PDA

View Full Version : kofti



girl4ee
11-07-2006, 18:21
Nskoro stana ne6ty mn mn gadno!
Az po4nah da haresvam edno mom4e i est kazah an moqta best frendka i tq znae6e. V na4aloto s mom4eto si bqhme samo priqteli navsqkade hodehme zaedno, smqhme se, zaka4ahme se no ni6ty pove4e. posle toi vze da se otdale4ava. nqkolkodena sled tova bqhme kaneni na edin rojden den. tam osven men ima6e mn dr gosti a vklyu4itelno i moqta nai dobra priqtelka i mom4eto koeto haresvam. na rd-to mom4eto - T. postoqnno varve6e sled priqtelkata mi - K. T. postoqnno gleda6e da e do priqtelkata mi e az mn mn se sduhah i tai kato ro-dto be6e na edna vila az izlqzoh ot vialta i tragnah po ulicata za6toot ne iskah priqtelkata mi da vidi 4e pla4a i tq da si razvqla nastroenieto zaradi men, tq oba4e me dogoni i me pita - kfo stava i az i kazah i tq mi kaza - spoks be az taka ili ian4e ne go haresvam ...
povarvqhme malko s nai dobrata mi fr i se varnahme pak vav vilata tam ve4e kato sitgnahme mi be6e mn mn po dobre i sqka6 ne mi puka6e. mom4eto qvn iobe6e razbrali 4e plakah za nego i mu be6e mn koti i na nego i prez cqloto vreme se opitva6e da govori s men no az go otblqskvah. po kasno ve4e be6e tamno navan ii mom4eto govorte6e s nai dobrata mi priqtelka i az samo otidoh na neq i i kazah na uhoto - ako go haresva6 ok tragni s nego na men mai ve4e ne mi puka za nego spoks
i se otdale4ih misleh 4e ve4e ne mi puka za nego ... sled 10-15 min K. doide i mi kaza 4e mom4eto q e celunalo i e predlojilo i tq priela. i az otnovo po4nah da pla4a za6to naistina mi be6e kofti a misleh 4e ne mi puka. priqtelkatam i kaza 4e nqma nqkakvi po specilani 4uvstva kma mom4eto a prosto iksa da ima nqopi do sebe si i na men ot tova mi stan o6te po tapo ii sega uj pak sme best friednds, no K. prodaljva da hodi s nego i vsi4ki v dasalo znaqt e priqtelkata mi znae 4e mi e sduhano... kakvo da pravq? imam li pravo da i se sardq.. ? i kakvo da pravq s mom4to .. toi se opitva pak da sme frends no az sam ogo otblaskvam

macka123
11-07-2006, 18:26
emi da ti kaja
spored men ako tq te poznava6e nqma6e da trygne s nego za6toto 6te6e da znae 4e go haresva6 i 4e ozna4ava ne6to za teb

v1k1t0
11-07-2006, 18:30
i na tfa mu vika6 "priqtelka"?men ako pita6 samo e 4akala da i kaje6 4e ne go iska6 ve4e i makar da znae 4e ne e taka da trugne s nego......

PaMit0
11-07-2006, 19:06
явно приятелката ти не те познава,щом е знаела 4е го харесваш не би следвало да тръгне с него,дори и да си й казала 4е не го харесваш,тва не е приятелка според мен,пази боже от такива "приятели" [-(

Kitana
11-07-2006, 19:26
ихаа 4е приятелство...!!!!!11
ама и ти и ти "гроздето е мн високо , затова е кисело!", понякога като загубиш нещо осъзнаваш 4е ти липсва само дето в този слу4ай ти не си го притежавала... опитай се да не мислиш за това и пробвай "клин-клин избива".. нз какво да ти кажа сама си си го направила ..
сега поне ги остави.. а тя щом ти е "истинска" приятелка .. малко или мн няма да ти натяква за него.. така поне ще се опитваш да се отдале4иш от вси4ко...

LO6IQ
11-07-2006, 19:27
явно приятелката ти не те познава,щом е знаела 4е го харесваш не би следвало да тръгне с него,дори и да си й казала 4е не го харесваш,тва не е приятелка според мен,пази боже от такива "приятели" [-(
:idea: