PDA

View Full Version : Не знам какво става .. проблем с момиче .. :( ..



mhm
11-07-2006, 19:56
Здравейте!

Ще почна направо, няма какво да го овъртам ..

Ето и моя проблем ..

От тази година съм в ново даскало, още на 15ти когато отидох да се запозная с новия клас, класната и т.н. ми направи силно впечатление едно от момичетата в класа .. харесах я един вид ..

Мина известно време, отначало се бях сдухал, не говорех с почти никои от класа, странях от тях .. един път след даскало тя ме заговори, оказа се че сме в една посока и аз я изпратих .. лафехме някви глупости, всичко мина добре ..

След това започнах да я изпращам почти всеки път когато можех, работя и понякога ми се налага да отсъствам от даскало ..

И стана това което си мислех - с времето станахме нещо почти приятели .. изпращах я, лафиме си всякви работи и т.н. .. но аз си мълча, не исках да й казвам нищо .. мислех да изчакам да видя за какво става на въпрос .. мина време и усетих, че тя избягва срещи .. два-три пъти се опитах да я оговоря за среща, но без обяснима за мен причина тя винаги ми отказва, не грубо, намира си извинение, но просто си личи, че не иска да излезнем само двамата на среща ..

През това време станах и партия и с един пич от класа, той веднага разбра работата и ми каза доста неща за нея .. имала 1 що-годе сериозна връзка .. 1 год и полувина ходили и той я отрязал като последното куче .. сега може би се страхува да не се повтори ли какво? Не мога да я разбера .. те са добри приятели и той издебна момент и я подпитал едно-две, какво мисли за мен и т.н. .. и после ми каза, че тя има супер добро мнения за мен, че съм готин и т.н. и т.н. . но нищо повече ..

Преди няколко дни не можах да се сдържа, много ми дойде и й казах, че я харесвам и т.н. .. тя ми каза, че засега ме отрязва, защото не мисли, че е готова за сериозна връзка, не е сигурна в себе си и разни други такива ..

Продължаваме да се виждаме, все пак сме в един клас, всичко си протича нормално или почти .. забелязвам, че ме търси по тела и т.н., но нищо не казва, по време на час ме гледа някво странно такова, не знам .. т.н. ..

Чудя се какво да правя занапред? ( принципно съм го решил, но ми е интересно да чуя и други мнения ) .. ? ..

Какво е Вашето мнение?

Nightmare
11-07-2006, 20:08
За човек, който е обичал и са го отрязали след година и половина е трудно да започне да гради нова връзка. Напълно я разбирам. Може би още има чувства към предишния си приятел и има нужда от време да се съвземе. А и след като си разочарован един път е много трудно да се довериш пак особено след малак интервал от време.
Остани приятел с нея. Дай и време и подкрепа.

Spiderm@n
11-07-2006, 20:09
Мнението ми, че има и нещо друго, нещо повече от т'ва че те смята за свестен. Освен това, вероятно знае че си приятел със съответния човек и че той ще ти каже, така че може и да не му е казала всичко.
Продължавай да я изпращаш, излезте някъде, ама не сами, щом не иска да сте сами, може да се притеснява. Нека разбере, че намеренията ти са сериозни, че не искаш просто да я оправиш. Не си променяй отношението (към лошо) към нея, защото те е отрязала. Според мен затова те гледа странно в час, следи какво правиш, какво внимание ще и обърнеш :).

mhm
11-07-2006, 20:31
Nightmare

Няма чувства към него, не мога да съм сигурен, но от нейните думи за него е нещо такова .. знам ли ..

Разделили са се преди повече от 3 месеца ..

Разбира се че ще остана приятел с нея .. ще й дам време .. не бързам за никаде ..

Spiderm@n

Може и да има нещо повече .. но кой ти казва? А да не знаеш е по-гадно от това да знаеш ..

Ако исках просто да я 'оправа' щях да се дръпна от нея, да се държа тъпо и т.н. .. това никога няма да го направя, дори и да ме отреже, даже напротив, бих искал да си останем поне приятели, знам ли ..

Как да й покажа, че имам сериозни чувста, как да й обръщам внимание ... аз го правя де .. но .. искам мнения ..

Правя й услуги, опитвам се да й помагам със съвети, в даскалото и т.н. и не за друго - просто съм си такъв, обичам да помагам на хората .. но има и един момент които го мисля и ще е много гадно ако стане така, просто не мога да го повярвам, но нищо не се знае .. - дали не ме използва? .. :(((( ..

Nifada_
11-07-2006, 20:37
не настоявай, дръж се добре, но не нахалствай. Просто и дай време.

LO6IQ
11-07-2006, 20:53
не настоявай, дръж се добре, но не нахалствай. Просто и дай време.
=D> Приема се ( като в съда ) :) хахаха :mrgreen:

JiMiTo
11-07-2006, 21:21
Тя Не знае , повтарям и добавям ТЕ Не знаят какво искат ! Много малко са момичетата, които знаят какво искат... но дори и те изпитват някакво съмнения понякога относно това...та накараия да разбере, че няма да сгреши, ако ти даде шанс. Все пак е наранена, което още повече обърква мислите и чуствата в главата й... със сигорност не иска да рискува....а другия вариант, който може би е наистина при теб е, че те има за приятел (обикновен), но на които държи...и за да си промени мнението към теб и да иска нещо повече от теб или да иска самия теб трябва сериозно да се постараеш, за да промениш мнението и за теб (казва ли са ми, че едно момиче си състаея мнение за момчето още в момента, в който го види т.е. дали го харесва и го иска или изобщо не и првави впечатление , един от многото ). Та това от мен и според мен , УСПЕХ Приятелю , не се предаваи лесно ! :-)

aLakaZam
11-08-2006, 16:06
Откажи се, баце. Това е начин на едно момиче да каже "не те харесвам, но ме кефи да ходиш по мен"

iiirish
11-08-2006, 16:41
и аз съм на мнение, че трябва да й дадеш време. пък и както ти сам каза - за никъде не бързаш! няма нито да остарееш, нито да погрознееш за седмица, две или пет. не се натрапвай и я остави сама със мислите й за да реши сама от какво се нуждае в този момент и какво иска занапред

Krem4eto
11-09-2006, 14:11
Здравейте!

Ще почна направо, няма какво да го овъртам ..

Ето и моя проблем ..

От тази година съм в ново даскало, още на 15ти когато отидох да се запозная с новия клас, класната и т.н. ми направи силно впечатление едно от момичетата в класа .. харесах я един вид ..

Мина известно време, отначало се бях сдухал, не говорех с почти никои от класа, странях от тях .. един път след даскало тя ме заговори, оказа се че сме в една посока и аз я изпратих .. лафехме някви глупости, всичко мина добре ..

След това започнах да я изпращам почти всеки път когато можех, работя и понякога ми се налага да отсъствам от даскало ..

И стана това което си мислех - с времето станахме нещо почти приятели .. изпращах я, лафиме си всякви работи и т.н. .. но аз си мълча, не исках да й казвам нищо .. мислех да изчакам да видя за какво става на въпрос .. мина време и усетих, че тя избягва срещи .. два-три пъти се опитах да я оговоря за среща, но без обяснима за мен причина тя винаги ми отказва, не грубо, намира си извинение, но просто си личи, че не иска да излезнем само двамата на среща ..

През това време станах и партия и с един пич от класа, той веднага разбра работата и ми каза доста неща за нея .. имала 1 що-годе сериозна връзка .. 1 год и полувина ходили и той я отрязал като последното куче .. сега може би се страхува да не се повтори ли какво? Не мога да я разбера .. те са добри приятели и той издебна момент и я подпитал едно-две, какво мисли за мен и т.н. .. и после ми каза, че тя има супер добро мнения за мен, че съм готин и т.н. и т.н. . но нищо повече ..

Преди няколко дни не можах да се сдържа, много ми дойде и й казах, че я харесвам и т.н. .. тя ми каза, че засега ме отрязва, защото не мисли, че е готова за сериозна връзка, не е сигурна в себе си и разни други такива ..

Продължаваме да се виждаме, все пак сме в един клас, всичко си протича нормално или почти .. забелязвам, че ме търси по тела и т.н., но нищо не казва, по време на час ме гледа някво странно такова, не знам .. т.н. ..

Чудя се какво да правя занапред? ( принципно съм го решил, но ми е интересно да чуя и други мнения ) .. ? ..

Какво е Вашето мнение?

Според мене те харесва,но може би само като приятел!!!А иначе може да изчакаш известно време( месец два...) и така я питай дали ще се получи пък ако пак ти каже ,че не е готова ,значи просто си тързи извинение и не те харесва...УСПЕХ!!!!

{Sweety_f}
11-09-2006, 14:23
Аз мисля 4е тя може би има някави симпатии към теб,но я е страх да си признае,за да не се слу4и както с миналия и приятел.Опитай се да я накараш да излзете сами,но ако не иска и дай малко време и я попитай дали поне имаш някакви шансове с нея.