PDA

View Full Version : мода - каубой



macka123
11-08-2006, 20:10
видях темата за пухчетата и реших да пусна и тема за тези каубойски ботуши които незнаейно защо са супер модерни
какво мислите за тях?
според мен са супер грозни

miloto_girl_4e
11-08-2006, 20:16
грознички са си... :?

priti_kiti
11-08-2006, 20:20
грознички са си... :? ъхъм.. и дооста смешни :lol:

brain_stew
11-08-2006, 20:23
грознички са си... :? ъхъм.. и дооста смешни :lol:

Сетих се за отвратителния клип на Джесика Симпсън, с гадните ботуши, с които танцува върху некъв бар....и се ужасявам от себе си, колко много помня от тоя смотан клип!Но после се сещам за Symarip, за тяхната песничка...как exploitedteen замина за да ги види и на мен ми стана кофти, защото по демоните и аз искам....пффф отклонявам се от темата!

Грозни са!Много ме дразнят, защото са навсякъде! :shock:

machoka
11-08-2006, 20:24
Дайте ако намерите някакви снимки на каубойски 'шапчици' - мъжки... искам да си намеря от някъде и ако ми пасне, да си взема :oops:

... е, като се постопли де.

Какво мислите за тях?

priti_kiti
11-08-2006, 20:28
Дайте ако намерите някакви снимки на каубойски 'шапчици' - мъжки... искам да си намеря от някъде и ако ми пасне, да си взема :oops:

... е, като се постопли де.

Какво мислите за тях? тази ще ти пасне идеално :lol: :
http://www.mecca.com.mt/images/carnival/carnival/cow-boy.jpg

brain_stew
11-08-2006, 20:30
Дайте ако намерите някакви снимки на каубойски 'шапчици' - мъжки... искам да си намеря от някъде и ако ми пасне, да си взема :oops:

... е, като се постопли де.

Какво мислите за тях? тази ще ти пасне идеално :lol: :
http://www.mecca.com.mt/images/carnival/carnival/cow-boy.jpg

ИИИИХАААААА! :lol:

Иначе шапчиците са донякъде симпатични...особено ако отиват на някой...като Джони Деп например :smt007 ....

WILD__BOY
11-08-2006, 20:33
Шапки по-може. Ама ботуши :-s ... някак си си ги представям само на краката на фермери от прерията.

SweetBunny
11-08-2006, 20:33
Хм...аз доколкото знам модерни са ботушите тип кубинки (по грубичките) и с едни златисти капси, пълно е с тях по магазините. Но между кубинки и каубойски ботуши няма ли голяма разлика :shock:
Както и да е! Не ме кефят моделите обувки излезли по магазините...тая година не знам дали ще си вземам :-k

PiLeto~UbieC
11-08-2006, 20:40
Шапките да но ботушките са боклуци .... :wink:

WILD__BOY
11-08-2006, 20:41
Хм...аз доколкото знам модерни са ботушите тип кубинки (по грубичките) и с едни златисти капси, пълно е с тях по магазините. Но между кубинки и каубойски ботуши няма ли голяма разлика :shock:
Както и да е! Не ме кефят моделите обувки излезли по магазините...тая година не знам дали ще си вземам :-k

Разликата между кубинките и каубойските ботуши е доста голяма. А след като обиколих магазините с гаджето видях и колко отвратително грозни и неестетични боклуци има. Лошото е че се продвата. Грозно е да видиш хубаво момиче облечено без вкус и стил.

macka123
11-08-2006, 20:51
wild_boy аз въпреки че съм момиче направо се учудвам как може толкова хубави момичета които се грижат за външността си да се излагат така

WILD__BOY
11-08-2006, 21:49
//offtoppic

wild_boy аз въпреки че съм момиче направо се учудвам как може толкова хубави момичета които се грижат за външността си да се излагат така
Могат. Лошото е, че гледат и да са модерни, а не да гледат какво им отива и да търсят най-доброто, да създават свое излъчване.

Amayo
11-08-2006, 22:34
Не съм забелязъл да са модерни каубойските. Наймодерно в момента за зимния сезон са разни златни лъщящи работи, златни колани, златни ботуши, златни апликации по блузките и тн.. И тия кубинки с златните капси също стават хит фьешан-

crazy_sexy_cool`f
11-09-2006, 19:18
има яки, но има и адски грозни. Майка ми си взе едни каубойски, които честно казано... :? , макар че аз нищо не и казах ::: Но имам 2 сученички дето си взеха супер яки. Много готини.

Reich_06
11-09-2006, 20:10
еми отвратителни са!!!аз лично обикалях 3 поредни съботи и недели и не можех да си избера точно защото имаше само такива отвратителни!!!и още не мога да разбера как може да има толкова много хора които да си ги копуват???

11-09-2006, 20:20
kvi sa tezi kauboiski botu6ki,za6to ne se se6tam??pusnete nqkoq snim4ica de

11-10-2006, 07:40
kvi sa tezi kauboiski botu6ki,za6to ne se se6tam??pusnete nqkoq snim4ica de

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 14:16
пфф предпочитам 10000 пъти пухчетата пред каубойските бутуши...

1. правят ти глезена супер широк
2. правят ти целия крак някак неуформен
3. имат сууупер грозни токчета и супер дебели

Но...така се почна от лятото още с летните ботуши си навлезе тая каубойска мода. Не мисля, че ще се задържи дълго.

Тази каубойска мода на сичкото отгоре не е само по ботушите. Тя е и в магазините! Например в Тера Нова повече от 60% оот дрехите са каубойски...Айде кравите на полето!

nikinkaaa
11-10-2006, 14:19
Дразнат ме