PDA

View Full Version : mn sum zle i sum stra6no oburkana za tva PLS HELP::::::((((



black_beauty
11-08-2006, 14:29
едва ли някой който няма или е нямал такъв проблем ше ме разбере мн добре обаче ще съм благодарна на всеки който поне се опита да ми помогне :(
през живота си съм имала само 1 приятел(и като кажа на някой той просто седи и ме гледа с отворена уста)а аз по принцип съм такава натура че ако съм самотна го преживявам доста тежко но някак си(наистина много трудно) го преодолявах.обаче толкова дълго чаках някой който харесвам да ми обърни внимание че просто не издържам повече.а в никакъв случай не съм грозна тъпа и т.н. дори напротив и доста момчета го забелязват но по една или друга причина която и да искам не мога да ви кажа винаги когато харесам някой той не отвръща на чувствата ми и не знам тва късмет ли е нещо в мене ли има....нз имам си претенции разбира се обаче не преовеличавам даже по по-грознички и тъпички съм си падала(нз защо) обаче същата работа.и това продължава от години вече (не съм кой знае колко голяма но годинките са ми достатъчно за да се замисля по сериозно за това)
няма ден в който да не мисля колко хубаво би било да има кой да ме прегърне и аз да се разтопя в ръцете му ама само мечти а по принцип съм реалистка и вместо да мечтая гледам да действам
ако не се сещате какво да отговорите на такъв объркан проблем приемам и съвети как още от началото да се покажа в истинската си същност пред някой който харесвам,понеже се държа дръпнато и като пълна идиотка(въпреки че след известно време се окопитвам и почвам по нормален начин,но може би като си набият грешна представа в последствие е трудно да си изградят друга :-s )
[-o< помогнете защото съм в мн гадно положение [-o<

nasty_f
11-08-2006, 14:59
Mi i az sum imala takiva momenti,kato iskam da sum s nqkoi i trugna da pravq nqkoi gluposti i se durja tupo ot pritesnenie i te vednaga si izgrajdat gre6no mnenie za men...Nali znae6,4e purvoto vpe4atlenie e nai-vajnoto :lol: .Gledai da ne se precepva6 mnogo kato si govori6 s mom4eto,koeto haresva6.Naprotiv,druj se dori i po-otrakano i se pravi,4e ne ti puka za ni6to,budi po-otvorena.Zagovarqi go po u4ili6teto,a ako ne ste priqteli napravi ne6to nara4no,za da go zagovori6...Moje kato minava6 pokrai nego da se udari6 leki4ko v nego vse edno ne si go vidqla,ili mu se usmihvai kato go vidi6...Ne znam,za tova ti 6e si izmisli6,no tova moga da ti kaja az...Uspeh :wink:

{Sweet_Dreams}
11-08-2006, 15:06
Ами аз не съм имала такъв проблем за сега,но най-добрата ми приятелка го имаше!Значи тя беше по същия начин.По цял ден се измъчваше и се луташе и се питаше какво и има и защо няма някой до нея.А на мен ми беше още по тъжно да я гледам такава.И знаеш ли как се оправи.Хванах я и и казах"слушай какво или ще се осъзнаеш или не знам какво ще става с теб"Постепенно и говорих какво ли не и накрая имаше други развлечения,които я накраха да спре да мисли за това дали е сама или не.Не и пукаше вече.Напрекъснато беше около приятели,по дискотеки,по кафета нагоре-надолу.И сега да ти кажа има толкова момчета около нея,че не може да се отърве от тях.Затова моя съвет е да престанеш да мислиш за това.Млад човек си,живей си живота и рано или късно ще се появи твоя рицар на бял кон,точно когато най-малко си очаквала.Горе главата и давай напред! :wink: :lol: И не му мисли много \:D/

iiirish
11-08-2006, 15:12
разбирам те напълно и знам колко е тежко. преживяла съм всеки момент в който имаш нужда от нечия подкрепа, имаш нужда Той да е до теб и просто да те прегърне и да те притисне до себе си, знам какво е да се чувстваш сама и единственото, което да искаш е тази самота да изчезне...
но празнотата се запълва с времето. днес може да нямаш опора, а утре може да имаш. живота ни поднася толкова много изненади, че не бива да се учудваме, че днешното нещастие утре би могло да се превърне в неизмерима радост. просто се остави на течението, а докато плуваш надолу, някъде по пътя си ще срещнеш това за което мечтаеш ;)

mechtaq_za_teb
11-08-2006, 16:07
Emi mai i az sam v takova polojenie,no e malko po razli4no.Ima takiva,koito adski mnogo me haresvat,no az ne otvrashtam na tehnite 4uvstva.V momenta dori ne mi se misli za neshto po seriozno,zashtoto prejivqvam bolkata ot edna lubov...
Kolkoto do tvoq problem,smqtam 4e nqma za kakvo da se trevojish! :) Vsichko shte si se naredi ot samosebe si taka che spox :) gledai po usmihnato na jivota,ne go propilqvai v pritesneniq.

M`IN`LOVE
11-08-2006, 16:45
mi...da si priznaq i az sum imal podpben problem...istinata e 4e trqaa da se pokaje6 takava kakvato si i da pokazva6 na mom4eto 4e e specialno za teb. a ako ne ti otvyrne togava, problema e v nego! 8)

sherry
11-08-2006, 16:58
Мисля си, че всичко ще се оправи. Нали си чувала приказката, че след всичко лошо, идва хубавото. Дано това ти даде сили. Просто всеки е минавал през такива моменти, когато не му е вървяло в любовта и не са отговаряли на чувствата му. Най - вероятно скоро ще се запознаеш с момче, което да ти даде това, от което имаш нужда.

rado89
11-08-2006, 17:23
уф момиче сашата история сам и аз и вече просто ми писна.От 2 години сигурно се на некви кучки попадам и свестните моми4ета дет ги харесвам никво внимание не ми обращат

koalka
11-08-2006, 17:28
Мисля си, че всичко ще се оправи. Нали си чувала приказката, че след всичко лошо, идва хубавото. Дано това ти даде сили. Просто всеки е минавал през такива моменти, когато не му е вървяло в любовта и не са отговаряли на чувствата му. Най - вероятно скоро ще се запознаеш с момче, което да ти даде това, от което имаш нужда.Напълно съм съгласна с Шери.

11-08-2006, 18:22
black_beauty, подписа ти трябва да е така, за да е правилен на английски:

Love is a name,
Sex is a game,
Say the name
And play the game.

За самотата...много хора са така като теб, търсят, а не намират. Много се дразня като почнат клишетата - за всеки влак си има пътници, все ще срещнеш някого. Е, да ама не. Не винаги става така. Но пък винаги има надежда, винаги.

me4tatelka555
11-08-2006, 18:44
едва ли някой който няма или е нямал такъв проблем ше ме разбере мн добре обаче ще съм благодарна на всеки който поне се опита да ми помогне :(
през живота си съм имала само 1 приятел(и като кажа на някой той просто седи и ме гледа с отворена уста)а аз по принцип съм такава натура че ако съм самотна го преживявам доста тежко но някак си(наистина много трудно) го преодолявах.обаче толкова дълго чаках някой който харесвам да ми обърни внимание че просто не издържам повече.а в никакъв случай не съм грозна тъпа и т.н. дори напротив и доста момчета го забелязват но по една или друга причина която и да искам не мога да ви кажа винаги когато харесам някой той не отвръща на чувствата ми и не знам тва късмет ли е нещо в мене ли има....нз имам си претенции разбира се обаче не преовеличавам даже по по-грознички и тъпички съм си падала(нз защо) обаче същата работа.и това продължава от години вече (не съм кой знае колко голяма но годинките са ми достатъчно за да се замисля по сериозно за това)
няма ден в който да не мисля колко хубаво би било да има кой да ме прегърне и аз да се разтопя в ръцете му ама само мечти а по принцип съм реалистка и вместо да мечтая гледам да действам
ако не се сещате какво да отговорите на такъв объркан проблем приемам и съвети как още от началото да се покажа в истинската си същност пред някой който харесвам,понеже се държа дръпнато и като пълна идиотка(въпреки че след известно време се окопитвам и почвам по нормален начин,но може би като си набият грешна представа в последствие е трудно да си изградят друга :-s )
[-o< помогнете защото съм в мн гадно положение [-o<



ami,milo momi4e, prosto kato 4eta tvoite dumi vse edno 4eta sobstvenata si istoriq. az haresvam edno mom4e ot ve4e 5 godini!!! pravila sym kakvo li ne, govorila sym s nego za tova dori, no nai-silnoto 4uvstvo koeto toi izpitva kym men e simpatiqta, misli me za sladka no...ni6to pove4e...za tezi 5 godini si priznavam 4estno sym bila mnogo nahalna ponqkoga sprqmo nego, no NITO VEDNYJ ne e propusnal da me pozdravi.imam predvid 4e toi naistina e mom4eto me4ta, dobyr e, pomaga vinagi na pritelite si, raboti zdravo, imame ob6ti temi na razgovor...no NI6TO !!! ne e minal nito edin den otkakto zapo4nah da go haresvam, v koito da ne sym si zadala vyprosa "za6to?", no po toq s priqtelkite mi sme govorili milioni pyti.v kraina smetka si napravih izvoda 4e ako mi e pisano (kolkoto i banalno da zvu4i) da sym s nego to rano ili kysno sydbata 6te ni sybere po edin ili drug povod.az sy6to sym imala drugi vyzmojnosti, ne sym grozna, mnogo drugi mom4eta saproqvqvali inteses kym men, no men vinagi ne6to me spira6e i se qvqva6e edna ogromna bariera mejdu nas. mislq 4e tova ne vaji samo za men. moje bi 6tom ni6to ne e stanalo dosega zna4i prosto ne toi e 4oveka koito e v systoqnie da te nakara da se 4uvstva6 spezialna, kolkoto i da si slkonna da go idealizira6 (vseki ideslizira po svoi na4in tozi, koito haresva).az iskreno se nadqvam ti da nameri6 izhod ot labirinta na nespodelenata lubov...ako trqbva da obob6tq, jivota e pred teb i vsi4ko e vypros do vreme...USPEH \:D/ :lol:

TheFreakBoy92
11-08-2006, 20:09
едва ли някой който няма или е нямал такъв проблем ше ме разбере мн добре обаче ще съм благодарна на всеки който поне се опита да ми помогне :(
през живота си съм имала само 1 приятел(и като кажа на някой той просто седи и ме гледа с отворена уста)а аз по принцип съм такава натура че ако съм самотна го преживявам доста тежко но някак си(наистина много трудно) го преодолявах.обаче толкова дълго чаках някой който харесвам да ми обърни внимание че просто не издържам повече.а в никакъв случай не съм грозна тъпа и т.н. дори напротив и доста момчета го забелязват но по една или друга причина която и да искам не мога да ви кажа винаги когато харесам някой той не отвръща на чувствата ми и не знам тва късмет ли е нещо в мене ли има....нз имам си претенции разбира се обаче не преовеличавам даже по по-грознички и тъпички съм си падала(нз защо) обаче същата работа.и това продължава от години вече (не съм кой знае колко голяма но годинките са ми достатъчно за да се замисля по сериозно за това)
няма ден в който да не мисля колко хубаво би било да има кой да ме прегърне и аз да се разтопя в ръцете му ама само мечти а по принцип съм реалистка и вместо да мечтая гледам да действам
ако не се сещате какво да отговорите на такъв объркан проблем приемам и съвети как още от началото да се покажа в истинската си същност пред някой който харесвам,понеже се държа дръпнато и като пълна идиотка(въпреки че след известно време се окопитвам и почвам по нормален начин,но може би като си набият грешна представа в последствие е трудно да си изградят друга :-s )
[-o< помогнете защото съм в мн гадно положение [-o<

ми аз съм момче на 14 от СФ и нз що не се регна направо в сайта.както и да е.аз съм същия проблем като black_beauty и както се описва и по характер съм същия и .... така и аз имам същия проблем и нз как да го реша.разбрахме за моми4е ама за мом4е :( :| ..... как?

LO6IQ
11-11-2006, 20:18
Мисля си, че всичко ще се оправи. Нали си чувала приказката, че след всичко лошо, идва хубавото. Дано това ти даде сили. Просто всеки е минавал през такива моменти, когато не му е вървяло в любовта и не са отговаряли на чувствата му. Най - вероятно скоро ще се запознаеш с момче, което да ти даде това, от което имаш нужда.Напълно съм съгласна с Шери.
напълно съм съгласен и с 2ма ви :P

11-11-2006, 20:45
eb*l sum mu maikata be. gledaite se kfi ste si4kite, kak niama da ste sami kato pretenciite i samo4ustvieto vi sa visoki do nebeto. kato te haresvat 1000 momm4eta zemi ta im obarni vnimanie be , nema se jeni6 za tiah , vremenno e i ako ne stane ni6to zabravia6... kfo civrite i 4akate da vi doide princa na me4tite koito taka i ne sa6testvuva. tolkova ste zabludeni ot sobstvenite si vijdania za sveta 4e prosto niama nakade pove4e. za tfa v 90% ot mom4etata gi e sram da vi priznaiat 4uvstvata si 6toto sa se napla6ili ot takiva kato vas...

LO6IQ
11-11-2006, 20:49
Псст... недей говори в множествено число .. някои хора не са в групата :mrgreen:

11-12-2006, 09:44
едва ли някой който няма или е нямал такъв проблем ше ме разбере мн добре обаче ще съм благодарна на всеки който поне се опита да ми помогне :(
през живота си съм имала само 1 приятел(и като кажа на някой той просто седи и ме гледа с отворена уста)а аз по принцип съм такава натура че ако съм самотна го преживявам доста тежко но някак си(наистина много трудно) го преодолявах.обаче толкова дълго чаках някой който харесвам да ми обърни внимание че просто не издържам повече.а в никакъв случай не съм грозна тъпа и т.н. дори напротив и доста момчета го забелязват но по една или друга причина която и да искам не мога да ви кажа винаги когато харесам някой той не отвръща на чувствата ми и не знам тва късмет ли е нещо в мене ли има....нз имам си претенции разбира се обаче не преовеличавам даже по по-грознички и тъпички съм си падала(нз защо) обаче същата работа.и това продължава от години вече (не съм кой знае колко голяма но годинките са ми достатъчно за да се замисля по сериозно за това)
няма ден в който да не мисля колко хубаво би било да има кой да ме прегърне и аз да се разтопя в ръцете му ама само мечти а по принцип съм реалистка и вместо да мечтая гледам да действам
ако не се сещате какво да отговорите на такъв объркан проблем приемам и съвети как още от началото да се покажа в истинската си същност пред някой който харесвам,понеже се държа дръпнато и като пълна идиотка(въпреки че след известно време се окопитвам и почвам по нормален начин,но може би като си набият грешна представа в последствие е трудно да си изградят друга :-s )
[-o< помогнете защото съм в мн гадно положение [-o<da ti kaja az sum po4ti kato teb i az pr kogato se zapoznaq s nqkoi i purvoto vpe4etlenie 4e sum mn zatvorena i sramejliva i posle ve4e krai si4ko se oburkva.........ta ako iskate vijte i moqta istoriq tq e v temata KAK DA QDOSAME JENKAR

{Sweety_f}
11-12-2006, 18:12
4есно казано аз съм то4но обратното мом4етата които харесам по принцип все ми обръщат внимание оба4е мн се здухвам отна4ало но после ве4е е лесно нз как мога да ти помогна но се опитай да се държиш по спокойно когато си с мом4е...

black_beauty
11-12-2006, 19:18
4есно казано аз съм то4но обратното мом4етата които харесам по принцип все ми обръщат внимание оба4е мн се здухвам отна4ало но после ве4е е лесно нз как мога да ти помогна но се опитай да се държиш по спокойно когато си с мом4е...


еми виж са от мене извира спокойствие дали ше съм с което и да е момче или момиче само че или не казвам нищо или рядко казвам нещо умно като съм с момчето което харесвам (в повечето пъти първото защото просто нямам представа какво да му кажа)