PDA

View Full Version : kakvo e tova.kak da razbera kakvo iska



peppi
11-08-2006, 11:41
ami na 18 sum, tq na 17...ne q poznavam mnogo ryadko sme si govorili
ot suseden klas e, ima gadje nekuv po-golyam..ama toi e nekuv parcal..
kakto i da e...ponyakoga q pitam ne6to kato sme taka 4-5 4oveka tq se pravi na udarena i ni6to ne kazva..ili trugva nanyakude..tova mnogo me drazni..predi mi se struva6e 4e me haresva..pone byah siguren 4e sum i simpati4en sega ve4e neznam kakvo da mislq.sega 6e i zema icq-to da vidim dali 6e 4ati s mene...za6to taka se pravi 4e ne me vijda...
a i vidqh podobna tema..az ne sum jenkar....

koalka
11-08-2006, 12:15
Ами ок,вземи и ICQ-то,но дано почне да си чати с теб.Може само ти да мислиш,че гаджето и е парцал,тя може да не мисли така.Най-добре на живо и признай,че я харесваш и я питай дали може да стане нещо между вас.Нека тя да реши.Просто не виждам друг начин.

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-08-2006, 12:30
Opitvai vsi4ko za da q spe4eli6 ako tova e celta ti,oba4e ne q izostavqi ako stane fakt!Mislq 4e ili se strahuva da stane ne6to po-seriozno ili ne te haresva ,a moje i da ima nqkoi drug po vajen za neq.. trqbva samo da pogovori6 s neq opoznai q predi da po4ne6 kakvoto i da e ! Uspeh!!! :D

11-08-2006, 13:06
1.mersi za burzite otgovori

2.mi neznam..ama byahme na edno parti ..ty mi
se natiska6e tam densahme..sama si odide i po4na da mi se dupi posle pak doide pogovrihme malko..neznam spored men za da pravi takiva ne6ta vse pak sum i simpati4en ama...ne znam pri vas momi4etata..moje i drugi raboti da ozna4ava...
mnogo 4estto sum vijdal momi4etata koito se pravqt 4e mrazqt nqkoi a posle go haresvat..aber edni takiva..

{STELA}
11-08-2006, 14:57
vij vzemi na vuprosnoto momi4e ICQ-to i po4ne li da ti pi6e po4ni da q zaribqva6,moje da q podpita6 dali si horesva nqkoi i taka ... :wink: uspeh :)

Krem4eto
11-09-2006, 14:02
1.mersi za burzite otgovori

2.mi neznam..ama byahme na edno parti ..ty mi
se natiska6e tam densahme..sama si odide i po4na da mi se dupi posle pak doide pogovrihme malko..neznam spored men za da pravi takiva ne6ta vse pak sum i simpati4en ama...ne znam pri vas momi4etata..moje i drugi raboti da ozna4ava...
mnogo 4estto sum vijdal momi4etata koito se pravqt 4e mrazqt nqkoi a posle go haresvat..aber edni takiva..
Ами значи те харесва!!!Но честно казано отбягването може да значи,че неиска да задълбавате...