PDA

View Full Version : Ами сега?



11-06-2006, 21:08
Значи..ходех с едно момче,но после скъсахме защото той каза че съм "много срамежлива"...И сега (близо месец) след като скъсахме една моя приятелка го пита кво мисли за мен и той е казал "нищо.опитва се да ми привлече вниманието" и на въпроса "би ли тръгнал с нея пак" той отговорил "еми да,по нататък."А бях чела във един сайт че е писал че много обича някаква моника,но било само интернет любов защото тя била от испания.Какво да правя,наистина не знам...

11-06-2006, 21:09
и нека да подчертая че още искам да съм с него,но не знам какво да правя с тази моника и изобщо какво да правя.. :(

mercedes_bentz
11-06-2006, 21:17
забрави го и готово да не ти дреме

iiirish
11-06-2006, 21:20
това, че си срамежлива не играе никаква роля във взаимоотношенията ви като двойка. това са неща без значение, които не влияят върху връзката ви. ако той наистина държеше да бъде с теб, тази твоя черти никога и при никакви условия не би му попречила! той просто си е търсил повод за да се отърве от теб. затова не си прави труда да му даваш втори шанс и да си блъскаш главата с него! сложи края преди да е започнало повторното начало ;)

11-06-2006, 21:29
той...не че съм била срамежлива,просто не съм била говорела (което си беше така),защото когато излизахме почти не говорех.. #-o

koalka
11-07-2006, 10:51
Ох,това момче явно не те е харесвало много,защото нямаше така да постъпи.Не се занимавай с него,просто не си струва,щом така се отнася с теб.

MoHuTo
11-07-2006, 10:54
Това момче явно изобщо не те харесва,и според мен само си играе с теб!По-добре се помъчи да го забравиш и продължи напред!

LO6IQ
11-07-2006, 18:56
Ами .. аз не смятам че може да обича момиче което дори не е виждал ... само Пик.. по интернет ... :-s . Ами остави го и си намери друг ,явно не е те е харесвал много , иначе не би постъпил така според мен :wink:

KuReC
11-07-2006, 19:18
това, че си срамежлива не играе никаква роля във взаимоотношенията ви като двойка. това са неща без значение, които не влияят върху връзката ви. ако той наистина държеше да бъде с теб, тази твоя черти никога и при никакви условия не би му попречила! той просто си е търсил повод за да се отърве от теб. затова не си прави труда да му даваш втори шанс и да си блъскаш главата с него! сложи края преди да е започнало повторното начало ;)

:smt038 :smt038 :smt038