PDA

View Full Version : sluchvalo li vi se e da vi bluskat/pluqt(bukvalno)



11-07-2006, 21:06
pitam zashtoto na men na skoro dosta :smt009 i to v daskalo ](*,)

strange__
11-08-2006, 06:35
Никой и никога не ме е плюл :!: Ако това се случи ще реагирам достатъчно остро,за да накарам човека да съжали,че го е направил....хубаво е да се научиш сам да се защитаваш и сам да си извоюваш уважение,но не по добре познатия на пуберите начин-като си извикаш компанията и се развихри страшния бой.....няма да предизвикаш нито уважение,нито респект....повтарям-научи се САМ да се оправяш в трудни моменти :!:

white_chik
11-08-2006, 08:55
Никой и никога не ме е плюл :!: Ако това се случи ще реагирам достатъчно остро,за да накарам човека да съжали,че го е направил....хубаво е да се научиш сам да се защитаваш и сам да си извоюваш уважение,но не по добре познатия на пуберите начин-като си извикаш компанията и се развихри страшния бой.....няма да предизвикаш нито уважение,нито респект....повтарям-научи се САМ да се оправяш в трудни моменти :!:

Абсолютно подкрепям.Щом някой се е усмелил да те наплюе значи вижда в тове лице некво беззащитно и слабохарактерно лапе,което няма да се защити.Покажи им,че не си такова :wink:

Тудор
11-08-2006, 09:24
Уви, не при всички е толкова лесно, колкото изглежда, когато го казвате. Съветвам те просто да избягваш тези хора. Ако не са от твоя клас, още по-добре. В един момент ще спрат. Ако са - лошо. Не става винаги по конвенционалния метод.

koalka
11-08-2006, 09:32
Не ми се е случвало,но как ще му се развикам,ако го направи,а приятелят ми :smt021

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-08-2006, 15:03
hah ne nikoi ne me e plul... i po hubavo e tai de slu4valo se e kato govorim nqkoi bez da iska da si izkara ligite ama dobre 4e ne vurhu men :lol:

11-08-2006, 15:50
Храчката сама по себе си е секрет и нищо повече. Странно е да жестикулираш, използвайки секрет - проява на ниска хигиена, ниска култура, и е особено дивашко. Неприятно е от гледна точка на това, че трябва да полагаш усилия, за да се почиствуваш. То е като да настъпиш лайно - цапа те и трябва да се почиствуваш. За това избягваш да се натъкваш на лайна, а ако се натъкнеш, просто ги подминаваш.

По въптоса за диващината. Не може да очакваш уважение от дивак. Диваците имат култуве (постмодерните към фолк диви или фолк диваци), но не и уважение към нещо. Трябва освен да се научиш да не влизаш в стълкновение с такиви (диваци-лайна) и да проявяваш толерантност. Те си съществуват, а всичко, което съществува трябва да се остави да си съществува. Просто бъди по-толерантен, критичен и стига мрънка! :roll:

mechtaq_za_teb
11-08-2006, 16:23
Be6e mi se slu4ilo da me blasnat(bqhme se skarali s edna fr),no az pobesnqh i i otvarnah!Ne sa me pluli do sq...pak ako nqkoi posmee ska4am na boi :twisted:

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 22:03
Емммм миналата година се скарах с едни приятели ... и един ме оцели с домат по панталона хахахахах ... :smt005 :smt005 :smt005

sUn4O[hOuSe]
11-08-2006, 22:17
DOsega ne dori neznam nqkoi da e govoril i zad gurba mi koeto me radva.ina4e ako stane ne6to mislq 4e nqma da sam az postradaliq

®©PeTq®©
11-09-2006, 05:16
Никогааааааа [-X
А и не мисля че някога някои ще посмее...не казвам причината ама.. [-X

hamilcar
11-09-2006, 09:36
Не ми се е случвало, но ако се случи ... ще му трябва много бинт и гипс.

strange__
11-09-2006, 15:23
Уви, не при всички е толкова лесно, колкото изглежда, когато го казвате. Съветвам те просто да избягваш тези хора. Ако не са от твоя клас, още по-добре. В един момент ще спрат. Ако са - лошо. Не става винаги по конвенционалния метод.
Не съм казвала,че е лесно да си извоюваш уважение-напротив доста е трудно :!: Но,ако сега не се научи да се защитава,то кога ще го направи?Когато всички са я смачкали безброй много пъти ли?! :roll:

bebe power
11-10-2006, 10:15
На мен лично не,но съм виждала как го правят на други!Това не са хора за мен,защото в повечето случаи го правят просто така без причина!Понякога си изкарват агресия по други поводи или просто някой тях ги тормози и "жертвата" рано или късно се превръща в "палач"!Ще ти кажа само горе главата!В живота всичко се обръща все пак!Интересно е понякога как става така,че тези деца които са подигравани и тормозени в училище след време имат много успехи,а тези уж готините са обикновенни продавачки и хамали!ЧОВЕК НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИ НЕЩА,КОИТО НЕ ИСКА ДА МУ ПРАВЯТ ПОСЛЕ НА НЕГО! =; :-k

assdd
11-10-2006, 12:58
Ако не го познавам ще му счупя главата...по принцип не ме бутат защото знаят какво ще стане :lol:

RedChil
11-10-2006, 21:34
Опитвали са се разни пишлегари.Без успех.

macka123
11-11-2006, 10:41
да,но когато бях малка
сега вече знам как да се оправям сама

mon4eto
11-11-2006, 15:39
Mi na men li4no ne mi se e slu4valo i ne mislq 4e tova e na4in da si otmasti6 na nqkoi ili da go zlepostavi6 :!:

IlLuSi0nS`
11-11-2006, 15:53
не и не мисля че някой ще си го позволи някога.. всеки сам изгражда уважение, респект и имидж у околните със самочувствие и силен характер.. ако си некаф спекан мн ясно че може да ти се случи подобно нещо..

sexY_mackA90
11-11-2006, 18:37
Miii toku shto se bqx premestila v tfa daskalo deto sum sa ii oshte nqmax fr i na vtoriq den nekfa idiotka ot po-gornite klasove me butna i az ne i oburnax vnimanie no na 3-tiq den me butna i mi se razkreshtq"awe kurfo po-leko ne stiga 4e si tupa punkarka nadup4ena a i me butash!!!" ii na men mi stana super smeshno obache taq produljavashe dokato ne me naplu i togafa i s4upix glavata!!!ottogava ili me izbqgfa ili mi se podmazva!!!

Fallen_angel```
11-11-2006, 20:46
А да посмеят :smt068

CandyKiller
11-11-2006, 20:47
Не са ме плюли, ма аз веднъж наплюх един в главата :lol: