PDA

View Full Version : podaruk za rd



11-08-2006, 18:08
Edna suu4eni4ka ima rd v petuk i se 4udq kakvo da i podarq.
Tq mi e nai-dobra fr v u4ili6te, ama se poznavame ot malko vr(zai4e sum)
i mn se 4udq kakuv podaruk 6te e podhodq6t.
[-o< molq vi daite idei [-o<

11-08-2006, 18:18
vzemi i nqkoe sladko suvenir4e,ima mn hubavi vijdala sam,ako iska6 ne6to po nestandartnomoga da ti dam idei.Ako ne moje nqkoq bluzka ili 6apka i 6al ot teq gotinite ima mnogo hubavi.ako ne rezerven variqnt e kozmetika(az li4no ne obi4am da podarqvam).I vzemi nqkoe cvete i edna karti4ka s qko pojelanie!!!!!

SweetBunny
11-08-2006, 19:18
Зависи с колко пари разполагаш, зависи какво харесва, какво ти е казвала,че иска и т.н. Ние НЕ я познаваме :shock:

Иначе можеш да й вземеш някаква козметика (грим, диздорант), блузка...нз :)

BornFromPain
11-08-2006, 20:16
Хахах дезодорант е гавра!! Тва е подарък тип "по принцип съм си безидеен ама тоя път дори не реших да се пробвам да измисля нещо по-оригинално".
Не знам за вас ама аз като подарявам нещо на някой трябва да е с историйка.. Примерно крадеш табела от рейса, който най-много мрази и му я подаряваш да си я сложи на стената и да я надупчи с ножове :> Подарявал съм и всякакви готини рекламни табели от навън, столче от макдоналодс, щом сте от 1 клас можеш да надпишеш вместо картичка парче от дневника в даскало(естествено само ти и тя да знаете кой го е откъснал).. Изобщно идеи има много :> Аз на мойте приятели само такива неща подарявам, понеже е много по-готино да получиш подарък с история отколкото "ей ти тва, ей са го купих от магазина" :> Пък и тия работи се помнят повече :П

гостенче
11-09-2006, 12:04
Хахах дезодорант е гавра!! Тва е подарък тип "по принцип съм си безидеен ама тоя път дори не реших да се пробвам да измисля нещо по-оригинално".
Не знам за вас ама аз като подарявам нещо на някой трябва да е с историйка.. Примерно крадеш табела от рейса, който най-много мрази и му я подаряваш да си я сложи на стената и да я надупчи с ножове :> Подарявал съм и всякакви готини рекламни табели от навън, столче от макдоналодс, щом сте от 1 клас можеш да надпишеш вместо картичка парче от дневника в даскало(естествено само ти и тя да знаете кой го е откъснал).. Изобщно идеи има много :> Аз на мойте приятели само такива неща подарявам, понеже е много по-готино да получиш подарък с история отколкото "ей ти тва, ей са го купих от магазина" :> Пък и тия работи се помнят повече :П

ако знаеш колко време търся човек с идеи,идеи за изненади =D> ,не само - "Какво да купя "
И според мен,по-оригинално е самата изненада,начинът по който ще зарадваш човекът. Дай и други идейки :D

ПП-Не съм момичето,което е пуснало темата

BornFromPain
11-09-2006, 18:50
Ами то си зависи от човека.. Примерно една от моя клас е неква доста готинка и само манипулира глупаците от класа ми като се понагъзи тук - там, и на нея ше и подаря дистанционно като й дойде рд-то.. Да ги управлява още по-лесно хах :>>
Хаха много добър подарък дето съм си мислил също е бисквита с картичка.. Яко ми е любопитно дали тоя, на който ще я подаря ще я изяде или ще си я пази хахах.
Лелеее и най-добрия подарък за човек, който може да пуши вкъщи!! Пепелник от БДЖ. Невеоятни са.. Заковаваш го до компа на някой шкаф и най-готиното е, че само слагаш едно пликче отдолу - дъпаш го и сичко се изсипва.. Без даже да го махаш.. Ей такъв колко искам :/