PDA

View Full Version : neznam kak da mu go kaja



desi345
11-07-2006, 12:27
Zdraveite, na 15 godini sum i sme zaedno s fr mi ot okolo 1 mesec ve4e seriozno,no ima 1 problem.O6te predi okolo 2-3 sedmici toi izqvi jelanie da pravim sex no tui kato vse o6te sum devstvena mu otkazah.Sega kato 4eli se 4uvstvam podgotvena no problema e 4e toi nito mi pravi nameci nito puk e proqvqval jelanie da spi s men.Ve4e nz kakvo da pravq i dali da mu kaja 4e sum gotova.Strah me da ne bi da e izgubil jelanie vupreki 4e znam 4e me haresva me nahluvat ponqkoga i takiva misli.predvaritelno vi blagodarq!

11-07-2006, 12:31
ХОДИМ ВЕЧЕ 1 МЕСЕЦ СЕРИОЗНО :lol: :lol: :twisted: :twisted:
ама си проста ... :?



Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

desi345
11-07-2006, 12:33
zaedno sme po4ti godina no predi oklo mesec stana vupros za sex i po seriozni otn

3278
11-07-2006, 13:04
otiva6 i mu kazva6 4e izka6 da te iz6iba i gotovo

Бай М
11-07-2006, 14:09
Че кво ти пречи да му кажеш, че си готова?! След кат ти се прави вече секс, направи го щастлив, пък и ти ще се накефиш!

Ай...със здраве и здрав да го направите :::

11-07-2006, 14:34
Моето мнение е да не бързаш.1месец 'сериозно' е тъпо.Та вие даже сигурно неможете и да се целувате тругнали сте секс да правите.Избора е твой миличка,но не мисля че за 2 седмици може да ти дойде желанието,пък и си само на 15 , не забравяй.

krem4et0
11-07-2006, 18:52
Според мое лично мнение си малка за секс,но това е друг въпрос. моментът,когато и двамата решат,че отношенията им трябва да добият такъв оттенък се усеща и става спонтанно. Ако толкова не можеш да траеш-просто му кажи,че смяташ,че времето е дошло и си склонна да опиташ,но го предупреди,че може и да те заболи и да искаш да спреш!

KuReC
11-07-2006, 18:54
na 15 i si devstvena 1 ot malkoto .... ama spored mene si razumna i si gotova
vari mu kaji ... nai dobre

Kitana
11-07-2006, 19:42
хах за 1 месец.. ама то може и да е голяма любов ама недей да бързаш... малко е това време.. вие тепърва се опознавате! незнам ли4но за мен 4овек който държи на мен и иска да е с мен не заради секса не би повдигнал тази тема още 1 месец..по принцип късам с мом4етата с толкова напорист сексуален характер ...
ми нз в момента "до4аках" превъзходния секс , за който 6 месеца бях на сухо.. ама не съжелявам! някой могат да ме помислят за старомодна .. ама не се раздавам на всеки .. ейй така щото му се е приискало...
нз 1 месец е малко.. ама щом имаш желание КОЙ МОЖЕ ДА ТЕ СПРЕ!!! :-k [-( [-(

bulgarche
11-07-2006, 19:51
Е че к'во...отказала си веднъж и просто е престанал да нахалства (каквотот е направил май според теб). Сега някой път...просто от една целувка преминето по-нататък и..туй е. Няма нужда да му казваш "аз съм готова да ме отвориш, утре си носи капути щото ще ме плющиш у нас"

DarkStar
11-07-2006, 20:01
zaedno sme po4ti godina no predi oklo mesec stana vupros za sex i po seriozni otn

Абе хора вие не четете ли по-горните постове??? :smt017 :-k

Та по темата, ти си решаваш, кат искаш да те разпечатат кат кутия от фафли "Боровец" отиди и му кажи ;)

11-07-2006, 20:22
Zdraveite, na 15 godini sum i sme zaedno s fr mi ot okolo 1 mesec ve4e seriozno,no ima 1 problem.O6te predi okolo 2-3 sedmici toi izqvi jelanie da pravim sex no tui kato vse o6te sum devstvena mu otkazah.Sega kato 4eli se 4uvstvam podgotvena no problema e 4e toi nito mi pravi nameci nito puk e proqvqval jelanie da spi s men.Ve4e nz kakvo da pravq i dali da mu kaja 4e sum gotova.Strah me da ne bi da e izgubil jelanie vupreki 4e znam 4e me haresva me nahluvat ponqkoga i takiva misli.predvaritelno vi blagodarq!

Момчето се е скатало за да не те притеснява. Не му казвай, а му покажи че си готова