PDA

View Full Version : Тя ми стъпка самочувствието



отчаян
11-08-2006, 19:51
Така от 4 месеца ходя с едно прекрасно момиче и го направихме преди 15 дни. Днес ми каза, че си е говорила с една нейна приятелка и мисли, че може и да не съм я отворил, защото ми бил малък...извинявайте ама и кръв си имаше и я болеше и всичко. 14 сантиметра ми е ся не е голям ама отваря. Гадно ми беше щото ме сравни с приятеля на приятелката и който имал голям и мн се подразних и ми стана гадно.как да говоря с нея кво да и кажа.Уж неволно почна тази тема и не наблегна толкова на нея но на мен ми стана гадно.

11-08-2006, 19:54
edva li e iskala da ti stane kofti, prosto e postypila netakti4no, ot opit znam, 4e takiva ne6ta ne biva da ostavat nedoizkazani. sednete i si pogovorete otkrito. kaji ot kakvo ti e stanalo nepriqtno i i obqsni 4uvstvata si. tq qvno e neopitna. ne ti e malyk, zlatnata sreda e, ne ti trqbva 20 santimetrov za da dostavq6 udovolstvie

sherry
11-08-2006, 19:56
Бе хич да не ти пука за големината, важното е да можеш да й доставяш удоволстие в леглото и да я обичаш, а не да я използваш. Говори с нея, кажи й, че все пак това са ваши лични неща и не е уместно да ги коментира! Да мисли повечко занапред, прав си да си засегнат.

11-08-2006, 20:52
Na kolko god. si we 4ovek ,4e tolkova si se pritesnil ?

WILD__BOY
11-08-2006, 20:54
Ако иска кур я оставяй. Ако те иска теб, да не ти плямпа глупости и да помисли над ценностната си система и тази на твоята приятелката.

jeditte
11-08-2006, 22:48
...

. Marto.cool . .
11-08-2006, 22:49
Bate.. 6tom kazva 4e misli 4e nesi q otvoril sledva6tiq put kato pravite sex zemi izvednu6 i go rugni celiq.. :twisted: kato izpi6ti i kaji " ve4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6.. 100% si otvorena..." i vaprosa se iz4erpva.. :twisted:

11-09-2006, 00:24
Така от 4 месеца ходя с едно прекрасно момиче и го направихме преди 15 дни. Днес ми каза, че си е говорила с една нейна приятелка и мисли, че може и да не съм я отворил, защото ми бил малък...извинявайте ама и кръв си имаше и я болеше и всичко. 14 сантиметра ми е ся не е голям ама отваря. Гадно ми беше щото ме сравни с приятеля на приятелката и който имал голям и мн се подразних и ми стана гадно.как да говоря с нея кво да и кажа.Уж неволно почна тази тема и не наблегна толкова на нея но на мен ми стана гадно.

Кажи й да пита аверката си дали приятелят й я отворил в ушите... Ако отговорът й е не ТОГОВА МОЙ ЧОВЕК АВЕРКАТА ТИ ЩЕ ОГЛУШЕЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

АТАКАБГ
11-09-2006, 02:51
Следващият път и го набий зверски да се опомни 8)

koalka
11-09-2006, 04:50
Ами приятелката ти е доста....няма значение.Запазвам си личното мнение за себе си.Ами приятелката ти явно не знае какво говори,защото ти си на 15 и размерът ти е напълно нормален.Това,че тоя другия е някакъв мутант теб да не те бърка.А на приятелката и ги кажи всички тея неща и да си избира да бъде с теб.Няма смисъл да си с смачкано самочувстие...няма за какво!А и кажи на приятелката си,че и дори да ти е 8 см пак може да си я отворил и след като е имало кръв и я боляло значи е станала работата.Много е зле...сори,не можах да се сдържа.

EVIL_GIRL_
11-09-2006, 05:05
Така от 4 месеца ходя с едно прекрасно момиче и го направихме преди 15 дни. Днес ми каза, че си е говорила с една нейна приятелка и мисли, че може и да не съм я отворил, защото ми бил малък...извинявайте ама и кръв си имаше и я болеше и всичко. 14 сантиметра ми е ся не е голям ама отваря. Гадно ми беше щото ме сравни с приятеля на приятелката и който имал голям и мн се подразних и ми стана гадно.как да говоря с нея кво да и кажа.Уж неволно почна тази тема и не наблегна толкова на нея но на мен ми стана гадно.Ако държиш на нея седни и поговори малко за какво става въпрос...Не се притесняваи просто приятелката ти е много тъпа..Ти и кажи също че в нея има много неща дет не ти харесват ,ама понякога е по добре човек да си мълчи..кажи че постъпката и е лапешка..как ще даваш на няква да ти съсипва достоинството!?Осъзнай се пич айде успех :wink:

krem4et0
11-09-2006, 07:23
Първо на първо-девствената ципа е на входа и с далеч по-малък пенис ще се скъса. И второ защо трябва да се сравняват половите органи на гаджетата. Аз не го правя-и какво ако на приятеля ми е по-малък или по-голям от на другие. Това не го прави автоматично слеб или голям любовник. размерът няма значение,особено при едно девствено момиче. Та аз го чувствах толкова огромен и все още е така,въпреки че правя секс от 8 месеца. Просто съм тясна. Явно приятелката ти е чувала,че с голям пенис ще има голям кеф,но не е точно така. Удоволствието идва от доста други фактори,а размерът е в доста задна позиция за мен!

SINDEL
11-09-2006, 10:02
Абе пи4, ръгни й го на тая твойта следващия път, ама така й го ръгни 4е да й излезе през устата :evil:
Малиии, колко е зле тва моми4енце, направо не мога да повярвам!!!!! :smt013

HagpycaH
11-09-2006, 10:27
Научно доказано е че на една жена и стига 8см пенис за да я задоволи саответно и с толкова може да се отвори няма такова като може да не ма е отворил погори с твойта приятелка и и кажи ако не знае че не е важен размера.. ти можеш да имаш 25 см член ама дали ще ти върши същата работа като 14 вазното е да бърши работа.

NicknameANdPasswORd
11-09-2006, 11:57
.... глупава е или е мн малка ... или и 2-те :Д радостно че си "Отворил" Консервата ..... ама сега каква вмрисана риба се е подала от вътре .... повечето "Курвета" са така ... 1-я я отваря ... и всички я ползват .. така че не бой се ...
+тва 15-16 см си е добре или там колкото каза ..... виж важното е как работиш с инструмента а не колко е голям ... над 12-13 см ... няма значение колко е .. просто зависи колко издържаш ... дали я караш да полудява или не то зависи от 2-та ако и е приятно с теб ако те обича ... ако прилагаш някой фатки под чаршафите сичко ще е наред :)))

machoka
11-09-2006, 12:29
Ти и кажи, че толкова е заслужавала с индеферентното си поводение в леглото. Като се научи да прави секс като ХОРАТА, тогава ще покажеш какво можеш. А и за Бога, не можеше ли гърдите и да са мааалко по-големи, така никакво удоволствие не ти създават. Но НЕ и го казвай насаме, а като сте заедно с приятелките и :twisted: :lol:

olive_oil
11-09-2006, 13:20
абе разкарай я тая бе!Ако не е искала да те обиди,значи не знае как да се държи.

Spook
11-09-2006, 18:46
Отиваш набиваш и го 20 минути без да свършваш(ма така я ръмбиш че цицини да има на главата от ударите в раклата на леглото). По едно време ставаш отиваш в кенефа, свършваш, почваш да се миеш като си мърмориш "бе тия жени не знаят ли да се мият, днеска вече трета смърди на риба", викаш и не ма кефиш и си я зарязваш като пич.

ОМГ
11-09-2006, 18:48
Пич ритни я в главата тая овца и я зарежи....Аз с такава дет пее на секи ко стаа м/у нас никога не бих тръгнал.Сри ама е ебахти пиклата

c0n7r0l
11-09-2006, 20:29
Олеее майкооооо ...наистина бая та е раздрусала тасс...тегли и ена майна според мен и тфа да и е

IKisseDAGirL
11-10-2006, 09:11
очевидно момичето е неопитно и не е наясно, че стане ли въпрос за "достойнството" на един мъж, трябва да е доста внимателно какво приказва и да се държи по-тактично, защото може лесно да нарани чувствата му 8-[

обясни й го :mrgreen:

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 09:20
Тая тема нали я имаше вече един път ? :-k