07-2006, 10:46
Ами най-добре,за да разбереш трябва наистина да го питаш.Само той знае дали иска нещо от теб или от сестра ти.Ами струва ти се странно,че след 1 месец ходене и още не сте спали,ама на мен ми се струва много малко време,а и не знаеш дали ще е само заради секса с теб.Така че го поизпитай още малко и може би ще разбереш.