PDA

View Full Version : инфо за заложни къщи



no_fun_at_all
11-07-2006, 21:07
здравейте хора!искам да се допитам до вашите опити :-D айде някой да ми каже как се залага в заложна къща?там искат ли ти документи за gsm,проверяват ли али работи,искат ли ти данни и такива работи?плз който знае да сподели :twisted: 10х O:)

WwanAdoO
11-08-2006, 08:52
Проверяват gsm-ите дали работят, бижутата ги търкат с някви работи дали са златни/сребърни :roll: Хм, на Славейков има една заложна къща, където не ти искат документи, защото почти на всякъде искат. Хм, дори в една ебати долнопробната заложна къща в Белите Брези искаха :roll:

quench
11-08-2006, 09:34
Ако някой намери заложна къща,която иска пълни данни,а на всичкото отгоре и просперира,нека да ми се обади.

Някои даже извършват залог над имоти без нотариална заверка на подписите,абе голяма мафия са...

no_fun_at_all
11-08-2006, 10:25
хаха ясно :-D абе голяма мафия верно си е ... да няма човек работа с тях..ама понеже моя гсм работи ама като набира другия 4овек не ме 4ува и искам да го пробутам и незнаех дали тия ше го включват :smt017

WILD__BOY
11-08-2006, 15:39
ХАхаха в моя квартал не искат нито лична карта, нито квото и да било. Даваш му квото ще залагаш, казва ти дали има и нтерес и колко щи даде и ако си съгласен си взимаш парите се омиташ. Ама ако попаднеш на смяна. Щото си ги проверяват уж.