PDA

View Full Version : Моля ви.... ;(



;(
11-08-2006, 06:46
Вижте сега.. имам един приятел.. харесват се с едно момиче, но тя има 1 приятелка, която го харесва. И на нея и е гадно, 'щото си мисли, че ще се скарат, понеже са добри приятелки. Той я е карал и е казвал, че е по-добре да говори с нея и понеже са добри приятелки, ще я разбере, но.... Кажете как да постъпи? Какво да направи? Страх ме е, че ще направи някоя глупост ](*,)

strange__
11-08-2006, 06:50
Ми щеом са мн добри приятелки те трябва да говори с нея.Ако другото момиче е точно и е наистина приятелка ще оцени факта,че първо се е допитала до нейното мнение.Вариантите са или да каже,че няма против щом така ще е щастлива или да се разсърди....в крайна сметка,ако са наистина близки и ако установят,че има вероятност да се скарат за момче ще решат нито едната да не се занимава с него :wink:

;(
11-08-2006, 06:59
Е да , ама въпросното момиче не иска да го направи, той и ги е казвал тия работи, ама тя - не! А той , горкия, техните са в Испания, вуйчо му е в София, дядо му се прибира за 10мин у тях и пак тръгва на някъде.. и той е сам. И ся ми вика "аз за кво живея, като няма никой до мене?" .. ама кв са тия работи, глупости говори, не знам какво да му кажа, ще вземе да направи някоя глупост, като го знам какъв... :smt010

koalka
11-08-2006, 09:12
Трябва да говорят и едната да отстъпи.А и момчето харесва само една от тях,а не двете,така че тази,която той не харесва,така и така няма да е неин.