PDA

View Full Version : Паднал Пиърсинг



MoNI_the_StrAnge
11-08-2006, 06:40
ПОДЯВОЛИТЕ... си казвам още/ събудих се тази сутрин, и гледам аз в огледалото, нещо милипсва- ПИЪРСИНГА на веждата. от няколко дни имасх наблюдения че там кожата ми е нещо червено но си казах "ще ми мине, ще почистя" и така... татко беше казал че кожата ми изтънява и пиърсинга стои на косъм там. и аз се чудих кво да правя. а то стана квото трябваше. сега вместо пиърсинга ми е червеничко. просто имам там нова кожа, а другото ми се е разкъсало явно, и търся аз пиърсинга на пода... татко пита кво правя и аз с ядосан тон му казвам че си търся падналия си пиърсинг. стига толкова история
кажете... вие имали ли сте такъв случай?
дали мога да правя пиърсинг на същото място? явно този който ми го е направил на много тънко го е направил, или.. де да знам защо. даже година не ми мина, откакто си имам пиърсинг.
малко подкрепа приятели.. кво да правя подяволите..

m1m0ZzA
11-08-2006, 06:48
Gadno e stanalo...Emi az ne sum osobeno zapoznata, no nai-veroqtno 6te moje6 da se probie6 na su6toto mqsto, no mislq 4e tva 6te moje da stane sled kato ti zarasne napulno sega6nata dupka...Kakto kazah ne sum osobeno zapoznata, neka kaje nqkoi, na koito mu se e slu4valo ili znae kakvo moje da se napravi. O:)

MuJIoTo
11-08-2006, 07:59
Имах подобен случаи, обаче на пъпа и малко преди да падне го махнах. След това ми казаха, че не е бил направен като хората. Пак си направих, обаче малко по-вцтрани от белега на предната.

radito
11-08-2006, 08:11
Mi da po princip e taka.obicite se izhluzvat.moita na pypa o6te ne se e izhluzila ama i tova vreme 6e doide!napravi si po-vstrani i po-dobre da se xvane pove4ko koja(kolko e vyzmojno pove4e de)za da ne se izhluzi tolkova byrzo

aBnOrMaL_BaBy
11-08-2006, 08:30
Пиърсинга на веждата е временен, т.е. все някога се пре*бава, намалява кожата, къса се. А ти като си забелязала че почти не ти е останала кожа, е трябвало да го махнеш разбира се. Можеш да се пробиеш пак там, но трябва да изчакаш пак да зарастне, което става бавно, а също така ще имаш белег, и според мен пробиването върху белега ще стои кофти, щото и той ще се вижда. И най-добре - виж ми подписа. ;)

MoNI_the_StrAnge
11-09-2006, 08:18
И аз така предположих че ще ми остане белег. дали да ходя при тозикойто ми продупчи, или да разчитам на някой друг..?
а ако бях махнала обицата , когато видях че стои хлабаво, сега щях ли да имам такъв проблем?

Th3WildAng3l
11-09-2006, 12:31
Аз имам такъв проблем .. и мисля че преди време бях пуснала тема дали може отново да се пробия ( става въпрос за пъпчето). Мисля утр да си сложа пак обеца.. ама да видим. Надявам се да стане и да не седи грозно от белега.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-09-2006, 13:29
egati gadnoto da imash beleg na vejdata na liceto ot piarsing :?

11-09-2006, 15:15
Двама познати си правиха пиърсинги на веждите около 3-4 пъти и все им падаха по същия начин - явно е нормално там да изтънява кожата.

tedinkata_
11-09-2006, 15:43
na men mi se slu4i predi vreme s piercing-a na nosleto... sled sedmica pak se produp4ix na sashtoto mqsto ama boleshe mn pove4e :| -normalno vse pak e bilo malka rani4ka.. sega oba4e vs e nared... 8-[

forrzi
11-09-2006, 15:57
мдаа
кофти
аз 2 пъти съм си дупчила веждата върху белег,не е мноо приятно усещането...сега се налага 3ти
съвет-мажи го с нещо против белези и си направи пиърс на другата вежда

MoNI_the_StrAnge
11-09-2006, 17:42
това е добра идея, да си я мажа с някакъв крем за белезите. аз пък днес бях си решила да си продупцха носа този път. щото и от другата ми вежда ако падне пиърсингга този път ще имам белег на и на двете.
тск тск.. значи пада и от носа???! еее... то пиърсингите излиза че не са за постоянно значи.

11-09-2006, 19:46
Ами аз имам лабрет (пиърсинг под долната устна) вече към 3 години ще станат и си седи, но това място по принцип е по-подходящо за дупчене, заради слюнката...

koalka
11-09-2006, 19:59
Не ми се е случвало и не мисля да се дупча.

n0 CoNnEc7i0n =)
11-09-2006, 21:00
И аз така предположих че ще ми остане белег. дали да ходя при тозикойто ми продупчи, или да разчитам на някой друг..?
а ако бях махнала обицата , когато видях че стои хлабаво, сега щях ли да имам такъв проблем?
отиди при този, който ти го е поставил. Попринцип би трябвало да ти го продупчи отново - безплатно...ако не иска мога да ти препоръчам много добро студио за пиърсинг на един приятел е и е гарантирано, че ще ти я сложи добре

Boot
11-10-2006, 06:47
Абе не всичко зависи от студиото и пиърсъра. Има някфи кофти места, които каквото и да ги правиш все някога ще ти падне пиърса. Веждата, струва ми се, е такова място... :?
Много е глупаво, ама... :/