PDA

View Full Version : A kakvo e tova durjanie ot edin jenkar ?



abcd_
11-08-2006, 12:04
A mi imam edin maluk vupros .. :D Kakvo spored vas e tova jenkar da e s teb 2 dena sled sedmica otnovo v diskotekata .. nakraq momi4eto go pita kfo e tova .." toi kazva nqma da ti otgovorq"i momi4eto totalno ne go tursi ot i za ni6to -bez klikvane bez smsi bez 4at.Vsi4ki sa vi vidqli na diskotekata zaedno i nqkoq tvoq priqtelka go pita-Kakvo stava s teb i s neq ?-a toi samo se usmihne .. Kakvo spored vas e tova .?-. igra, zaka4ka .. da dokaje 4e te ima ili prosto zabavleni .. za ve4erta ili ima 4ustva moje bi ,kato se vklu4i 4e sled vuprosnata ve4er toi znae 4e momi4eto go haresva. Molq vi kakvo moje da stava az nemoga da izmislq pi6ete !
P.S blagodarq :p predvaritelno

koalka
11-08-2006, 12:13
Предполагам темата се отнася за теб.Ами виж...това,което е казал относно дискотеката си личи,че може и да е с други момичета без да го интересува.По-добре не се занимавай с женкари,защото най-често момичетата страдат.Ти реши какво да правиш.За любов не може и да се говори,но може да те харесва,но не е изключено и да си развява байряка. :)

PrIqTeLkA_oT_AdA
11-08-2006, 12:27
:D I az mislq 4e temata se otnasq za teb,sled kato te poznavam .. :pZna4i mila znam ,4e ste ot edin grad no i dvamata se sre6tate samo kogato se vru6tatae week and-a. Normalno e nqkoi da si pomisli ne6to po .. A s vruzka vuprosa moje i da ima ne6to sled kato e trugnal da govori s priqtelkite ti za tova dali ti govori6 za nego ne6to ..i dali go haresva6 ve4e razbral .. Pomisli si hubavo s teb sum!

alisiq20
11-08-2006, 14:29
4ui me sega :Hodi6 na kafenca i vse gledai da si pokrai nego i da si v kompaniq na mom4eta .Pravi se na otnesena, 4e ne ti puka ni6to 4e go obi4a6!Neka vidi 4e ne si negova a si re6ava6 sama .. i dori da znae 4ustfata ti da se sumnqva da iska da te pe4eli .. ei takiva ne6ta :lol: I ne mu obru6tai nikakvo nvnimanie ako te zagovori po tvurdo i takam .. a ako trugne da te celuva mu kazva6 kfo iska6 ot men i takam razbira6 li .. po drupnato ! haide bye i USPEH! :-D Natrii mu nosa!

ani44ka
11-08-2006, 18:22
a mi prai se na nedostupna se edno ne ti puka za nego !Uspeh!!! :lol: