PDA

View Full Version : Най-добър албум за 2006 ?



niGGa
11-07-2006, 14:03
Разбира се, годината още не е свършила, до края се очертават заглавия, от които имам големи очаквания..Но все пак, според вашия стил от музиката, кой албум избирате.. ?
Аз давам глас за Jedi Mind Tricks - Servants In Heaven, Kings In Hell ...

DarkSanctuary
11-07-2006, 14:33
Norther - Till Death Us Unites \m/

Мм, и новия на In Flames е як!

jenny_e
11-07-2006, 15:31
Guns N' Roses - Chinese Democracy, ако излезе [-o<
иначе Justin Timberlake-FutureSex/LoveSounds и X-tina-Back to Basics

BornFromPain
11-07-2006, 16:30
Чакайте малко да излезе албума на C4 и тогава ще ви го напиша :> Иначе за момента май най-много се накефих на Hatebreed - Supremacy

rosskata
11-07-2006, 16:41
Stadium Arcadium 8) Поне аз на него най много се изкефих :!:

mimkata_kaulitz
11-08-2006, 15:38
Много се радвам на Анелия - Пепел от рози не се сърдете че е чалга

Shadow_Walker
11-08-2006, 16:04
За всеки най-добрият албум е на любимият му изпълнител/група, така че както и на другите, моето мнение е доста субективно :-D
Та за мен:
The Open Door-Evanescence
Thornoghraphy-Cradle of Filth
Back to Basics-Christina Aguilera

scion_of_Storm
11-08-2006, 16:43
Anaal Nathrakh- Eschaton
Elvenking- The winter wake
Blind guardian- A twist in the myth
Mystic Prophecy- Savage souls
Pyramaze- Legend of the bone carver
И още маса други...

scissorhand
11-08-2006, 16:47
Stadium Arcadium 8) Поне аз на него най много се изкефих :!:
Еми става албумчето, но няма никакво място за сравнение със старите им неща, според мен :roll:
Иначе аз съм твърде заета да откривам стари албуми и да слушам тях, за да определя кой е най-добър за тази година.

magesnik
11-08-2006, 18:53
Lamb of God-Sacrament-мърти кифки тоя албум уникално добър.
Sodom-Sodom-може би един от най-добрият албум на групата,което си е класика,си е класика.
Slayer-Christ Ilussions-Slayer са си Slayer ей за тва им се кефя адски много.

scion_of_Storm
11-08-2006, 19:29
Sodom-Sodom-може би един от най-добрият албум на групата,което си е класика,си е класика
И аз тва тъкмо се сетих. Blood on your lips \m/

MoHuTo
11-08-2006, 21:52
Много се радвам на Анелия - Пепел от рози не се сърдете че е чалга

Супер е албума!И аз давам глас за него! \:D/ \:D/ \:D/

Fena
11-09-2006, 06:51
VA - Trance Beast 21
DJ Tiesto - In Search Of Sunrise 5

blizalka
11-09-2006, 08:26
Аз давам глас за Jedi Mind Tricks - Servants In Heaven, Kings In Hell ...
Имаш подкрепата ми.На мен също доста ми допадна и албума на The Roots - Game Theory

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 08:45
http://www.payner.bg/img/index/banner_kameliamm_02.jpg
Пайнер стартира нова музикална поредица "Single + Best Collection", в която ще се пускат мултимедийни дискове един-два пъти всеки месец.
В нея промоционално ще бъдат издавани по една нова песен с видеоклип на най-популярните изпълнители на музикалната компания.
Освен новата песен и нейния клип в диска ще бъдат добавяни и няколко от най-обичаните хитове на същата певица.
Първият диск от новата поредица е "Камелия - Single + Best Collection", който се появи на 10 юли в музикалните магазини на "Пайнер" в цялата страна и като приложение в новия брой на списание "Нов фолк".
Сингъл е новата песен на Камелия "Целувай ме". В албума тя е представена с аудиозапис и видеоклип, създаден от Людмил Иларионов - Люси.
Песента "Целувай ме" е по музика на Ромарио, аранжимент на Велислав Драганински и текст на Мариета Ангелова.
Шест от хитовете на Камелия са добавени в диска като "Best Collection". Това са "Луда по тебе", "Защо повярвах", "Къде си ти", "Залеза и зората", "Стрелките спират", "Искаш или да". Те са от различни творчески периоди на звездата, но добре илюстрират развитието на таланта и.
Следващият диск от поредицата "Single + Best Collection" ще бъде на Ивана, а третият - на дуетната песен на Преслава и Борис Дали.
Камелия засне нов клип на песента"Целувай ме". По-голямата част от клипа е заснета в ЦУМ – София, а финалът е сниман на една бензиностанция. Сюжетът е как папараци я следят, да я хванат в крачка. Самият клип пресъздава едно нормално ежедневие на певицата. Погледите на хората, когато излезе по магазините да пазарува, как я следят деца за автографи, възрастни хора как я коментират, побутвайки се. Видеореализацията акцентира на всичко това, погледнато отстрани, защото самата Камелия това го изпитва непрекъснато от години насам. Запечатани са забавни моменти, в които хората виждайки една популярна личност им е приятно, че тя е посетила техен магазин, че са се срещнали очи в очи с нея. Много истинско и готино пресъздадено положително настроение. Отлично отражение на действителността. Целият екип от режисьора, оператора и звездата, след кратко обсъждане решават къде да изберат местата за снимки. Избират ЦУМ, като най-подходящото място за широк шопинг. Там има голямо разнообразие от магазини, където може да се разходят и папарашки да бъдат хванати. В клипа има много емоции и изражения на обикновени хора, които не са статисти, което е най-готино от всичко. Реакциите на случайни хора, случайно попаднали на снимачната площадка са запечатани на лентата. Визията е много лятна, много фешън. Дрехите са лежерни, десенът е във войнишки цветове, пасва идеално на настроението от песента.

"KAMELIA - Single + Best Collection"

Single

ЦЕЛУВАЙ МЕ
текст: Мариета Ангелова/ музика: Romario/Grand Production/аранжимент: Велислав Драганински

video

ЦЕЛУВАЙ МЕ
режисьор: Людмил Иларионов

Best collection

ИСКАШ ИЛИ ДА
текст: Мариета Ангелова / музика: G.Ratkovic – Rale/ Grand production/ аранжимент: Ленко Драганов
СТРЕЛКИТЕ СПИРАТ
текст: Теньо Гогов/ музика: Ангелос Сароглу / аранжимент: Ленко Драганов
ЛУДА ПО ТЕБЕ
текст: Надежда Захариева/ музика:сръбски фолклор/ аранжимент: Димитър Петров
ЗАЛЕЗА И ЗОРАТА
текст: Теньо Гогов/ музика и аранжимент: Светослав Заров
ЗАЩО ПОВЯРВАХ
текст: Надя Димитрова/ музика: Горан Калинов/аранжимент: Пламен Велинов
КЪДЕ СИ ТИ
текст: Свобода Даскалова/ музика: Дани Манолова/ аранжимент: Ленко Драганов

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 08:46
http://www.payner.bg/img/index/banner_gergana_02.jpg
"Сини очи" е третият самостоятелен албум в музикалната кариера на най-бързо стартиралата млада певица - Гергана. Това е мелодично самопризнание за сладките неща, които изпълват съзнанието на едно младо момиче. Жизнеността, която напира във всяка от песните, е призив да посрещнеш с усмивка деня, защото през този ден те очакват толкова чувства, толкова любов... "Сини очи" е погледът към живота на едно младо момиче, което си признава за всичко хубаво, което очаква, защото вече е опитало вкуса на живота. И той страшно му харесва. Третият албум в кариерата на една звезда показва истинската и творческа зрелост. Ако първият албум е по-скоро търсене, а вторият - идентификация, то третият разкрива реалните измерения на таланта. "Сини очи" включва 10 нови песни, изпълнени от Гергана, като песента "Сини очи" е представена и в ремикс вариант. Третият самостоятелен албум на хитовата певица е много по-динамичен, притежава магнетична ритмичност, която не оставя никой на мястото му. Ако наредим албумите като стъпала в музикалното развитие на младата певица, то можем да кажем, че със "Сини очи" тя е преодоляла две стъпала наведнъж. Албумът "Сини очи" е записан в най-новото звукозаписно студио на музикална компания "Пайнер". Това е още един плюс за саунда на албума, в което ще се убедят всички. Нов нюанс е ефектното използване в някои от песните на различни видове саксофон. Според спецовете в бранша това е най-добрият албум, който е записвала Гергана до момента. Единственото познато заглавие, преди появата на албума, е песента "Някой ден, може би". Песента, която се наложи като летен хит на Гергана, особено със своя видеоклип, създаден от Николай Скерлев. Осем от песните в албума се появяват за пръв път, което е правило за албумите на Гергана. При това песента "Сини очи" е включена и с ремикс. Песните са създавани близо половин година, а студийната работа с певицата е отнела по-малко от месец време, като Гергана е записвала песните в дните между участията си. До момента е заснет видеоклип само на "Някой ден, може би", първата записана песен от албума. В началото на месец януари ще се снима клип на водещата песен "Сини очи". Вероятно екипа ще приложи успешната формула от втория албум на Гергана - едновременно да снима клипове на основния вариант и на ремикса. Албумът е съставен само от авторска музика, създадена от Тодор Димитров - Токича и от Пламен Стойчев - Папо. Текстовете в албума "Сини очи" са написани, както и в предишните албуми на Гергана, от Тодор Димитров, Пламен Стойчев, Мая Димитрова и Кремена Димитрова. Ново име при авторите на текстове в този албум е Лили Бонева. В мелодично отношение албумът се развива от темпераментен, разтърсващ денс, понякога с вплетени ориенталски мотиви, до ритмично латино и до изповедно нежна балада. В подреждането на песните е вложена идеята за актуалния свят, който можеш да видиш, ако надникнеш в бездънните сини очи на едно младо момиче, изпълнено с чувства и желания, което не се притеснява да заяви на висок глас какво усеща и какво иска. Това е свят без правила в любовта, в който сладките неща са желанието и да усеща любимия, а самата тя жадно да бъде изпивана. Другото име на албума е светът на Гергана - необуздано чувствен, но и искрен. Свят, в който тя кани всички със своя нов албум "Сини очи".

LoNdOn_DrY_gIn
11-09-2006, 08:59
За мене е Back to Basics на Christina Aguilera ::: \:D/

Smiley_Girl
11-09-2006, 11:09
Evanescence-The Open Door
Cradle Of Filth-Thornography
и новия на Maiden може би,но не съм го слушала достатъчно

Joey Tempest
11-09-2006, 21:58
Europe - Secret Society
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Motorhead - Kiss Of Death
Edguy - Rocket Ride
Slayer - Christ Illusion
Cradle Of Filth - Thornography
Amorphis - Eclipse

WILD__BOY
11-10-2006, 08:20
Къде се засилихте бе? Най-добирят албум за тази година ще бъде издаден на 4 Декември (ден преди рождения ми ден).
Та да си мълчим докато еминем не пусне на пазара последния си албум ^

AliceSw
11-10-2006, 12:39
Cradle of filth - Thornography и Muse - Black holes and revelators - изклю4ително добър албум[/b]

3абаВно
11-13-2006, 14:09
Amoan Amarth - With Oden On Our Side
Def Leppard - Yeah
Evergrey - Monday Morning Apocalypse
Iron Maiden - A Matter of Life and Death
Muse - Black Holes And Revelations
Rise Against - The Sufferer And The Witness

Emocore
12-01-2006, 17:18
Aiden - Rain In Hell

AngelOfMercy
12-01-2006, 17:36
:arrow: HammerFall-Threshold

scion_of_Storm
12-01-2006, 18:35
Black Messiah- Of myths and legends
Amon Amarth ги забравих по-дяволите :D
Dark Empire- Distant tides
Strikemaster- Up for the massacre
Яко!

vinum_letiferum
12-01-2006, 20:04
Sodom - Sodom
Motorhead - Kiss Of Death
Jon Oliva's Pain - Maniacal Renderings
Ария - Армагеддон

Това са нещата, които тази година ми грабнаха ухото :?