PDA

View Full Version : dali e taka?



6_sense
11-07-2006, 10:27
zdraveite..znachi reshih taka..bivshiqt mi priatel mn pati me naranqva praveshe mi dosta gadno..i sq reshih da mu go varna..priatelite mi kazaxa che e dobra ideq shtoto go znaqt kav idiot...i zapochnah da go zaribqvam otnovo i ...toi tvardi che ima chustva nz si ko a po princip e lud jenkar shto i sq da ne laje?shte go vartq na malkiq si prast i nakraq shte se izgavrq v liceto mu she go svetna ko sam go pravila..ama edna priatelka mi kaza..vnimavai nakraq da ne se vliubish v nego
stana mi stranno shtoto az go nenavijdam ama tq po princip dobre me poznava i neznam zashto misli taka
vashite mneniq?

koalka
11-07-2006, 10:41
Ами да ти кажа...заслужава си го.Направи го,ако искаш,но гледай верно да не се влюбиш!

MoHuTo
11-07-2006, 11:08
Това съм го пробвала преди време!Не действа - поне при мен!Накрая наистина се влюбих, и то още повече от преди...

He3HauKa
11-07-2006, 11:12
Mnogo po gadno shte mu stane ako vaobshte ne go poglednesh.Kakav e smisala da vlagash usiliq ,nervi,misal za tozi chovek.Ostavi go v minaloto i prodalji napred ,inache shte se naigraesh sama . :lol:

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:17
Mnogo po gadno shte mu stane ako vaobshte ne go poglednesh.Kakav e smisala da vlagash usiliq ,nervi,misal za tozi chovek.Ostavi go v minaloto i prodalji napred ,inache shte se naigraesh sama . :lol:
Абсолютно!Покажи му,че просто няма да станеш поредната му бройка и на него ще му стане още по-гадно.

iiirish
11-07-2006, 13:23
по-скоро би го наказала със хладното си държание към него и с безразличието си, отколкото със фалшивите свалки и накрая "изплюването" в лицето. особено щом е женкар мъжкото му честолюбие ще бъде наистина здраво засегнато, че вече предпочиташ друг. защото женкарите могат да зарязват и да забравят, но едва ли не изискват от момичетата никога да не ги забравят

Alex___f
11-07-2006, 13:27
I az sam na su6toto mnenie kato He3HauKa Ako ti naistina si go prejivqla i nqma6 4uvstva kum nego nqma da iska6 otmu6tenie 6te ti e bezrazli4en,a budi sigurna,4e ot bezrazli4ieto nai-boli.A i nali znae6 "koito kopae grob na drugi mu sam pada v nego" taka 4e ne riskuvai a naistina go zabravi ne samo na dumi! uspeh

Ice Princess
11-07-2006, 14:46
по-скоро би го наказала със хладното си държание към него и с безразличието си, отколкото със фалшивите свалки и накрая "изплюването" в лицето. особено щом е женкар мъжкото му честолюбие ще бъде наистина здраво засегнато, че вече предпочиташ друг. защото женкарите могат да зарязват и да забравят, но едва ли не изискват от момичетата никога да не ги забравят

Абсолютно съм съгласна :-k Най-добре се дръж, все едно негова милост не съществува на този свят и наблюдавай как безразличието ти го вбесява :twisted: :twisted: :twisted:

LO6IQ
11-07-2006, 18:46
по-скоро би го наказала със хладното си държание към него и с безразличието си, отколкото със фалшивите свалки и накрая "изплюването" в лицето. особено щом е женкар мъжкото му честолюбие ще бъде наистина здраво засегнато, че вече предпочиташ друг. защото женкарите могат да зарязват и да забравят, но едва ли не изискват от момичетата никога да не ги забравят

Абсолютно съм съгласна :-k Най-добре се дръж, все едно негова милост не съществува на този свят и наблюдавай как безразличието ти го вбесява :twisted: :twisted: :twisted:
:smt016

eleto_ludo_dete
11-09-2006, 07:37
Az mislq,4e 6te postapi6 glupavo da si habi6 energiqta i nervite za da mu dokazva6 ili pokazva6 ne6ta,koito ve4e otdavna e zagubil i sega e qsno,4e nikoga nqma da ima pak!
Ne znam dali naistina go mrazi6,no 6tom -tolkova vreme sled razdqlata ti vse o6te misli6 kak da go narani6 ,zna4i 4uvstvata ti edva li sa istinali (a ti moje da ne go osaznava6)NE si igrai sas sebe si,za6toto starata lubov vinagi moje da ti napomni za sebe si i to po nai-bolezneniq na4in.....
Toq kato si e prosto mom4e-da si djitka sam! #-o

Nightmare
11-09-2006, 08:05
Защо се занимаваш с такива неща? Остави го да живее живота си и живей ти своя. Нали се сещаш, че като разбере, че всичко е игра ще осъзнае и че щом си я играла значи не си безразлична към него.
Ако наистина не те интересува повече просто го остави.

skate_warrior
11-09-2006, 08:12
Така само ти се излагаш... детска работа...

sladkoto_neli
11-09-2006, 11:03
еми щом те е наранил явно заслужава отмъщение.а колкото до това дали може да се влюбош определо има такава вероятност щото в крайна сметка щом веднаж си имала чувства към него и втори път може да се случи.

nasty_13
11-09-2006, 13:03
mm taka...myst..abe hora nikoi ot vas ne se li ubedi 4e nqma smisyl ot taq rabota..vsi4ko se vry6ta i to dosta po-gadno ..tei 4e prosto si di po4ivka i samo se naslajdavai..za6toto skoro 6te vidi6 4e 6te mu se vyrne.btw na kolko si?