PDA

View Full Version : какво значи това????



непознат
11-08-2006, 17:37
значи харесвам си едно момиче! беше ме страх да говоря с нея щото си харесваше някакво друго момче от доста дълго време и постоянно говореше за него но той не й обръщал никакво внимание! по едно време разбрах че и тя ме харесва много и след известно време тя ми призна че ме харесва и тръгнахме с нея! излизахме постоянно с нея на кафе, на разходка, на кино на всякъде! по едно време не се бяхме виждали 2 дена и тя ми звънна че трябвало да говориме за нещо сериозно и дойде да ми каже че й е супер гадно но си харесвала друго момче и скъсахме, не можахме да говориме много тогава щото така се стекоха обстоятелствата! после нейни приятелки са я видяли след като скъсахме да плаче щото сме скъсали и ми стана много гадно! как може едно момиче да дойде да ти каже че те харесва и след 2 седмици да ми каже че харесва друг! кажете ми какво да правя направо съм се побъркал по нея???

11-08-2006, 17:39
suberete se pak.

koalka
11-08-2006, 17:41
Ами може...просто не са и били сериозни чувствата и си харесва така различни момчета.Ами аз ти предлагам да проведеш едни последен и окончателен разговор,за да разбереш наистина каква е ситуацията.Според мен просто и е било гадно,че сте скъсали,но от друга страна според мен пак няма да се върне при теб-

ruff_rider_lady
11-08-2006, 17:48
Ами чувствата не са били силни или просто е изпитвала симпатии към теб и когато е разбрала , че и ти я харесваш е решила , че ти си "нейното" момче . Има и трети вариант - страх от обвързване . Най - добре е наистина да поговориш с нея , за да се изясните , както казва и koalka .

ateto
11-08-2006, 17:54
Ako lsuchaino reshite pak da trygnete i pak te precaka po dobre ne se zanimavai s neq. Ako se napravi i pochne da ti gi rasi nekvi ot sorta " Sajelqvam mn te haresvam nz kvo si " (az sam siguren che shte go napravi) i ako mislish che ima shans po dobre q podrazni malko. Da razbere kvo e da e bez tebe . Ako naistina te haresva pak shte probva i togava shte se poluchi. Neznam az imam 2 takiva slucheq i v dvate se vyrnaha :) Zavisi ot momicheto

непознат
11-09-2006, 15:33
въпроса е че са и казала че я харесвам и едвам се е престрашила да говори с мене щото си е мислела че ще я отрежа разбрах че яко ме е харесвала ама защо така се получи не мога да си обясня! и даже се чудя дали да говоря с нея последно да ми обясни всичко.

RoSsY88
11-09-2006, 16:08
Такива са хората..понякога виждаш нещо по-добро и тръгваш с него и зарязваш тва дет имаш..пак и нищо не е вечно..Любовта боли...Може би тоя дет си харесаала се окаже грешка и тя може би ще се варне при теб...нали си чувал поговорката "пусни я на свобода ако се варне те обича ако ли не никога не е била твоя..."

JiMiTo
11-09-2006, 17:45
броикаджйика...

непознат
11-09-2006, 17:52
не е брйкаджиика, разбрах даже че не е имала много гаджета и не знае как да се държи с тях много добре както трябва щото няма толкова опит! даже момчето където харесва то никакво внимание не и обръща и не знам какво толкова намира в него :?:

TraPPed
11-10-2006, 07:11
Ami ne e naqsno kakvo iska.

IKisseDAGirL
11-10-2006, 08:07
възможно е, просто не те е харесвала кой знае колко, било е само някакво външно привличане и й е минало бързо, защото е срещнала друг, който я е привличал по същия начин :roll:

а най-вероятно е плакала, тъй като й е било гадно за теб или просто те е имала за близък приятел и не е искала да те наранява :? по-добре не си прави илюзии, че още има чувства към теб, за да не останеш разочарован

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 08:22
Зарежи я ! Тя незнае какво иска от живота . Е такива не харесвам некви неорянтирани #-o

непознат
11-10-2006, 09:47
еми тя като дойде да скъса с мене ми каза че и е супер гадно щото преди това бяхме много добри приятели и и било тъпо че няма да е както преди да сме приятели! еми и аз така мисля да я забравя ама се чудя дали преди това да говоря с нея за последно!

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 09:51
еми тя като дойде да скъса с мене ми каза че и е супер гадно щото преди това бяхме много добри приятели и и било тъпо че няма да е както преди да сме приятели! еми и аз така мисля да я забравя ама се чудя дали преди това да говоря с нея за последно!
няма смисъл

nasty_13
11-10-2006, 13:22
ми...много объркано момиче...ей такива много ме нервят....изясни се със себе си тогава трови чуждия живот..не ми се е случвало подобно нещо,но ако сеслучи бох дала игнор... :smt016

непознат
11-10-2006, 13:47
nasty_13 не си прав ако ти се случи така си мислиш че ей така ще дадеш игнор! дано не ти се случва честно!

11-10-2006, 13:55
vij spored men trqq da si pogovorite mnogo seriozno bez da se pritesnqvate ot ni6to i nai vajnoto e da ospee6 da q nakara6 da ti obqsni si4ko puk dali 6te ti haresa ili ne ,neznam spored men 6te te boli no pone 6te znae6 vsi4ko!tova e :)

teardrop
11-10-2006, 14:40
Момичето не заслужава чувствата ти! Явно нито знае дали иска да е с теб или не, нито знае как да ти го каже или какво да прави! Ясно е, че я харесваш, обаче не си струва, няма смисъл просто, защото само се измъчваш!