PDA

View Full Version : nevazmojnata lubov



fjfgbdjgg
11-07-2006, 14:16
az imah priqtel koito mn obi4ah i toi sa6to me obi4a6e.mn darjahme edin na dr. vinagi si spodelqhme kakvoto i da e bilo.no za jalost moite roditeli ne mi davaha da sam s nego i twa mn me narani za6toto te prekasnaha na6ata lubov po vsi4ki vazmojni na4ina.apak sega sam s mom4e koeto mn me obi4a no az izpitvam mn leki simpatii kam nego.o6te nemoga da zabravq nespodelenata mi lubov

iiirish
11-07-2006, 14:26
това, че родителите ти не са одобрявали връзката ти с него не прави любовта ни напъло невъзможна. има много начини да сте заедно при положение, че не искаш да се опълчиш срещу вашите. просто явно нямаш смелост да го направиш. и не те обвинявам за това. аз също не мога просто така да застана пред тях и да воювам за своето. правя го по доста по-заобиколни, но все пак ефективни начини ;) решение винаги се намира :)

п.с. невъзможна любов значи чувствата на единия да са несподелени, а не нещо да разделя двамата, защото чувствата си остават

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 15:04
И аз мисля,че това не ти прави любовта невъзможна.Има хиляди начина да я продължиш.Лично моето положение е такова.Родителите ми правеха всичко,което никога не съм мислела че ще го направят.Взимаха ми телефона,наказваха ме,затваряха ме вкъщи за да не го виждам,абе всичко правеха само и само да не е той.Даже накрая ме заплашиха,че ако не се разделим ще ме изгонят от вкъщи и да се изнасям,но въпреки това застанах срещу тях и от 4 годни насам до днес се боря за любовта си и като че ли нещата поотихнаха.Ти просто не си имала смелосстада го направиш и е нормално.Но това не бива да те кара да съжаляваш за нещо.Всяко зло за добро.Може пък така да е било писано.

Alex___f
11-07-2006, 15:16
Имам 2 приятелки с подобен на твоя проблем.Родителите им правеха всякакви опити да ги разделят,но..не успяха.Една се противопостави и 3 години са заедно...другата `послуша` родителите си.И вече 2 години ходят тайно.

dream_dragon
11-07-2006, 16:16
Това беше добро. ами друга идея немога да предоставя освен какъв им е проблема на вашите, че не одобряват да излизате?

ruff_rider_lady
11-07-2006, 17:03
Ами опиатй се да обясниш на родителите си , че харесваш много това момче и да изтъкнеш пред тях добрите му черти . Постарай се например да ги убедиш да го опознаят , като ги събереш на обяд или вечеря .

koalka
11-07-2006, 17:41
Божеее....как можеш да позволяваш дори и на ваще да попречат на щастието ти?И ти да се примиряваш с това...те дори и веднъж не са помислили за теб,как ти ще се чувстваш от тази цялата работа?Аз бих ги намразила честно ти казвам.Бори се за любовта си,не я оставяй да си замине така.А относно сегашния ти приятел-по-добре се раздели с него,лъжеш го,а и ти не си щастлива.

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 17:45
Божеее....как можеш да позволяваш дори и на ваще да попречат на щастието ти?И ти да се примиряваш с това...те дори и веднъж не са помислили за теб,как ти ще се чувстваш от тази цялата работа?Аз бих ги намразила честно ти казвам.Бори се за любовта си,не я оставяй да си замине така.А относно сегашния ти приятел-по-добре се раздели с него,лъжеш го,а и ти не си щастлива.

Ееее защо говориш така?! =; Не можеш да кажеш,че можеш да намразиш родителите си.Те ти желаят само и единствено доброто.Явно те си имат причина и смятат,че момчето не заслужава дъщеря им.

geri777
11-07-2006, 18:23
abe macka ti dobre li si.kak 6te se pod dava6 na roditelite si be.ti luda li si.6to ne gi popita6 kvo postigat s tva da te spirat.po dobre sega da te ostavqt kogato si mlada a ne kogato trygne6 da se jeni6 primerno za nekva piqnica i te da ostanat bezpri4astni.ne se pod davai taka gubi6 mnogo pove4e.ako trqbva skri6om 6te se vijdate ama nqma da se pod dava6.zapomni go tova i ako moje6 da se vyrne6 pri mom4eto napravigo 6ot 6te zagubi6 mnoooooooooo.USPEH TI JELAQ

Alex___f
11-07-2006, 20:27
Ми аз бих те посъветвала да се виждате тайно.А през това време се дръж добре с ваще и ако слъчайно разберат ги питай к`в им е проблема.Нали искат да си щастлива,гаджето не ти влияе зле...Пък и вие не се жените все пак,а и `забраненият плод е най-сладък`!!!