PDA

View Full Version : fg



Labtec
11-08-2006, 14:46
axa

iiirish
11-08-2006, 14:55
след като сама чувстваш, че не го харесваш няма смисъл да бъдеш с него само заради него самия. живей живота си и не позволявай на никой нарочно или не, да се бърка в него ;) бъди с момче, към което изпитваш нещо, което ще поддържа тръпката между вас жива!

{STELA}
11-08-2006, 15:52
i as bqh taka imah vruska s mom4e hodihme mnogo vreme i mi omruzna no s vremeto toi preudolq vsi4ko i toi su6to kato v tvoq slu4ai mnogo me obicha6e ama sega sme priqteli.ako ima6 4uvstva kam nego kaji mu i si pogovorete da se znae koi kvo izpitva i ako ima6 jelanie pak moje6 da ste zaedno :wink:

koalka
11-08-2006, 18:36
Ами сега не виждам какво толкова можеш да направиш,освен да си живееш живота.Разделили сте се и толкова.Ти не го харесваш.Не мисли за бъдещето-не го знаеш.

ruff_rider_lady
11-08-2006, 19:14
Имам съвсем същия проблем , само че с всички момчета :? . Може би е страх от обвирзване , а може би наистина не изпитваш никакви чувства към него . Ако мислиш , че е второто няма какво да правиш с това момче , късай и толкова . Не си губи времето .

11-08-2006, 20:01
Еми , нейноя проблем има две страни ... след малко току виж и момчето пита , как да накара момичето да обърне внимание ... като й казвате "карай" той каквото и да направи , тя става сляпа .. страдал съм от това ....