PDA

View Full Version : Конфликти!!



11-08-2006, 15:36
Да започна-Проблемът не е мой,а на една приятелка,която много уважавам.Тя е в моя клас и ще я нарека Б.Сега сме 8 клас,нов клас,ново даскало и преди това не я познавах.Та още от първия учебен ден тя се водеше с едно момче,но не са гаджета а много добри приятели(поне бяха).Момчето е Л..И преди една седмица една-М. (забравих да поясня,че Б.и Л. седят заедно)си размени мястото с Б.(тоест премести и нещата за което тя не знаеше) и когато Б. се върна М. се правеше на тъпа,а Л. каза"За какво ми е да местя М.!Тя се държи добре с мен,за разлика от теб!"И Б. адски се ядоса,защото думите му не бяха истина.И разбира се следващото междучасие аз и една фр.,която сяда до мен предложихме на Б. да седне до нас(една от нас да отиде на нейното място) но тя отказа.На другия ден Л. призна вината си и седна до Б.,а М.му се разсърди(за 2 минути).И днес в голямото междучасие засякох Л. и М. да вървят прегърнати,а Б. не ги видя,но те постоянно бяха заедно и я изолираха.Тогава Б. се шегуваше,че са влюбена двойка и т.н.,но и беше адски гадно.Изведнъж ми каза"Мн мерси,че ми предложи да седна до вас!Усещам,че с теб ще се разберем,а с други ще се отдалечим и погледна Л. и М.!"После пак стана весела и пак седна до Л.,но игнорираше М.!А тя пък се премести пред Л.!Знам,че е адски объркано,но искам да ми кажете вашата преценка,защото аз заемам страна по пристрастяване,а вие не ги познавате и можете да видите нещата каквито са!Много ви благодаря предварително!И ако може кажете ми да стоя безучастна или да направя нещо? :smt012

KpuCuTo0o
11-08-2006, 15:43
Mi samo moga da ti kaja da podkrepqsh priqtelkata si...

MuJIoTo
11-08-2006, 16:11
Ами да ти кажа тая М. явно си е паднала по Л., а Б. осъзнава че Л. не е това което тя си е мислила. Поне така звучи отстрани. Трябва да знаеш че в нов клас с нови хора винаги има интриги, просто са неизбежни. Нещата ще се оправят, може и да не станат по старо му, но пак ще се нареди добре.

Shadow_Walker
11-08-2006, 16:13
Ситуацията наистина е гадничка...и аз подкрепям приятелката ти.
Но все пак мисля, че вдигането на толкова шум около това с кого ще сядаш и т.н. е тъпо...в моя клас също се получха разни такива работи... :| [

melani
11-08-2006, 16:14
oh opletena i obarkana istoriq i vse pak svanah!!Vij sega spored men TAZI VAPROSNATA М. ili si pada po Л. ili prosto se drazni i zavijda na tvoqta fr. Opitai se da govori6 s Л. i go pitai kakvi igri igrae s negovata uj nai-dobra priqtelka!!

11-08-2006, 17:00
oh opletena i obarkana istoriq i vse pak svanah!!Vij sega spored men TAZI VAPROSNATA М. ili si pada po Л. ili prosto se drazni i zavijda na tvoqta fr. Opitai se da govori6 s Л. i go pitai kakvi igri igrae s negovata uj nai-dobra priqtelka!!Мерси на всиички!Да поясня преди малко приказвах с Л. и го питах какво става и той ми каза,че Б. се държала адски гадно с него,а М. -по-добре....Но според мен това не е вярно,защото Б. е адски мила,а М. само се фръцка с телефон в ръка.Относно коментара за вдигане на шум за до кого ще сядаш... O:) Имах в предвид,че изобщо М. изобщо не помоли Б.,а само чакаше Б. да излезе,че да и премести чантата. :D

sUn4O[hOuSe]
11-08-2006, 22:18
Mi samo moga da ti kaja da podkrepqsh priqtelkata si...

strange__
11-09-2006, 15:28
8 клас е годината на интригите :mrgreen: После нещата коренно се променят....тоест нз в общия случай,но в нашия клас се получи точно това-каквото имаше да става (конфликти,караници и тн.) стана в 8 кл,а сега сме адски задружния клас :wink: