PDA

View Full Version : какъв подарък да подаря на момиче което харесвам за коледа ?



elf4o
11-08-2006, 07:36
даите предложения моля ви аз имам едно наум мисля нещо плюшено ама нз точно какво може и нещо друго ?

HopeLesss
11-08-2006, 08:14
Купи и коледно чорапче и напъхай вътре всякакви джунджурийки в малко опаковки - бонбонки, розови бележки с разни любовни послания, може да и сложиш някое малко парфюмче, че дори и плюшена играчка. Според мен е много романтично и ще и остане за цял живот :smt007

11-08-2006, 16:24
момичето е на 18 разполагам с около 10 лева може и малко повече.

АТАКАБГ
11-08-2006, 16:32
Има много време до Коледа бе :lol:
А за Великден подарък нема ли да и купиш? :lol:

11-08-2006, 16:35
момичето е на 18 разполагам с около 10 лева може и малко повече.

mimkata_kaulitz
11-08-2006, 16:41
момичето е на 18 разполагам с около 10 лева може и малко повече.
Ами може да купиш някакфо парфюмче от по - евтинките

FaTaLn0t0_LaDy
11-08-2006, 16:42
Много му помогнахте на момчето...щом е на 18 сигурно ще се впечатли от някой хубав парфюм...не се отчайвай събирай още пари да станат поне 30 все пак до Коледа има доста време...и ако решиш да и подариш парфюм то като го търсиш ти предлагам да прецениш парфюма по нея самата смисъл по-нежен или по-силен..ти си знайш каква е тя но ако не успейш да направиш тва то прецени по нейния вкус...ако не искаш парфюм то една плюшена играчка да кажем коледна ще е много подходяща или пък ако събереш към 30-40 лева ще имаш кинти за някакво хубаво колие с висулка или пръстен можи и гривна, но ти предлагам да е сребърно...дано да съм ти помогнала... :mrgreen:

macka123
11-08-2006, 19:22
и според ако искаш да я впечатлиш май ще трябва да събереш малко повечко парички за да може подаръка да е по богат ако мога така да се изразя

11-08-2006, 21:08
хмм..и според мен ще ти трябват малко повечко пари за по хубав подарък...може наистина някой хубав парфюм или нещо плюшено - сърчице например..и все пак ти я познаваш по добре от нас предполагам би трябвало по добре да знаеш какво ще и хареса :wink:

MoHuTo
11-08-2006, 21:10
хмм..и според мен ще ти трябват малко повечко пари за по хубав подарък...може наистина някой хубав парфюм или нещо плюшено - сърчице например..и все пак ти я познаваш по добре от нас предполагам би трябвало по добре да знаеш какво ще и хареса :wink:

Упс..това бях аз :roll:

elf4o
11-09-2006, 17:44
има си парфюми и злата и кфи ли не още неща аз не мисля с такива неща че ще и харесат защото неините са даже всносни :((((((( включително пръстените и там синжирите и гривните и кфо ли още не ........ даите нещо друго моля ви :(

Drunk In My Desire
11-09-2006, 21:09
Това с чорапчето е адски мила идея. (:

Не знам, аз обичам подаръци, в които човек влага някаква изобретателност, нещо от себе си. В смисъл, много е лесно да отидеш в някой магазин, да купиш някакъв си предмет, да кажеш на продавачката да избере пликче, (евентуално) да драснеш някоя картичка и оп, подаръкът е готов. Дори да е нещо много скъпо, не би ми харесало особено ако е поднесено по този начин.
Следователно, защо не се постараеш да направиш нещо мило за нея, да осъществиш някаква нейна мечта, дори на майтап, или знам ли, разбери какво иска.
Има толкова много магазини с коледни украшения и всичко останало, можеш да направиш велик подарък ако имаш желание :}
Наистина е кофти, че нямаш особено много пари, но все пак (както казаха и другите) Коледа е след близо 2 месеца, все си мисля, че ще имаш възможност да отделиш повече.
Можеш сам да й направиш картичка, или да й напишеш нещо специално за нея.. абе размърдай си мозъка, толкова е велико да правиш подарък на човек, който обичаш (:

Луцифер
11-09-2006, 21:45
Подари и една прекрасна празнична кутия с хубава панделка, а вътре се изсери глупак такъв и не пиши глупави теми.

АТАКАБГ
11-10-2006, 01:13
Любов не се купува с подаръчета. Ако искаш да я забиваш и подари кола или самолет :lol: Тъй като не можеш по-добре си спести разните там джунджурийки - парфюмчета и пръстенчета... Няма смисъл. :wink: