PDA

View Full Version : Още един случай на "тайни" чувства ...



Vato!
11-08-2006, 17:33
Значи , пише ви момче , от едно маалко градче ...
Сутрин ставам рано , с мисълта , че отивам на даскало , да уча ... да се среща с приятели , и да се срещна с едно конкретно момиче ... да ...
Нещо ми стана ... влюбих ли се , какво стана то , вече апетита ми изчезна , настоерние - Никакво!
Да не говорим ,че разни сънища сънувам ... ех , само сънища остават.

В един клас сме ... не се познаваме много много ... все пак е "новото" момиче.Другите не виждат кой знае какво в нея , но според мен има нещо специално - както и във всички хора , така и в нея , но в нея нещо ми допада.

Проблема е , че не мога да обеля и дума пред нея ... верно , че си говорим , от време на време да я разсмея .. и така , некоя и друга приказка , лафче .. смешка и т.н.

Сега , може да не съм казал , кой каквото и да е , просто си написах каквото ми дойде на главата ... празната глава \:D/
Пътувам от далеко , а тя е от града.
Само тези 7 учебни часа ни държат заедно , и може би некое от междучасията. От време на време сядаме на един чин , да споделим химикалка , тетрадка , лист или учебник , но нещата които се случват на всеки ученик , в ежедневието му ...

Искам да разбера , как момичето да разбере ,че имам чувства към нея , но не да й го кажа директно ... нямам смелост за това [-X
Пък и не искам с приятели , последният път когато стана така ... си остана така :lol:

Дайте съвет , какво да правя ... не съм някой отворен .. е , отворен се правя , но иначе си гълтам езика видя ли момиче , в което съм ... един вид "флюбен" :mrgreen:

koalka
11-08-2006, 17:39
Ами това,че е ти живееш по-далечко не е проблем.Нали все пак се виждате всеки ден в училище.Приятелю,ако не преодолееш страха си,разбери-просто няма как да стане по друг начин.Каниш я на среща и си признаваш всичко.Не се сещам за друг начин.

ateto
11-08-2006, 17:40
Otivash pre neq i i kazvash kakvo chuvstvash! Momichetata se kefat na tia raboti! Ako preglutnesh srama shte i i go kajesh shte vidish kolko po dobre shte ti se razvie jivota! Nqma da te e sram!! I az bqh taka. Da ne ti puka ot nishto i ot NIKOI!

dream_dragon
11-08-2006, 17:56
Положението ти е ясно. Имах същите проблеми и ще ти кажа, че не е лошо да й напишеш нещо подобно. Излей си чувствата или ги го кажи по този начин.

ruff_rider_lady
11-08-2006, 17:59
Най - добре ще е да й го кажеш , когато сте само двамата , защото иначе и тя ще се притесни и може да се получи гаф (по-скоро за теб) . Или ако не можеш постарай се да и привлечеш вниманието : с поглед , с мили жестове (но не прекалено , за да не те помисли за прекалено мекошав) , с усмивки (те много помагат) , ако някой каже нещо не много хубаво за нея да я защитиш , да заставаш на нейна страна (от време на време ) и т.н. . Убедена съм , че ще се сетиш и за други неща , които ще и привлекат вниманието ( все пак ти я познаваш най-добре ) . Успех !

11-08-2006, 18:48
Абе , познавам я добре ... тя е нова :)
Аз съм от далеч
През часовете , човек не научава много от матеряла , пък и много за другите хора.

Имам я в скайп , но според мен ще си останем с тези чатове , и некой друг празен разговор ...

Просто незнам защо ми е толкова кофти ... всички ми казват - кажи й го , тя момичетата го харесват ...
Еми не мога ... примерно , знам че , е хубаво наживо , докато аз ако съм от другата страна на 30 км от нея , ще ми е по-лесно , но после като се видим и .... и стигам до там ,че главата в стената ](*,)

vvs_go
11-08-2006, 20:02
AZ IMAM IDEQ: zna4i i mene me e sram da spodelq 4uvstvata si i iskam da izvyrtq temata taka " RE6IH SE, OTIVAm pri neq i sega kakvo(kazvam kak se dyrja)"

KuReC
11-08-2006, 20:12
pffffffffff kuf si ti takuf we braat ko iska6 sq da ne ta vurji li ima6 i skype mi mnogo qko we pokani q na kafe v skype ako sabere6 smelost na jivo po dobre :) i posle i go kazva6 tolko li e trudno we se eno vijda6 dqdo gospod sam si gubi6 6ansovete aaaaaa i ne mi kazvai 4e sled daskalo nemoi6 i otdeli6 1 4as vreme za 1 kafe are dano sum ti pomognal

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 21:49
pffffffffff kuf si ti takuf we braat ko iska6 sq da ne ta vurji li ima6 i skype mi mnogo qko we pokani q na kafe v skype ako sabere6 smelost na jivo po dobre :) i posle i go kazva6 tolko li e trudno we se eno vijda6 dqdo gospod sam si gubi6 6ansovete aaaaaa i ne mi kazvai 4e sled daskalo nemoi6 i otdeli6 1 4as vreme za 1 kafe are dano sum ti pomognal

Правилно!!! :-D

zoben_pitbul
11-09-2006, 19:08
Пич,глей ся-не се прави на срамежлива девица,а бъди МЪЖ!Първия път е най-трудно да го кажеш,по-нататък вече ще видиш,че ще ти стане по-лесно.Казваш и някое междучасие ела с мен да се разходим,отивате някъде насаме и и казваш,че я харесваш.После тя ако каже същото отиваш при нея и я целуваш(спокс,ако тя също ти каже,че те харесва вече ще си се вцепенил и става по-лесно :-D Направо не знаеш къде си и какво правиш).Така стават нещата,недей да правиш някакви детинщини :wink:

iiirish
11-09-2006, 19:50
старай се дори в училище да прекарвате повече време заедно, намирай общи теми за разговор, предразполагай я да споделя, да говори това, което й е на сърцето и сам ще се убедиш, че тя съвсем скоро ще те почувства близък. естествено тогава има опастност тя да те приеме като много добър приятел, но все пак стискаме палци да изпита истински чувства към теб! ;)