PDA

View Full Version : Моля за съвет!



11-07-2006, 09:01
Здравейте! Обръщам се към вас за съвет. Аз съм момиче, 9 клас и нямам приятел, но си падам по едно момче от 7 клас от моето училище. Чатим заедно и той е много мил, прави ми комплименти, шегува се и е мноого сладък :oops: :) Мисля, че имам чуства към него и той към мен, но ако тръгна със момче 2 години по-малко всички ще ме помислят за луда и особенно приятелките ми ще ми се подиграват, защото повечето ходят със 1-2 години по-големи от тях. :? Какво да правя? :|

white_chik
11-07-2006, 09:29
Еми виж сега,ако това момче наистина ти харесва,не трябва да се притеснявш какво ще си кажат другите,а приятелките ти,ако наистина са ти такива ще те разберат и ще те подкрепят.Но си помилси дали това момче може да ти предложи това,което искаш,защото каквото и да ис говорим момчетата се развиват малко по-бавно от момичетата,а твоят "избраник" е 2 години по-малък даже.Но всички тези неща са от второстепенно значение,трябва само да си наясно със себе си дали искаш да си с него въпреки всичко и всички.Като си отговориш на този въпрос другото няма да има значение.

The Interceptor
11-07-2006, 09:32
Както е кававано милиони пъти .. няма никакво значение дали е по-малък или по-голям от теб .. щом характерът му ти допада и го харесваш няма основателна причина да не тръгнете. Какво ?!? ще го загърбиш само за да не ти се присмиват приятелките ти ли? Действай \:D/

koalka
11-07-2006, 10:49
Егати приятелките,щом ако от едно такова нещо ще ти се подиграват.Трябва да те интересува собственото ти щастие,защото живота си е твой и никой не го живее вместо теб.Ти решаваш някои неща.Така че,ако се харесвате защо да не стане нещо?Не ги слушай другите,а гледай себе си.И все пак успех!

MoHuTo
11-07-2006, 11:01
Ти за себе си ли живееш или за другите??? :? Ако наистина се харесвате и искаш да се получи нещо между вас,загърби хорското мнение!Все пак това че ти харесваш това момче не значи непременно, че и те трябва да го харесват!А и още нещо - те ако са ти приятелки както казваш, ще оценят избора ти!Успех за нататък \:D/

iiirish
11-07-2006, 11:19
щом се вслушваш с приказките и коментарите на приятелките си значи не изпитваш толкова силни чувства към това момче. защото обичаш ли истински забравяш всичко и всеки...

11-07-2006, 12:39
Малеее, от какво се тревожат хората! #-o Виж сега, щом харесваш момчето, възрастта няма значение. Обясни това на твоите приятелки и те ще те разберат! 8)

Klamer4o93
11-07-2006, 13:02
"Хич ДаНЕ ТиПука" кво мислят другите :)

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:06
Ами аз специално не бих излизала с момче по-малко от мен,пък камо ли 2 години по-малко.За мен са малко недорасли.Но ако на теб не ти се вижда така и ти харесва не бива да те притеснява.

Alex___f
11-07-2006, 15:37
Ако си губиш времето в размисли какво ще кажат другите само ще пропилееш миговете,които искаш да изживееш.Прави това което искаш,без да те интересува мнението но другите.

dream_dragon
11-07-2006, 16:13
Айде сега, какво ще кажат приятелките ти е си е техен проблем. Ходят с по-големи защото ги харесват. Ти харесваш по-малък, е къде е проблема. Какво е тяхното мнение е без значение, поне ако са ти приятелки ще те разберат.

LO6IQ
11-08-2006, 07:03
Егати приятелките,щом ако от едно такова нещо ще ти се подиграват.Трябва да те интересува собственото ти щастие,защото живота си е твой и никой не го живее вместо теб.Ти решаваш някои неща.Така че,ако се харесвате защо да не стане нещо?Не ги слушай другите,а гледай себе си.И все пак успех!
Подкрепям мнението на Коалка .. също и на анито.сл .. както и на много други . А замисляла ли си се на него как ще му е с момиче 2 години по голямо? аз например съм 8ми клас ,ама с десети клас момиче въобще и на филм не са виждам :mrgreen: Аз си търся колкото мен , една година по малки или наи много две :-({|= 8-[ но това си е за мен
Пожелавам ти успех .. ако наистина си допадате защо пък да не се ,,вземете'' :P

Vikit0
11-08-2006, 08:37
az li4no mislq 4e tova sq e samo nekfo uvle4enie......spored men prosto ne moje da izpitva6 istinski 4uvstva kum 2 po-malko mom4e....puk i poprincip momi4etata se razvivat 2 porano ot mom4etata ti si na akula na 11 klas...ne si struva da trugva6 s nego

the black cat
11-08-2006, 11:53
Koe e po-vajno za teb? Renometo ti v u4ili6te ili mom4eto za koeto govori6? Kogato si otgovori6 savsem 4estno na tozi vapros 6te nameri6 i otgvora na problema si. I ako tvoite priqteli sa istinki 6te te razberat ako tragne6 s tova mom4e.

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-08-2006, 12:22
Mila moga samo da ti kaja ,4e i na men mnogo puti mi se e slu4valo. Edin po-maluk me sledva6e ,turse6e me,ti4a6e po men .. no fakta 4e be6e po- maluk nemojeh da go priema kato pove4e ot priqtel.Sled vreme oba4e az go obiknah a toi ve4e be6e se otkazal ot men.Misli burzo,ako tova iska6 deistvai!Uspeh nadqvam se da izbere6 pravilniq hod! :D

kobrichka
11-08-2006, 12:26
щом ти харесва въпросното момче деиствай,да не ти пука за това какво ще кажат приятелките ти,а и ако са истински приятелки няма да ти се подиграват,а и аз не виждам нищо за подигравка да ходиш с по-малко момче.