PDA

View Full Version : PlSssSSsSs hELP:]



oF4iCaTa
11-08-2006, 11:55
Хай! : )))) Искам да попитам нещо...предполагам,че е имало подобни теми,но наистина ми е наложително. По принцип е елементарно,ама...нз кво ми става :/ Значи..вчера докато се връщах от даскало видях 1 много хубаво момче,колебах се и накрая го настигнах и се запознахме.Разменихме си телефоните и си продължихме.Искам да ви попитам какво да му пиша. Просто мн мн ми харесва и нз как да постъпя...какво да съдържа този прочут 1 SMS...? Плсс , help me(: На пръв поглед изглежда мн лесно,ама нз защо не мога да намеря точните думи и... Надявам се да ми помогнете! Предварително мерси : ))))

koalka
11-08-2006, 12:03
По-добра идея е според мен да му се обадиш,а не да пишеш смс-и.Като му се обадиш го покани да излезете например.

CVETELLINA
11-08-2006, 12:31
За да се опознаете мисля,че ще е най-добре да излезете някъде на кафе..А в смс-а можеш да му пишеш точно това "Искаш ли да излезем някой път?",но при всички случаи не излизай сама с него,защото все пак не го познаваш,не го знаеш какъв е.Най-добре е ако имате някакви общи приятели,може да излезете заедно с тях. :wink:

Karameleno f
11-08-2006, 14:07
mi predvid na4ina po koito ste se zapoznali spored men trqbva da mu napi6e6 nqkuv sms kut na bazik nz i az to4no kakuv ama ako toi ti otgovori po natatuk moje i za kafe da go pita6. :-D

AnN_G
11-09-2006, 16:37
Ми нещо от сорта на "Здр,помниш ли ме аз съм онова странно същество което те заговори на средата на пътя ;) хайде да излезем ако искаш?" :-k

TraPPed
11-09-2006, 17:07
Da be az sym onq "Penio",kvo 6a kaje6 da otidem na edno kafe.Kvo razbira6 pod sy6testvo,....ti sy6testvo li si?

11-09-2006, 17:13
Преди около месец бях в същата ситуация, ама с момиче! Реших се и й писах да се видим след даскало. Сега нещата се развиват добре. Пробвай, мисля, че няма да съжаляваш!

piska_
11-09-2006, 17:16
По-добра идея е според мен да му се обадиш,а не да пишеш смс-и.Като му се обадиш го покани да излезете например.
И аз така мисля :wink: