PDA

View Full Version : izlygah,4e ne mi haresva



hjasgdkjashdfjk
11-08-2006, 09:39
s priqtelq mi sme zaedno ot godini,do sega ne sme probvali ne6to razli4no v seksa,no skoro toi zapo4na da mi stimulira anusa i....na men mi stana mn priqtno,no otkazah ne za6toto ne iskam a moje bi za6toto taka e prieto,4e tova e gnusno i ne trqbva da se pravi , a vsa6tnost naistina iskam i toi znae tova. Po-kasno otnovo se opita,az pak mu drypnah rykata,no toi nastoq i si vkara prysta i be6e neveroqtno! naistina mn mi haresa,no kazah 4e ne mi e haresalo i ne iskam da go povtarq...4udq se za6to li go kazah izob6to..a toi kaza,4e nqma da povtarq prosto iska ako mi e haresalo da mu kaja drug pyt..off imam golemi zadryjki mai :-k

SINDEL
11-08-2006, 09:52
Ами да - имаш големи задръжки, а не би трябвало да е така - все пак вие с приятеля ти сте заедно от известно време, оби4ате се, искате да си доставите удоволствие и не виждам нищо гнусно в това. Не би трябвало да те е срам от това 4е ти е харесало, напротив. Кажи му 4е всъщност ти е приятно и го правете - разнообразието не е лошо нещо. :D

Unknow
11-08-2006, 10:00
И аз мисля, че трябва повече да експериментирате.А и след като ти е харесало не е рябвало да му казваш обратното.И няма подобно нещо като "граници" или "не е прието".Щом ти доставя удоволствие...просто се отпусни и се наслади на момента.Нали затова е секса...да носи удоволствие.Не се спирай от нещо което ти е приятно.Граници няма!

HagpycaH
11-08-2006, 12:28
Аз мисля че не е трябвало да го лъжеш.Защото после ако разбере че ти е харесало а си гу излъгала няма ли да се почъвства кофти помисли.

koalka
11-08-2006, 12:55
Не се срамувай да признаеш,че ти харесва.Напротив,аналния секс е нещо нормално стига да го искаш.

No|Problem
11-08-2006, 18:53
pravi kakvoto ti dostavq udovolstvie da ne ti puka :-D

krem4et0
11-09-2006, 07:36
Имаш задръжки-за това си му казала. И аз имам подобни и съм на мнение,че и аз бих постъпила така,ако съм в твоята ситуция. Само,че и гаджето ми има същите задръжки,за това няма да го направи.

Drunk In My Desire
11-09-2006, 07:36
Нищо, което доставя удоволствие и на двамата не е гнусно :Р

Щом ти харесва, не се притеснявай да му кажеш. И той ще се чувства по-добре. (:

BLaCk_LaDY_
11-09-2006, 09:02
evala =D> =D> =D>