PDA

View Full Version : kakvo napravih!!!!!!!!!!!!!!!



az_predatelkata
11-07-2006, 13:11
първо искам да уточня, че просто споделям, на искам съвет.

значи днес приятеля ми дойде да ме види в училище през междучасието. и навън бяхме аз, той и най-добрия ми приятел. най-добрия ми приятел влезе в даскало за да си вземе чантата (решихме, че повече не ни се карат часове) и да си тръгнем. и тъкмо останахме сами навън с приятеля ми и той почна да ми се гевези и гледам от стъпалата отсреща идва майка ми :-# решила да отиде но НОИ за да си проверява някакви осигуровки. и аз като я видях така се шашнах, че дръпнах приятеля ми настрана и се скрих зад него с надеждата майка ми да не ни види (тя и баща ми не го одобряват!). но явно вече е било късно за криене. както и да е. тя си мина и замина без да каже нищо и без да се обърне. но като се прибрах в къщи тя беше доста... разочарована от мен и това личеше само докато я погледнах. тя каза, че съм постъпила много глупаво, аз разбира се й казах причината, поради която съм се опитала да се скрия, но... като я видях колкто й беше гадно, на мен сигурно ми стана 100 пъти по-гадно. почувствах, че по един или друг начин съм я предала...

толкова много съжалявам за този постъпка :smt010 :smt010 :smt010

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:15
Ами нормално е!И на мен ми се е случвало,но не съм се крила.Мен пък ме потиска факта,че трябва да се държа така,все едно не сме гаджета.Затова като сме заедно и наште са при нас не се целуваме,но си се държим като гаджета.С течение на времето специално майка ми ще свикне с този факт.Все пак знаят,че когато ги няма те пак го правим.

e_l_i_z_a
11-07-2006, 13:17
Не си направила нищо нередно и нямаш право да се обвиняваш.Не майка ти,а ти ходиш с това момче все пак :wink: А какви са и аргументите да ти забранява да ходиш с него?Защо не одобрява връзката ти?А това конкретно за споменатото момче ли е или изобщо?Ако е второто-още повече не трябва да се безпокоиш :D

11-07-2006, 13:19
всъщност не уточних, че ние ходим от година и нашите знаят това. дори се познават лично и много пъти са водили разговори. но иначе никак не го одобряват и дори скандали вдигаха за това, и затова избягвам те и той да се виждат. дори не знам защо го направих като никога преди това не съм се крила от тях щом съм с него

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 13:22
всъщност не уточних, че ние ходим от година и нашите знаят това. дори се познават лично и много пъти са водили разговори. но иначе никак не го одобряват и дори скандали вдигаха за това, и затова избягвам те и той да се виждат. дори не знам защо го направих като никога преди това не съм се крила от тях щом съм с него
така!Значи моето положение е същото!Само,че ние ходим цели 4 годни и нашите още не са се примирили,че ние се обичаме.Какво ли не не са правили за да ни разделят.И първо избягвах срещите им,криех се и т.н. но нямаше резултат.Почнах обратното да правя и да ти кажа не ми пука вече какво мислят.Все пак аз съм с този човек не те.И нещата се пооправиха.

koalka
11-07-2006, 13:34
Не мога да разбера защо не го харесватА отнсно това-ами станалото,станало.На майка ти не и е било много гот,ама какво пък...ще й мине.Бъдете с приятеля ти,обичайте се,а ваще каквото искат да правят.

11-07-2006, 13:49
въпроса не е, че те не го одобряват или нещо такова - вече свикнах. просто никога не съм се крила от майка за каквото и да било и сега ми е много гадно, още повече като видях реакцията й :smt010 беше наистина разочарована от мен :smt010

11-07-2006, 13:50
Не мога да разбера защо не го харесватА отнсно това-ами станалото,станало.На майка ти не и е било много гот,ама какво пък...ще й мине

мерси много :)

LO6IQ
11-08-2006, 07:15
Не мога да разбера защо не го харесватА отнсно това-ами станалото,станало.На майка ти не и е било много гот,ама какво пък...ще й мине.Бъдете с приятеля ти,обичайте се,а ваще каквото искат да правят.
:-)

KuReC
11-08-2006, 07:58
e kvo tolkova si napraila ???

v1k1t0
11-08-2006, 08:33
ehhh,mila tfa ne e ni6to osobeno...na vsqko momi4e mu se slu4va!puk i ne moje maika ti da haresva vsi4kite ti gajeta...........spox 6e i mine! 8)

IKisseDAGirL
11-08-2006, 09:45
хахаа аз колкото съм лъгала и съм замаявала наще, колкото съм се крила от тях за най-различни работи, ако всеки път го приемах толкова на вътре и се самообвинявах така, сега щях да съм за лудницата :mrgreen:

нищо коой знае колко страшно не е станало, не го мисли толкова.. голяма работа, хората какви ли не глупости вършат, ти си тръгнала да се притесняваш за такива дреболии :-s

SINDEL
11-08-2006, 10:21
хахаа аз колкото съм лъгала и съм замаявала наще, колкото съм се крила от тях за най-различни работи, ако всеки път го приемах толкова на вътре и се самообвинявах така, сега щях да съм за лудницата :mrgreen:

нищо коой знае колко страшно не е станало, не го мисли толкова.. голяма работа, хората какви ли не глупости вършат, ти си тръгнала да се притесняваш за такива дреболии :-s

Много много то4но =D>

Siseetoo
11-08-2006, 12:07
След като толкова много съжеляваш за това , което си направила просто отиди и й се извини ! Ще се почустваш доста по добре ! :roll:

mechtaq_za_teb
11-08-2006, 16:15
След като толкова много съжеляваш за това , което си направила просто отиди и й се извини ! Ще се почустваш доста по добре ! :roll:saglasna sam!Nai dobre otidi i i se izvini,ako trqbva obqsni i otnovo pri4inata,ako si kajesh tova koeto mislish tq shte te razbere.Sled izvinenieto i ti 6te se po4yvstva6 po dobre,i tq sa6to