PDA

View Full Version : Kakvo 6te napravite pri takava situaciq:



^EliTo
11-08-2006, 17:13
Hodih s edno mom4e mn se obi4ahme i bqhme mn dobri priqteli sled 1god i 5 meseca az skusah s nego zaradi nqgoviqt nai-dobur priqtel kogoto haresvah :roll: Cqlo lqto imah nqkakva ako moga da go nareka "vruzka" s tova mom4e (priqtelq) Ama kato po4nahme u4ili6te biv6eto mi gadje zapo4na otnovo da me svalq, a az zapo4nah da izpitvam predi6nite si 4uvstva, kum priqtelq mu ne izpitvam po4ti ni6to ve4e. A biv6iq iska da me celuva, dokosva me a az nz kakvo da pravq :cry: Mejdu drugoto edna ot naj-dobrite mi priqtelki e vlubena v biv6iq, a toi ne q haresva a iska men :cry: Kakvo bihte napravili na moe mqsto?

ateto
11-08-2006, 17:17
Az ako bqh sigurno shtqh da se pozibia s priqtqla si :) ( shte mi zima mackata toia :-D)Probvcai po nqkaf nachin da zaribish priqtelkata si s toia ot lqtoto i da se vyrnesh pri stariq. A i shte stane gotino ako izlizate chetirimata :) Nqkvo qko zapleteno priqtelstvo :)

HopeLesss
11-08-2006, 17:21
Ми не знам, аз по принцип не бих позволила изобщо да се стигне до тази ситуация. Не ти ли стига, че си разбила едно приятелство като си застанала между двамата, ами сега искаш пак да се върнеш при бившия? [-(

koalka
11-08-2006, 17:26
Ами да ти кажа твоята ситуация е доста объркана!Трябва да решиш най-накрая с кой искаш да си,защото по тоя начин ще разбереш кой наистина обичаш.Сега...бившия-ок,възвърнали са ти се чувствата към него-ами бъди с него.Ти явно почваш отново да го обичаш.А приятелят ти сегашния-разделяш се с него като приятели и това е.Ама да не стане след време и към него чувствата ти да се възвърнат.Помисли си добре.А относно най-добрата ти приятелка-тя само го харесва,а той имам чувството,че има нещо повече от харесване от него страна към теб.Така че говориш с нея и се разбирате като приятелки.Той така и така няма да тръгне с нея,защото и да не беше ти той не я харесва,а към теб чувства има...

ruff_rider_lady
11-08-2006, 18:19
Ми доста кофти се е получило , но ще ти кажа да действаш със сърцето си (и малка доза с разума си) . И понеже съм адски егоцентрична ще те посъветвам : така или иначе те вече не са приятели , ти пак харесваш това момче и той те харесва , така че съберете си се . Живота е един живей си го както ти харесва . И мисли за себе си сега :D .

miloto_girl_4e
11-08-2006, 18:21
Не виждам къде е проблема, бившият те иска, твоите чувства към него се възвръщат, вече не харесваш приятеля му ...
Всичко се е наредило, такаче действай, съберете се :)

MoHuTo
11-08-2006, 21:35
Не виждам къде е проблема, бившият те иска, твоите чувства към него се възвръщат, вече не харесваш приятеля му ...
Всичко се е наредило, такаче действай, съберете се :)

Дам съгласна съм!Действай, за да не съжаляваш после, че не си се пробвала!

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 21:42
Не виждам къде е проблема, бившият те иска, твоите чувства към него се възвръщат, вече не харесваш приятеля му ...
Всичко се е наредило, такаче действай, съберете се :)

Дам съгласна съм!Действай, за да не съжаляваш после, че не си се пробвала!
дамззз и аз така мисля :? :)

LO6IQ
11-11-2006, 20:11
Не виждам къде е проблема, бившият те иска, твоите чувства към него се възвръщат, вече не харесваш приятеля му ...
Всичко се е наредило, такаче действай, съберете се :)

Дам съгласна съм!Действай, за да не съжаляваш после, че не си се пробвала!
дамззз и аз така мисля :? :)
дамз и аз тей мисля :mrgreen:

He3HauKa
11-11-2006, 20:49
Бих решила какво искам,и бих престанала да разигравам хората.А и няма смисъл да се връщаш при бившия,той е бивш,нека си остане такъв. :lol:

iiirish
11-11-2006, 21:33
бих се върнала при бившия без да се замисля! не ме интересуват приятелки, приятели и т.н. - живота си е мой и аз не съм длъжна да давам обяснения на този или онзи за всяко мое действие или постъпка!

Mikohito
11-11-2006, 21:46
Ситуацията ти е доста заплетена но все пак бих ти дал съвета да решиш с кого ти е по приятно и кого обичаш наистина защото да не вземеш след време да съжаляваш за решението си каквото и да е то.Няма гаранция,че ще постъпиш правилно каквото й да решиш но все пак го обмисли добре.Ок ако наистина започваш да си връщаш чувствата към бившия няма лошо съберете се отново но при това положение трябва да поговориш на дълго и широко със сегашното си гадже и с приятелката си защото по добре да знаят за решението ти от сега.И да бъдат по леко наранени.Иначе Успех с бившия.

LO6IQ
11-12-2006, 07:12
бих се върнала при бившия без да се замисля! не ме интересуват приятелки, приятели и т.н. - живота си е мой и аз не съм длъжна да давам обяснения на този или онзи за всяко мое действие или постъпка!
Ами то и аз... ако имах бивша... :mrgreen:

sunny_girl16
11-12-2006, 07:18
Ти трябва да прецениш към кой от двамата изпитваш чувства ,защото няма смисъл да си с някой,който не обичаш. Ако решиш, че това и бившия ти, то поговори с приятелката ти, тя трябва да те разбере. Все пак старата любов ръжда не хваща :wink:

BunnYY_f
11-12-2006, 08:50
Не виждам къде е проблема, бившият те иска, твоите чувства към него се възвръщат, вече не харесваш приятеля му ...
Всичко се е наредило, такаче действай, съберете се :)
И аз съм на същото мнение :)

summer_04
11-12-2006, 09:19
Ами да ти кажа твоята ситуация е доста объркана!Трябва да решиш най-накрая с кой искаш да си,защото по тоя начин ще разбереш кой наистина обичаш.Сега...бившия-ок,възвърнали са ти се чувствата към него-ами бъди с него.Ти явно почваш отново да го обичаш.А приятелят ти сегашния-разделяш се с него като приятели и това е.Ама да не стане след време и към него чувствата ти да се възвърнат.Помисли си добре.А относно най-добрата ти приятелка-тя само го харесва,а той имам чувството,че има нещо повече от харесване от него страна към теб.Така че говориш с нея и се разбирате като приятелки.Той така и така няма да тръгне с нея,защото и да не беше ти той не я харесва,а към теб чувства има...
suglasna sum ! O:)

MaRtiTyY
11-12-2006, 09:26
Аз бих говорила с моята приятелка и щте й обясня,че имам чувства към него,а явно и той има и щте се постарая да не се скарам с нея(ако ми е наистина толкова добра приятелка)заради едно момче! :wink: :wink:

teardrop
11-12-2006, 13:09
бих се върнала при бившия без да се замисля! не ме интересуват приятелки, приятели и т.н. - живота си е мой и аз не съм длъжна да давам обяснения на този или онзи за всяко мое действие или постъпка!

the same

PerfectStrang3r
11-12-2006, 16:47
Щом бившият те сваля и ти го харесваш.. всичко се е наредило.. действай ;)

sladka_kuchka
11-12-2006, 19:33
lele momiche ti si sp zle kak moe da razvalqsh priqtelstvo po dobre se gramni :smt009 :smt017

LO6IQ
11-12-2006, 19:40
lele momiche ti si sp zle kak moe da razvalqsh priqtelstvo po dobre se gramni :smt009 :smt017
Недей се гърми :mrgreen:
Щом имаш чувства към бившия а тои те сваля се върни при него0о0о0 :mrgreen:

nasty_13
11-12-2006, 19:59
щях да си направя латино сериал :mrgreen:
сериозно била съм в подобно оплетени ситъации но нещото което ме е спсявало е задаването на въпросите : :arrow: Какво иксам кого :arrow: искам, и :arrow: какво точно изпитвам :?: