PDA

View Full Version : podigra se s men... :{{{{{{{{{



zvezdi4KA^Sad
11-07-2006, 14:54
Haresvam edno momche,napravo go obicham....hodili sme nqkolko pati kato sled poslednoto ni hodene stanahme mnogo dobri priqteli!No neznaino shto toi se razsardi i sprqhme da poddarjame sqkakvi otnosheniq!Beshe mi super gadno :( Neznaeh zashto ne iska da govori s men,chudeh se kakva e prichinata!I nakraq razbrah 4e prosto taka mu bilo kefnalo...!I taka meseci ne si govorihme!Predi nqkolko dni obache v chata otnovo se zachatihme,no nishto seriozno!Dnes sashto!Predi go smqtah za chovek,na koito moga da razchitam vinagi!Spodelqh si sqka taina s nego,seki problem i toi naistina mi pomagashe,podkrepqshe me!Tova mi beshe mnenieto do dnes!V tozi den to okonchatelno se promeni :smt010
Zasqkohme se pred edna internet zala,toi beshe s nqkolko priqteli,a az bqh samichka(chakah edin priatel).Iskam da otochnq che dori ne se pozdravihme.Chakam si az i gi slusham kak govorqt,hilqt se...i chuh nqkakav komentar ot nego:"xaxaxa az i s magito sam hodil!"(az sam magito)... toi se hileshe kato idiot ! Pochuvstvah se tolkova predadena,nqmam dumi :smt009 Tova si beshe 4ista podigravka!Togava si pomislih:Dobre,az kakvo namiram v nego,kakvo vijdam v nego!S kakvo toi e po razli4en!Eto go i toi,nai vajniq 4ovek za men,me predade!
Molq vi daite mi savet,kakvo da napravq,kak da spra da mislq za nego?Mrazq lubovta,kakvo ni pri4inqva tq!Da obichash nqkoi,koito ne dava 5 pari za teb !

tX
11-07-2006, 14:59
ахем, и щото е казал на приятелите си, че е ходил с теб ти се почувства предадена ? :-s
Я ходи се метни от някоя висока скала... предадена била...
'Той ме погледна на криво, чувствам се предадена... *BOO-HOO-HOO*'

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 14:59
Ами трудно е наистина.Да те предаде човек когото обичаш безкрайно много.Но в деншно време малко са хората на които можеш да разчиташ.Всички се използват взаимно.А вече зависи ти как го приемаш като човек когото обичаш и смяташ за нещо повече от приятел или просто приятел?

zvezdi4KA^Sad
11-07-2006, 15:01
ахем, и щото е казал на приятелите си, че е ходил с теб ти се почувства предадена ? :-s
Я ходи се метни от някоя висока скала... предадена била...
'Той ме погледна на криво, чувствам се предадена... *BOO-HOO-HOO*'slushai kakvo!Ne si bila na moe mqsto,neznaesh kak se sam po4uvstvala!Qsno kazah 4e dokato toi go kazvashe se hile6e kato idiot!Ili ne si go preo4ela?!I nqma da se mqtam ot nikade!Aman veche! :smt013 Kato ne me razbirash ne si pi6i mnenieto!

zvezdi4KA^Sad
11-07-2006, 15:04
Ами трудно е наистина.Да те предаде човек когото обичаш безкрайно много.Но в деншно време малко са хората на които можеш да разчиташ.Всички се използват взаимно.А вече зависи ти как го приемаш като човек когото обичаш и смяташ за нещо повече от приятел или просто приятел?trudno bih mogla da kaja 4e go priemam dori kato priqtel!Gadno mi e,no si priznavam 4e nie veche ne mojem da badem priqteli!Prekaleno mnogo neshta ni razdelqt,prekaleno mnogo postapki i dumi...i vapreki vsichko ne spiram da mislq za nego

{Sweet_Dreams}
11-07-2006, 15:07
Според мен ти си по скоро много убидена и наранена отколкото мислиш за него за това колко много го обичаш.Както ти казах,в деншно време са много малко хората около теб които са ти истински приятели.Просто трябва да спрем да бъдем наивни.Трудно е знам,но трябва да продължиш напред.

Alex___f
11-07-2006, 15:08
Ииигех ..нямаш си и идея какво е да са те предали(не ти го и пожелавам)не мисля,че това е предателство.А как да га забравиш като за начало трябва да го искаш искренно не просто на думи.Гледай да не се засичате не мисли за него запълвай времето и мислите си с други неща.

11-07-2006, 16:33
Може да е бил друсан.

macka123
11-07-2006, 16:45
nqma6 si i na predstava kolko dobre te razbiram
da ti kaja spored men trqbva da se otdale4i6 ot nego
prosto naj lesno 6te go zabravi6 ako se poqvi drug 4ovek v jivota ti
pri men stana taka
i sega sym happy
uspeh mila :)