PDA

View Full Version : Nespodelena Lybov



icygirl
11-08-2006, 19:07
Zdraveite sladuri ! moqta istoriq e malko stranna no shte vi q kaja i iskam da me posavetvate KaKvo da pravq ? =; !? XareSax si edno momche predi 3 godini ! ot pryv pogled se vlybix v nego. I taka togava nishto ne izleze zaradi edno momiche koeto strashno mnogo mu se butashe. Sled tova az se opitax da go zabravq s drygo momche ! No sega sled tri godini osaznavam che ne sym go zabravila vse oshte . Toi varveshe dve godini s tova momiche koeto vi spomenax , postoqnno kusaxa i trygvaxa! Sega veche ne sa zaedno ,no toi oshte q iska vupreki che tq go pravi za smqx ! Celyva se s mnogo drygi momcheta vurvi s tqx za po 1 sedmica , no i tq go iska samo ei taka zashtoto e bogat ! A tq si pada samo po bogatashkite sincheta.! Az ne go xaresvam zaradi sredstvata my a prosto go xaresvam takyf kakuvto si e ! Mislq che sym se vlubena istinski za prav put v Nego! Pls kajete mi kakvo da pravq ? Nemoga da go zabravq ! Da chakam li da q zabravi ili da se otkaje ot nego makar i da znam che ima dobro mnenie za men no XarEsva neq :cry: ?

iiirish
11-08-2006, 19:31
явно теб те приема единствено като добра позната или приятелка (не си уточнила какви са ви взаимоотношенията). щом сърцето го тегли към друга ти не можеш да направиш нищо. може тя да е най-голямата к*рва, но той иска да е с нея и явно те все пак притежава нещо, което той вижда в нея, а ти не можеш. а той така или иначе все някой ден ще осъзнае защо тя е с него. не може вечно да е заблуден нали?! но пък тогава пак няма гаранция. дори човека, който ти харесваш да скъса с половината град, ако той не те харесва полза от това ти лично нямаш...

MoHuTo
11-08-2006, 21:30
Не можеш да накараш някои да те обича.Той или те обича или - не!За жалост е така..убедих се от личен опит :(

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 21:32
:smt010 Няколко пъти про4етох историята ... наистина много гадно ...
нали знае6 надеждата умира последна .... аз ако бях ... 6тях да се боря до край .... през това време може да сменя няколко гаджета пък кои знае може тогава да го забравя :wink: .... УСПЕХ

koalka
11-09-2006, 04:38
явно теб те приема единствено като добра позната или приятелка (не си уточнила какви са ви взаимоотношенията). щом сърцето го тегли към друга ти не можеш да направиш нищо. може тя да е най-голямата к*рва, но той иска да е с нея и явно те все пак притежава нещо, което той вижда в нея, а ти не можеш. а той така или иначе все някой ден ще осъзнае защо тя е с него. не може вечно да е заблуден нали?! но пък тогава пак няма гаранция. дори човека, който ти харесваш да скъса с половината град, ако той не те харесва полза от това ти лично нямаш...Именно.Анито.сл е права.

sladkoto_neli
11-09-2006, 11:08
щом три години не си го накарала да има чувства към теб явно няма смисъл.знам че ще ти прозвучи тъпо или налудничево но от личен опит ти казвам че щом не те е обикнал до сега няма смисъл да се продължава.не се измъчвай живота продължава.сега може да ти се струва невъзможно но когато го забравиш ти сама ще осъзнаеш че така е по добре.

nasty_13
11-09-2006, 13:10
Не можеш да накараш някои да те обича.Той или те обича или - не!За жалост е така..убедих се от личен опит :(
mmmm i az taka :) ama sega mi e got :)

SeXy`LoVe
11-14-2006, 19:35
mila i az bqh v sushtoto polojenie kato tvoito- haresvah momche s koeto bqhme mn blizki priqteli i az poludqvah po nego sqka sekunda kogato bqhme zaedno.toi razbra che go haresvam no nishto ,praveshe se che ne znae za tova.i toi kato s tvoeto momche hodi s edna palna shmatka i v momenta e s neq samo zashtoto e sviknal da e s neq ,a tq mu se kachva na glavata.s mn muka i plach se opitvam da go zagurbq vse oshte malko po malko no uspqvam.zatova te suvetvam gledai na pred vremeto shte zalichi lubovta koqto izpitvash az se otdrupvah leka po leka ot moito momche i sqkash se poluchi opitai i ti moje da ti pomogne :wink: