PDA

View Full Version : Помогнете ми!



HagpycaH
11-07-2006, 11:27
Значи с приятелката ми правихме секс преди 3 месеца заедно сме 10 месеца значи аз и бях първия на нея аз сам превил и преди с други момичета така отначало я задоволявах задоволявах и постепенно искаше още и още секс искам да я докарам до оргазъм но незнам как правилисме по 4 пати секс общо 2 часа и иска още тя е на 14 аз сам на 15 или пак пениса ми не е достатачно голям почти 17 см е моля помогнете отчаян сам страх ме е че ако не и давам удоволствието което иска ще ме остави макар че ме обича обичам я много моля помогнете отчаял съм се ;(

SINDEL
11-07-2006, 11:50
Тя не е имала оргазъм досега? тва ли е проблемът?
Ако е така, помисли си дали правиш вси4ко както трябва, дали отделяш време на любовната игра (тва е особено важно), опитай като го правите да сменяш темпото - по-бързо, по-бавно и да следиш реакциите й, да видиш кое й харесва пове4е. По принцип смяната на темпото действа.
Освен тва го правете в пози в които по-лесно се достига до оргазъм при моми4ето - най-добре е мисионерската. Стимулирай клитора й с пръсти, тва мене ли4но ме побърква O:)
Пробвайте и нещо по-нестандартно ако тя харесва такива работи. Или го правете на романти4на музика и свещи - така ще се отпусне още пове4е и би трябвало да й е по-приятно и съответно да свърши.
Може и просто да си поговорите, да я питаш какво й действа най-възбуждащо, къде и как би искала да я докосваш и тн.
И най ве4е имай предвид 4е много жени не изпитват оргазъм до 20 години, може и пове4е, а тя е само на 14.
Колкото до оная ти работа - 17 см е преееедостатъ4но да я задоволиш, не е тва проблемът.

HagpycaH
11-07-2006, 12:04
когато и стимолирам клитора с пръсти или с върха на езика си я е гъдел мерси все пак помогна ми доста ще поговоря с нея аз сменям темпото често но искам да и доставя голямо удоволствие до сега каквото не сам успявал да и дам.

HagpycaH
11-07-2006, 12:05
[quote="HagpycaH"]когато и стимолирам клитора с пръсти или с върха на езика си я е гъдел мерси все пак помогна ми доста ще поговоря с нея аз сменям темпото често но искам да и доставя голямо удоволствие до сега каквото не сам успявал да и дам ако мога да те попитам мисионерската поза как точно трябва да стаме смисал какво представлява мисионерската поза за да пробвам.

SINDEL
11-07-2006, 12:07
:smt005 е ти ме разби! Верно ли я е гъдел?!? :shock:

Forslor
11-07-2006, 12:09
Ми 14-15 годишни сте бре. Още нищо незнаете за живота ,кухи лейки сте от всякъде погледнато ..... пък какво да обяснявам за G точката и как да задоволиш 14 -годишно дете (щот на акъл са си деца).

HagpycaH
11-07-2006, 12:59
дам сериозно я е гъдел почти винаги вика гъдел ма е мн недей ;(

suzanna
11-07-2006, 13:11
ami vij.. ponqkoga sa nujni poveche meseci za da se adaptira. ne stava oshte purvite puti. to pak e individualno a tq e i na 14 godini. moje da i trqbva poveche vreme da svikne. ne e zaradi razmeri i tn i ne se obvinqvai. za dvama dushi koito obichat da sa zaedno ima i po vajni neshta ot orgazma. vsichko shte se razreshi s vremeto.

HagpycaH
11-07-2006, 13:12
дано

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:32
Ами има жени на които не им харесва да ги лижат!Разбери какво точно и харесва и готово.Но сте доста малки,тя е на 14 едва ли знае какво и харесва още и какво не!

koalka
11-07-2006, 13:40
Гъдел я е,защото й е приятно,но ако продължиш ще и стане друго :D .Е,чакай сега-вие правите секс от 3 месеца.Трябва малко време да мине и всичко ще си дойде от само себе си.Сега...зависи до какъв оргазъм искаш да я докараш...клиторен-ок,ама вагинален-малко трудно за три месеца.А и за къде бързаш?Има време.

angel4e_s_krila
11-07-2006, 18:41
тя е на 14,а ти на 15 едно време на 14 си играехме с кукли бееееееееееее :smt010 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

HagpycaH
11-08-2006, 12:04
Не анален вагинален трудно не трудно ко да праим ще чакам пак да видим времето ще покаже мерси все пак