PDA

View Full Version : ПОМОЩ подарък по случай годишнина .(адски мн я обичам) ...



NicknameANdPasswORd
11-08-2006, 12:53
здравейте :) Бих искал да ми помогнете в избора на подарък ... скоро с моята приятелка ще направим 1 година откакто сме заедно и мн бих исал да я зарадвам с нещо оригинално и нещо красиво .... Да не е от Тип дрънкулки злата сребра и т.н. .... Нейскам да я купувам с пари ... за мен а и за нея би ималко мн по голяма стойност нещо което се прави от сърце ... нещо което е романтично ... което връща тръпката ... нещо оригинално ....
Мн ще съм ви благодарен ако можете да ми помогнете .... с каквото и да е било .(знам че има хиляди такива теми) но все пак с всеки изминал ден на хората им идват нови и нови идей ... та знам ли кога какво ще ви хрумне :) мерси мн предварително :::

koalka
11-08-2006, 12:56
Няма ли да е най-добре да го измислиш сам.Какво на нея й харесва?Има много такива темички...а и честита годишнина!

MoHuTo
11-08-2006, 12:58
еми все пак ти трябва добре да я познаваш и да знаеш какво харесва..но аз като момиче бих се зарадвала на огромна плюшка например :wink:

NicknameANdPasswORd
11-08-2006, 13:01
ми в това се крие проблема ... всичко до което ми е стигнал ум-а съм го правил ....
Милиони Плиушки големи малки средни ....
малки сувенирчета
пф ...... Букети цветя по куриери ... нз Сребро .... Кученце (Истинско)
Пиленца (истински) ...... незнам
дайте идей :Д какво са ви подарявали на вас ... :smt007

ObI4Am_Te
11-08-2006, 13:06
Mxm naistina ti trqbva da si izmisli6 !!! Ti q poznava6 po dobre ot nas :) dori niq ne q poznavame ;) Napravi i serenada (Tva be6e v kraga na 6egata ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: emi kakvo izmisli ti :) se pak imate godi6nina ;) se pak 4estita godi6nina :) A pa podaraka moje da ne e koi znae kakvo no da e ot sarce i da i pokaje6 s jesta si 4e q obi4a6 :)

sunny_girl16
11-08-2006, 13:17
Заведи я на някое мн мн романтично място и и кажи какво значи за теб и че единствения подарък, който имаш за нея е сърцето ти :P После можеш да и подариш огромен букет рози. Нз как ти звучи, но аз мисля, че е супер и поне на мен би харесало. Иначе честита годишнина и да се обичате още мнооого време!

jeditte
11-08-2006, 23:37
Изритай ваще и си направете романтична вечер(я) само двамата. Или пък я заведи на необичайно място.Що не на басейн,мен би ме изкефило.За един мой рожден ден моят човек ме заведе на пица...в Шумен ,с влака(живеехме във Варна тогава),качихме се на паметника, изврънках го да ми купи от магазина за един лев тетрис и си цъкахме по влака навръщане...Голямо шоу беше,а спомена е неповторим. Мисли в тая насока нещо...

EVIL_GIRL_
11-09-2006, 06:30
Изритай ваще и си направете романтична вечер(я) само двамата. Или пък я заведи на необичайно място.Що не на басейн,мен би ме изкефило.За един мой рожден ден моят човек ме заведе на пица...в Шумен ,с влака(живеехме във Варна тогава),качихме се на паметника, изврънках го да ми купи от магазина за един лев тетрис и си цъкахме по влака навръщане...Голямо шоу беше,а спомена е неповторим. Мисли в тая насока нещо...Ние пък за 11 месеца ходихме във Варна зехме си хотел :mrgreen: и живяхме два дена :lol: беше незабравимооо

АТАКАБГ
11-10-2006, 01:33
Заведи я някъде,където не е ходила. Накарай я да прекара незабравима вечер :)