PDA

View Full Version : KaKvO dA PrAvQ !?



***
11-07-2006, 17:14
Haresvam edno mom4e, koeto e s 2-3 godini po golqmo ot men, no ne moga da go zagovorq. V smisal nie vseki pat patuvame zaedno v avtobusa i postoqnno ni se zasi4at pogledite i se gledame prodaljitelno i posle nqkoi ot dvamta otmestva pogled... Sega nz haresva li me ili prosto e nqkakvo savpadenie... Molq vi daite mi nqkakav savet.... prosto sam prekaleno sramejliva za da go zagovorq parva....

macka123
11-07-2006, 17:27
az kogato iskam da se zpoznaq s nqkoi se butam "SLU4AINO" v nego
vinagi se polu4ava
ako iska6 opitai taka :)

teardrop
11-07-2006, 17:27
Няма какво да направиш, освен да събереш кураж и да го заговориш. Едва ли ти харесва като вариант, обаче друго няма да почогне да си запознаете, понеже като гледам и него го е шубе явно. А за идеи какво точно да му кажеш...най-добре ще е "Здравей! Аз съм... Как си?" според мен :-k

The Interceptor
11-07-2006, 17:28
Ами колкото и да си срамежлива ти ще трябва да се запознаеш с него. Представи си че и той е срамежлив като теб и незнае какво да прави и така харесвате се пък нищо не става :-s [-X Така че трябда да събереш смелост и да действаш ти.
1-ви вариант - поемаш дълбоко въздух отиваш до него, подаваш си ръката и се запознавате, после му кажи да си каже номера, може да го питаш каква музика слупа, филми и т.н.
2-ри вариант - отиваш до него и на някое спиране на автобуда уж без да искаш се блъскаш в него .. извиняваш му се, усмихваш му се и продължаваш първи вариант
:-D
Действай смело!!!

ultra
11-07-2006, 17:30
Ами усмихни му се следващия път като си засечете погледите.Ако и той се усмихне значи има нещо :)
Аз по този начин се запознах с бившия ми приятел :),че махане като слезе единия от автобуса ли не беше(не се познавахме даже,но си флиртувахме),че усмивки ли...

koalka
11-07-2006, 17:38
Няма какво да направиш, освен да събереш кураж и да го заговориш. Едва ли ти харесва като вариант, обаче друго няма да почогне да си запознаете, понеже като гледам и него го е шубе явно. А за идеи какво точно да му кажеш...най-добре ще е "Здравей! Аз съм... Как си?" според мен :-kТака е.Няма друг начин,ако искаш да се запознаеш с него.

11-07-2006, 17:46
mersi mn na vsi4ki 4e se zanimavate s moite problemi...
az utre 6te mina pred nego po negoviq pat iii... deaznam ako stane ne6to - stane ako ne 6te se blasna 'savsem slu4naino' kakto me posaetvahte! pak mn mn mn blagodareq na vsi4ki!

LO6IQ
11-07-2006, 18:22
Само гледаи като се блъснеш ,,случайно'' в него да не го сабориш на земята :mrgreen: :mrgreen: хах шегувам се .. пожелавам ти Успех :!: \:D/